NAGRANIA DLA AKTYWNYCH KLUBOWICZÓW – CZERWIEC

pakiet_sierpien

Dosłownie za parę dni odbędzie się seminarium 4 równoległe sale tematyczne ASBiRO | 23-24.06. Tym razem nie będzie jednego głównego tematu seminarium, a 4 różne zagadnienia biznesowe, które chcemy dopasować do zróżnicowanych potrzeb przedsiębiorców. Dowiedz się więcej: www.asbiro.pl/seminarium/czerwiec-2018/

Nasi Klubowicze ASBiRO, mamy dla was dobre wieści, otrzymujecie od nas kolejny pakiet czterech nagrań dostępny tylko dla aktywnych członków.

Praktyczna wiedza, gotowa do zastosowania od zaraz, jest już dostępna na waszych kontach. Tak na rozgrzewkę przed seminarium :)

  • Jacek Obolewicz przedsiebiorca, właściciel agencji kreatywnej MEDIA YOU NEED zajmującej się tworzeniem stron internetowych oraz identyfikacji wizualnej. Firma pomaga klientom z Polski, Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych. Jacek w tym wykładzie opowiada w jaki sposób docierać do nowych klientów na rynku lokalnym ale też za granicą, z jakich elementów powinien się składać dobrze przeprowadzony projekt związany z projektowaniem, z czego powinna się składać strona, która będzie dobrze służyła Twojej firmie.
  • Marta Marzec – właścicielka sieci placówek własnych i franczyzowych „Mój Dietetyk”. 8 lat temu otworzyła swoją poradnie dietetyczną, żeby zajmować się zawodowo czymś co odzwierciedla jej hobby. Dzisiaj prowadzi ogólnopolską sieć liczącą 30 placówek. Marta w tym wykładzie opowiada o prowadzeniu usługowej sieci franczyzowej, o korzyściach i trudnościach działania w takiej sieci, o tym kiedy warto pomyśleć o franczyzie i na co zwrócić uwagę wybierając ofertę.
  • Artur Kaźmierczak – Przedsiębiorca, prezes zarządu firmy Mzuri Investments (która wspiera klientów w inwestowaniu w nieruchomości na wynajem). Posiada 16-letnie doświadczenie w projektach z zakresu zarządzania kapitałem ludzkim, projektowania struktur organizacyjnych, wypracowywania strategii oraz zarządzania zmianą. Członek zarządu firmy Mzuri, która zarządza prawie tysiącem mieszkań, domów i lokali użytkowych na wynajem.
  • Ronald Szczepankiewicz – Przedsiębiorca. Specjalista i doradca w budowaniu zdolności kredytowej oraz metodach finansowania nieruchomości. Specjalista ds. kredytów hipotecznych. Doświadczenie zdobywał współpracując bezpośrednio ze wszystkimi liczącymi się bankami hipotecznymi w Polsce. Obecnie jako współwłaściciel spółek RM KREDYTY Niezależne Doradztwo Kredytowe oraz ANL Najem, na co dzień pomaga polskim i zagranicznym firmom oraz klientom indywidualnym jako ich doradca kredytowy. Odbył ponad 3 tys. osobistych spotkań z klientami. Autor pierwszej na polskim rynku innowacyjnej książki dotyczącej kredytów hipotecznych pt. „Tajna Broń Kredytobiorcy”.

Co daje aktywacja konta?

Kilka razy do roku organizujemy seminaria. Są to wyjątkowe wydarzenia, na których pojawiają się setki osób. Każdy kto posiada aktywne konto w naszym klubie może skorzystać ze specjalnej zniżki na udział w tym wydarzeniu.

Wejdź na naszą stronę i dowiedz się więcej.

Dowiedz się więcej!