NAGRANIA DLA AKTYWNYCH KLUBOWICZÓW – GRUDZIEŃ

pakiet_sierpien

Świąteczna atmosfera daje nam się we znaki, nowy rok tuż tuż. Składamy najlepsze życzenia dla wszystkich przedsiębiorczych osób, by Wasze firmy rozwijały się jeszcze szybciej i jeszcze prężniej niż dotychczas, w nowym 2018 roku.

W marcu 2018 organizujemy seminarium „Co robić z pieniędzmi„. Skorzystaj ze specjalnej zniżki i do końca grudnia zapłacisz nawet o 200 złotych mniej. 

Klubowicze ASBiRO mamy dla was dobre wieści. Dajemy wam dostęp do kolejnych nagrań w naszym klubie. Praktyczna wiedza, gotowa do zastosowania od zaraz, jest już dostępna na waszych kontach.

W tym pakiecie Aktywnym Klubowiczom udostępniliśmy kolejne wykłady w pakiecie Grudzień. Pamiętajcie, to że nagrania są udostępnione, to nie znaczy, że były nagrywane w Grudniu :)

  • Andrzej BurzyńskiPastor, przedsiębiorca, prowadzi własna firmę szkoleniowa, autor książek Życie pełne pasji, Przebacz i uwolnij siebie, inwestuje w nieruchomości. W tym wykładzie Andrzej opowiada o tym jak odkryć swoją tożsamość biznesową, jakie są Twoje mocne i słabe strony, jakich tożsamości biznesowych potrzebujesz do współpracy? a także jakie osoby, które osiągnęły sukces biznesowy, mogą być dla ciebie inspiracją.
  • Joanna DudziakPrzedsiębiorca, mentor, konsultant, mówca profesjonalny. Założycielka firmy Dudziak i Partnerzy. Jest to biznes doradczo – szkoleniowy, który istnieje na rynku polskim od 2012 roku. Zajmują się zwiększaniem zyskowności firm. Wykrywają różne możliwości, które pozwalają innym firmom zarabiać jeszcze więcej. W tym wykładzie Joanna porusza temat: 7 niezbędnych punktów w planowaniu dochodowego biznesu
  • Agnieszka GawłowskaRadca prawny, zajmuje się m.in. szeroko pojętym prawem cywilnym, prawem budowlanym, zamówieniami publicznymi, ochroną zabytków i prawem kontraktowym. Analizowała wiele umów deweloperskich pod kątem klauzul niedozwolonych. Zajmuje się sporządzeniem i analizą umów cywilnoprawnych pod kątem potencjalnych zagrożeń dla klienta. W tym wkładzie Agnieszka porusza temat „Klauzule niedozwolone w umowach deweloperskich”. Czyli na co zwrócić uwagę przy konstruowaniu umów deweloperskich mając na uwadze Ustawę deweloperską.
  • Jan KubańPrzedsiębiorca, właściciel firmy produkującej oprogramowanie komputerowe QBS. Tak świetnie współpracuje z ludźmi, że pomimo iż prowadzi własną firmę, to jeszcze znalazł czas na stworzenie Fizyki Życia – ogólnej teorii, wielce pomocnej w zrozumieniu świata i w zarządzaniu firmą. W pierwszej części wykładu Pan Jan opowie o historii swojej firmy produkującej oprogramowanie komputerowe QBS www.qbs.com.pl, o jej rozwoju od zera do dziś. W drugiej części opowie o wartościach, które powinien wyznawać każdy Polak, któremu zależy na dobru Polski – wykład, oparty głównie o przedsiębiorczość i ekonomię.

Co daje aktywacja konta?

Kilka razy do roku organizujemy seminaria. Są to wyjątkowe wydarzenia, na których pojawiają się setki osób. Każdy kto posiada aktywne konto w naszym klubie może skorzystać ze specjalnej, niekiedy dochodzącej nawet do 70-90% zniżki na udział w tym wydarzeniu.

I wiele więcej :)

wiecej