Letnia Integracja ASBIRO – 2022

To miejsce gdzie integrujemy się w gronie #LudziASBIRO. To tutaj odpoczywamy i współpracujemy, a dzieci poprzez zabawę uczą się przedsiębiorczości.

Połączyliśmy dla Ciebie wypoczynek na łonie natury i rozwojowe wykłady biznesowe.
Weź udział w integracji przy ognisku w otoczeniu przedsiębiorców – praktyków w Atmosferze ASBiRO.

15 -19 czerwca 2022

Centrum Molo

Zalew Sulejowski

Zobacz, jak bawiliśmy się ostatnio!

Ludzie, Atmosfera, Biznes

Wspólna nauka na wykładach i warsztatach biznesowych, wzajemna wymiana doświadczeń na networkingu przy ognisku, w połączeniu z aktywnościami na świeżym powietrzu dają przestrzeń by rozwijać się w merytorycznym, ale luźnym klimacie. Wieczorne integracje pełne są gwarnych dyskusji na temat doświadczeń, pomysłów i planów w biznesie.

Możesz być pewny, że nie zmarnujesz tu swojego czasu!

Praktyczna wiedza

Na ASBIRO nie spotkasz teoretyków!

Naszymi Wykładowcami bez wyjątku są praktycy biznesu – przedsiębiorcy z autentyczną historią oraz bagażem sukcesów i porażek. Na wykładach nie usłyszysz o suchych faktach i niesprawdzonych teoriach.

Wykładowcy ASBiRO opowiadają jaki naprawdę jest biznes i wprost mówią jak do tego doszli.

Dlaczego warto?

 • Rozwojowy wypoczynek  – odpoczniesz od codziennych obowiązków, ale również zadbasz o swój rozwój. Dzięki temu po długim weekendzie wrócisz do swojej firmy pełen energii do działania i z odpowiednimi narzędziami do realizacji kolejnych celów.
 • Poranne rozciąganie z Adą – każdego ranka, masz szanse wziąć udział w porannym rozciąganiu nad malowniczym jeziorem. Ćwiczenie dla ciała i poranny relaks dla duszy.
 • Wycieczka – spacer po malowniczej trasie krajobrazowej, a w tym zwiedzanie groty Nagórzyckiej, to idealny sposób byś odpoczął od codzienności.
 • Spływ kajakowy – Spływ rzeką Pilicą w błogim otoczeniu rezerwatu przyrody i w najlepszym towarzystwie przedsiębiorczych ludzi. Dostarczy Ci nie tylko dawki ruchu ale i dobrej zabawy.
 • Szkolenie strzeleckie i pierwsza pomoc – Nauka strzelania z wykorzystaniem innowacyjnych elektronicznych tarcz oraz nauka udzielania pierwszej pomocy. Każdy przedsiębiorca to wojownik, na tym szkoleniu obudzimy Twoją bojową stronę.
 • Podchody – Biznesowa gra miejska. Połączenie aktywnego wypoczynku, zagadek i wyzwań stworzonych dla przedsiębiorców i świetnej zabawy w otoczeniu Ludzi ASBiRO. Znajdź wskazówki, rozwiąż zagadki i obal „Nowy Ładek” – czekamy na dzielnych ASBiROwych rycerzy. :)
 • Wykłady doświadczonych przedsiębiorców – nie sprzedajemy książkowej wiedzy, a tylko i wyłącznie doświadczenie ludzi, którzy zmierzyli się z biznesową rzeczywistością. Dzisiaj dzielą się swoją wiedzą pomagając innym przedsiębiorcom w kolejnych etapach ich rozwoju.
 • Bezcenne kontakty – biznes to ludzie i warto zainwestować swój czas w budowanie znaczących relacji z tymi, którzy podzielają Twoje wartości i chęć rozwoju biznesu.
 • Nowe pomysły i know-how – po powrocie możesz liczyć na to, że będziesz miał narzędzia poparte doświadczeniem innych, żeby przenieść swoją działalność na jeszcze wyższy poziom!
 • Warsztaty MasterMind – dzielimy się własnymi wyzwaniami z innymi uczestnikami, jest burza mózgów i wspólnie rozwiązujemy problemy z naszych firm. Omówimy problemy i wyzwania w Twojej firmie oraz omówimy pomysły, innowacje i wdrożenia jakie chcesz wprowadzić do swojego biznesu… bo co przysłowiowe „dwie” przedsiębiorcze głowy, to nie jedna!

