Żagle 2015

zagle2015

Kiedy?

Od czwartku 4 czerwca 2015
Do niedzieli 7 czerwca 2015

Gdzie?

Jeziorem Bełdany, Kamień PTTK

www.kamien.spanie.pl

mapa

A nawet od środy 3 czerwca

Chociaż oficjalnie zjazd zaczął się w czwartek to ekipa ASBIRO była na miejscu już od środy.

Zakwaterowanie i wyżywienie

W ośrodku mieliśmy do dyspozycji domki letniskowe 4 osobowe. Wszystkie były podobne. W każdym były dwie sypialnie oraz łazienka. Jeżeli zaś chodzi o jedzenie to nie trzeba się było nic martwić. W opłacie za wyjazd wliczone jest pełne wyżywienie, a piwo można kupić na miejscu.

Tutaj znajdziecie więcej zdjęć z ośrodka:
www.noclegi.pl/kamien4

Atrakcje, czyli co robiliśmy?

Oczywiście nie byłby to wyjazd ASBIRO, gdybyśmy oprócz ciekawych atrakcji nie zapewnili również pożywki edukacyjnej związanej z rozwijaniem własnego biznesu. Były godziny rozmów, dyskusji, wykładów, warsztatów. Popływaliśmy na kajakach, żaglówkach, pograliśmy w piłkę. No ale po kolei:

Warsztaty Start-upowe

Jeden dzień imprezy przeznaczony był na tajemniczo brzmiące warsztaty start-upowe. Ich zorganizowania podjął się jeden z naszych studentów Mateusz Gruszka. Ogólnie chodzi o to, że podzieliliśmy się na grupy, każda grupa miała za zadanie wymyślić prosty pomysł na firmę lub produkt, wykonać jego prototyp, a pod koniec zajęć go zaprezentować. Pomysły były różne. Począwszy od kosmicznego piwa, które przed wypiciem za pomocą balonów z helem wystrzeliwaliśmy w powietrze, przez różne wersje gier karcianych czy planszowych, aż po tajemnicze pojazdy z serii zjazdy na byle czym. Były to godziny wspaniałej zabawy z deskami czy kartonami. Było dużo wycinania, klejenia, testowania i zdenerwowania na szybko uciekający czas. To tyle na teraz. Więcej informacji dostaniecie bezpośrednio od Mateusza.

Regaty

W 2013 roku również zorganizowaliśmy wyjazd na żaglówki. Wynajęliśmy wtedy kilka 6 osobowych łodzi, całymi dniami pływaliśmy i nocowaliśmy na w portach. Zabawa była przednia jednak rozwiązanie to miało jedną wadę. Ludzie ciągle spędzali czas w małych 6 osobowych grupach. Było mało interakcji między uczestnikami z różnych łódek. W tym roku postanowiliśmy wynająć domki do nocowania jednak nadal będziemy mieć do dyspozycji żaglówki jak również planujemy zorganizowaliśmy regaty z nagrodami. Ścigaliśmy się na 5 osobowych żaglówkach Sportina 600.

Wykłady

Oczywiście nie byłby to wyjazd ASBIRO gdybyśmy nie zorganizowali kilku ciekawych wykładów/historii ludzi, którzy zdobyli sporo doświadczenia prowadząc własne firmy.

Piwo, ognisko i godziny rozmów

Nieprzerwanie, niezmiennie, nie wyobrażamy sobie integracyjnego zjazdu ASBIRO bez dyskusji przy piwie, ognisku czy innych sprzyjających żywej dyskusji atrakcjach.

Tak bawiliśmy się ostatnio

Tak bawiliśmy się w 2013 roku

Tak bawiliśmy się w 2012 roku

Sprawdź nasz kanał na YouTube!

Zobacz ogólnodotępne nagrania, jakie udostępniamy na naszym kanale na YouTube

Przejdź do naszego kanału YT