Premiera Filmu i Urodziny ASBIRO

Jest nam niezmiernie miło zaprosić Cię na organizowaną przez nas premierę filmu dokumentalnego z okazji 10 urodzin powstania Uczelni ASBiRO, założonej przez Kamila Cebulskiego.

Chcielibyśmy, abyś był z nami w tym ważnym dla nas dniu.

Przez te lata nasza szkoła przeszkoliła parę tysięcy osób oraz zaprosiła ponad 400 przedsiębiorców jako prelegentów na nasze kursy i szkolenia. Liczba naszych studentów z roku na rok się pomnaża, co potwierdza nasze działania i cel. Nasz dokument to wyraz podziękowania dla was wszystkich i podsumowanie 10 lat działalności.

Przez 10 lat naszej działalności:

Jako pierwszy pojawił się u nas Kurs Podstawowy. Następnie powstał Licencjat ASBiRO, czyli Kurs Rozszerzony. W tym roku mamy pierwszych absolwentów :)  Od kilku lat mamy również studia MBA z Marketingu, Zarządzania i Inwestowania w Nieruchomości.

ASBIRO ma już 10 lat!

Premiera filmu będzie okazją do uczczenia naszych urodzin. Będzie zielony Tort oraz Szampan, aby wspólnie wznieść toast za realizację kolejnych sukcesów, za 10 lat działalności oraz realizację kolejnych planów. Oficjalnie rozpoczniemy całą imprezę o godzinie 19:00. Natomiast o godzinie 21.00 odbędzie się część po filmie, podsumowanie i rozmowy w kuluarach. Będzie to dla nas zwieńczeniem tego niesamowitego dnia. Oczywiście wpaść na imprezę może każdy z dowolną liczbą osób towarzyszących. Zapraszamy!

Obejrzyj pierwszy odcinek zapowiadający premierę filmu.

„Sekta czy nie sekta”. Powstał on – co ciekawe – z materiałów, które do filmu nie weszły. Jest to zatem całkowite odwrócenie standardowej traileryzacji filmów, gdzie do zapowiedzi trafia swoiste ‚the best of’ i na sam film już nie trzeba iść.

Jak będzie wyglądało to wydarzenie?

  • 19:00 – 19:30 – Powitanie Gości i Krótki wstęp do Historii Filmu
  • 19:30 – 20:45 – Premiera Filmu o „ASBIRO”
  • 21:00 – 22:00 – Dyskusja oraz Tort i Szampan

Kiedy?

3 marca 2017 (piątek) o 19:00.

Gdzie?

Kinoteka Multiplex w Pałacu Kultury i Nauki (wejście od al. Jerozolimskich) (mapa)

Wejściówka 10 zł

Symboliczna kwota, która zostanie przekazana na cele charytatywne. Obecnie mocno skupiamy się na Afryce. Dzięki Fundacji ASBiRO kolejni wolontariusze mają możliwości, aby wyjechać na wolontariat i tam realizować siebie oraz nieść pomoc tym najbardziej potrzebującym. Projekt ten skupia się na szkole Johna Musondy –  Mujo’s Sky Limit. 

Znacie to powiedzenie „sky is the limit”? Oznacza, że można wszystko. Żeby szukać, dążyć, działać, zmieniać na lepsze. Bo tylko niebo jest nam granicą. Ta szkoła powstała tam, w środku biednej dzielnicy Lusaki, Lindy, jakby właśnie na dowód, że możliwe jest przekroczenie różnych limitów. W walce o to, by dzieci mogły się uczyć, zdobyć wykształcenie, bo „Education is the key to successes of your dreams”, jak głosi jej motto.

Tam działamy i realizujemy nasz cel niesienia pomocy. Szkoła wymaga jeszcze wiele prac remontowych, ale wszystko jest możliwe :) Za wejściówkę przyjmujemy również BITCOINY :)

Reżyserem i producentem filmu jest AgenTomasz.

 

Tomasz Agencki – Przedsiębiorca, twórca, podcaster od 2010 roku. Stworzył firmę Minuteo, która tworzy minutowe wizytówki video dla firm. Twórca filmu „Korwin The Movie”. Wielokrotnie nagradzany za swoją radiową twórczość. http://agentomasz.pl/