Opinie uczestników

POLECAM, ciekawe wykłady, inspirujące tematy, następnie kilka godzin na nartach/desce kto co woli, a jak już się ściemni powracamy na salę wykładową i kontynuujemy inspirującą naukę. Czego można się dowiedzieć? Byłem już na kilku wyjazdach ASBIRO i latem i zimą, a to co usłyszałem na wykładach zainspirowało mnie do wprowadzenie nowych rozwiązań w firmie i zmian, pomimo że sam prowadzę swoje spółki już kilka lat :) Wykłady dotyczące, zarządzania zespołem, budowaniem zespołu sprzedażowego, nieruchomości.
Bartosz Langa Uczestnik wyjazdów z ASBIRO
Dzięki temu wyjazdowi udało mi się nawiązać ciekawą współpracę związaną z realizacją dużej ilości stron internetowych! Dodatkowo kilka osób chce wspólnie działać. Uwielbiam ASBIRO :)
Jacek Uczestnik wyjazdów z ASBIRO
Wyjazd dał mi odpoczynek od codziennej bieżączki, rozwiązania na kilka problemów firmowych niecodzienna atmosfera sprawiła że od powrotu do domu uśmiech nie schodzi z ust :-) Dziękuję
Kamil Jackowski Uczestnik wyjazdów z ASBIRO
Wyjazd do Korbielowa okazał się idealnym sposobem na integrację w niewielkim gronie studentów, wykładowców, ekipy organizującej wyjazd oraz sympatyków ASBIRO. Wspaniała atmosfera już od pierwszych chwil po przyjeździe – na parkingu w oczekiwaniu na transport ratrakiem – utwierdziła mnie w przekonaniu, że jestem we właściwym miejscu i czasie. Świetni, ciekawi ludzie, interesujące wykłady i dyskusje podczas posiłków, aktywny czas na stoku, zabawa do białego rana… Narty z ASBIRO? Gorąco polecam!
Uczestnik wyjazdów z ASBIRO

Gdzie jedziemy?

Wybieramy się do położonego w malowniczej okolicy Centrum Wypoczynkowego nad Zalewem Sulejowskim. To miejsce gdzie każdy znajdzie coś dla siebie – miłośnicy natury mogą podziewać piękno lasów Sulejowskiego Parku Krajobrazowego, a pasjonaci aktywności na świeżym powietrzu mogą wybierać pomiędzy atrakcjami wodnymi, takimi jak kajaki, rowery wodne i jachty, grą w siatkówkę, badmintona czy piłkę nożną. Do dyspozycji uczestników jest również basen.

Oprócz wykładów i warsztatów wieczorami czekają nas wieczorne ogniska i integracja Ludzi ASBiRO.

Program

 • Dzień 1 – 15 czerwca ( środa )

  15:00 – 21:00 – Przyjazd i zakwaterowanie w Ośrodku.
  16:00 – 17:30 – MasterMind temat: ”Wyzwania i problemy w Twojej firmie.
  18:30 – 19:00 – Kolacja
  20:00 – 21:00 – Spotkanie Organizacyjne i Autoprezentacja uczestników.
  21:30 – 24:00 – Wieczorem integracja przy ognisku.
 • Dzień 2 –  16 czerwca ( czwartek )

  07:30 – 08:30 – Poranne rozciąganie z Adą
  8:00 9:00 – Śniadanie
  10:00 – 11:30  Piotr Król warsztaty “Wideomarketing w Twojej firmie.”
  12:00 13:30 – Sebastian Kurzynowski „Jak zarządzać swoim czasem i poziomem energii – optymalizacja życia z perspektywy architekta oprogramowania.
  14:00 – 14:30 – Obiad
  15:00 – 18:00 – Szkolenie strzeleckie i pierwsza pomoc z Smart Target
  19:00 – 19:30 – Kolacja
  20:00 – 21:30 – MasterMind temat: “Pomysły. Innowacje. Biznesowa burza mózgów o tym jak podnieść swoją firmę na wyższy level.”
  21:30 – 24:00 – Wieczorem integracja przy ognisku.
 • Dzień 3 – 17 czerwca ( piątek )

  07:30 – 08:30 – Poranne rozciąganie z Adą
  08:00 – 09:00 – Śniadanie
  10:00 – 14:00 – Spływ kajakowy rzeką Pilicą (Tomaszów Maz. – Spała)
  14:00 – 15:00 Obiad
  15:30 – 17:00 Czarek Pieczetowski wykład „Jak budować duży zespół od podstaw”
  17:30 19:00Anetta Grzanek wykład „Czy jesteś managerem Samurajem? Jak budować firmę bezstresowo według japońskiej filozofii Bushido.”
  19:30 – 20:00 – Kolacja
  21:30 – 24:00 – Integracja przy ognisku.
 • Dzień 4 – 18 czerwca ( sobota ) 

  07:30 – 08:30 – Poranne rozciąganie z Adą
  08:00 – 09:00 – Śniadanie
  10:00 – 11:30 Piotr Król warsztaty: „Wideomarketing w Twojej firmie cz. II”
  12:00 13:30 – Przemek Szymczuk  “Zarządzanie udziałami w spółce. Rola właściciela firmy.
  14:00 – 14:30 – Obiad
  15:30 – 18:30 – Podchody – Gra Biznesowa
  19:00 – 19:30 – Kolacja
  20:00 – 21:00 – Podsumowanie Letniej Integracji
  21:00 – 24:00 – Pożegnalne ognisko :)
 • Dzień 5 – 19 czerwca ( niedziela ) 

  07:30 – 08:30 – Poranne rozciąganie z Adą
  08:00 – 09:00 – Śniadanie
  10:00 – 12:00 – Wymiana kontaktów. Czas wolny. Wykwaterowanie.
  12:00 – 14:00 – Wycieczka dla chętnych – zwiedzanie Groty Nagórzyckiej
  (płatne we własnym zakresie bilet Ulgowy 13 zł, Normalny 18 zł )

Letnia Integracja ASBIRO: 1500 zł

 • Cena zawiera: 4 noclegi w Ośrodku, pokoje 3-4-5 osobowe, wyżywienie (według programu – śniadania, obiad, kolacja), spływ kajakowy, szkolenie strzeleckie, wykłady z przedsiębiorcami, biznesowe warsztaty, MasterMindy oraz Warsztaty Publicznego Przemawiania. Networking i wieczorne integracje przy ognisku.
 • Cena nie zawiera: dojazdu na miejsce oraz innych własnych wydatków.
POZOSTAŁY OSTATNIE MIEJSCA!
ŚPIESZ SIĘ!
ZAPISY DO WYCZERPANIA MIEJSC.

NASZE ASBIRAKI!

Przedsiębiorczo- rozwojowe zajęcia dla dzieci!

Jeśli osobą towarzyszącą jest dziecko, prosimy o napisanie takiej informacji w uwagach (cena proformy zostanie skorygowana po zapisie).

Dzieci 5-10 lat -> 1000 zł (w cenie Animacja)

Dzieci 2-6 lat -> 700 zł (animacja z opiekunką, ale pod opieką rodzica)

Maluszki (0-2) – śpią i jedzą z rodzicami bez opłat
(*Animacje będą organizowane gdy zbierze się minimum 10 Asbiraków)

Najczęściej zadawane pytania

Zebraliśmy pytania, które najczęściej zadają nam #LudzieASBiRO, więc spisaliśmy odpowiedzi. Jest duża szansa, że znajdziesz wśród nich odpowiedź na swoje pytanie.

Sprawdź najczęściej zadawane pytania

Zapisz się

Zapisy zakończone
✎   Zapisz się

Marlena Milczarek

796138128 m.milczarek@asbiro.pl

REGULAMIN WYJAZDÓW