Winter Camp 2019

Ideą wyjazdów ASBIRO Winter Camp jest wykorzystanie uroków zimy i oddanie się zimowym sportom, jednocześnie szukanie nowych dróg rozwoju w swojej drodze zawodowej i rozwoju swoich biznesów. Wracając z Winter Campu nie tylko jesteś wypoczęty i spełniony fizycznie, ale przede wszystkim gotowy do podjęcia kolejnych biznesowych wyzwań, które pomogą Ci przenieść swoją firmę na kolejny poziom generując jeszcze większe zyski!

Kiedy i gdzie?

6-10 lutego 2019

Czym jest ASBIRO Winter Camp

Wyjazdy ASBIRO niezmiennie cieszą się dużą popularnością. Kiedy organizowaliśmy Biznes Camp 2016 wszystkie miejsca była wykupione kilka tygodni przed wydarzeniem. Podczas tych wyjazdów można było spotkać kilkadziesiąt przedsiębiorczych osób, którym zależy na tym, żeby rozwijać siebie i swoje firmy. Do tego zaprosiliśmy kilkunastu przedsiębiorców i inwestorów, którzy odnieśli sukces i dzielili się swoimi doświadczeniami w zarabianiu pieniędzy.

Ludzie, Atmosfera, Biznes

Każdego dnia mogliśmy spędzić czas na łonie natury oraz na wykładach. To jednak nie wszystko, bo razem z nami było kilkadziesiąt przedsiębiorczych osób prowadzących własne biznesy lub przymierzających się do tego, żeby uruchomić swój pomysł.

Często dochodzą do nas informacje o projektach biznesowych, które powstały właśnie dlatego, że kilka osób spotkało się na ASBIRO i zaczęło rozmawiać. Wyjazdy tworzą do tego idealny klimat, bo jest dużo czasu na to, żeby rozmawiać, czy to w przerwach, przy posiłkach, czy wieczorami. Interakcje między uczestnikami są niesamowite.

Przysłuchując się rozmowom pewnie zauważyłeś z jak poważnymi i doświadczonymi przedsiębiorcami masz do czynienia. Różne branże, różne osobowości, różne doświadczenie, ale to wszystko sprawia, że relacje, które nawiązałeś z innymi uczestnikami dosłownie pomogą Ci zarabiać więcej.

Wiedza, która przynosi zyski

Każdego dnia mieliśmy możliwość wziąć udział w wykładów. Dodatkowo osoby prowadzące zajęcia były dostępne kiedy prezentacje się zakończyły. Mimo, że na wyjazdach ASBIRO zajęcia kończą się często w późnych godzinach nocnych. Każdego wieczoru mogliśmy porozmawiać z wykładowcą, który jest doświadczonym przedsiębiorcą i ma wiedzę, którą może się dzielić. Każdy chętnie poświęcił nam czas, żebyś mogli stać się bogatsi o nowe doświadczenie i wiedzę, niezbędną do rozwinięcia biznesu.

Tylko praktyczna wiedza

Każdego roku uczestnicy wyjazdów ASBIRO wracają z nowymi pomysłami na rozwój swoich firm. Dlatego zapraszamy tylko i wyłącznie doświadczonych przedsiębiorców. Na ASBIRO nie spotkasz teoretyków! Niektórzy z naszych wykładowców prowadzą zajęcia na wyższych uczelniach poza naszymi kursami, ale jednocześnie są to osoby mające praktyczne doświadczenie w prowadzeniu własnych firm. Chodzi nam o to, że osoba biorąca udział w wykładach mogła od razu zdobytą wiedzę wprowadzać w życie, a żeby to tak działało musi dostać praktyczne rozwiązania. Takie właśnie jest ASBIRO – tylko praktyczna wiedza.

Dlaczego warto uczestniczyć?

Pierwszym powodem była chęć stworzenia „przedsiębiorczych wakacji”, na których oprócz odpoczynku będzie można spędzić czas produktywnie. Drugim powodem jest chęć spotykania się częściej naszych studentów w gronie przedsiębiorców. Nie myśląc długo, postanowiliśmy zorganizować zimowy, kilku dniowy wyjazd, dopakowany solidną dawką wiedzy & odpoczynku, w naszych pięknych, Polskich górach. Była to już nasza VI edycja Winter Campu ASBIRO! 

Opinie uczestników wyjazdów ASBIRO

POLECAM, ciekawe wykłady, inspirujące tematy, następnie kilka godzin na nartach/desce kto co woli, a jak już się ściemni powracamy na salę wykładową i kontynuujemy inspirującą naukę. Czego można się dowiedzieć? Byłem już na kilku wyjazdach ASBIRO i latem i zimą, a to co usłyszałem na wykładach zainspirowało mnie do wprowadzenie nowych rozwiązań w firmie i zmian, pomimo że sam prowadzę swoje spółki już kilka lat :) Wykłady dotyczące, zarządzania zespołem, budowaniem zespołu sprzedażowego, nieruchomości.
Bartosz Langa Uczestnik wyjazdów z ASBIRO
Dzięki temu wyjazdowi udało mi się nawiązać ciekawą współpracę związaną z realizacją dużej ilości stron internetowych! Dodatkowo kilka osób chce wspólnie działać. Uwielbiam ASBIRO :)
Jacek Uczestnik wyjazdów z ASBIRO
Wyjazd dał mi odpoczynek od codziennej bieżączki, rozwiązania na kilka problemów firmowych niecodzienna atmosfera sprawiła że od powrotu do domu uśmiech nie schodzi z ust :-) Dziękuję
Kamil Jackowski Uczestnik wyjazdów z ASBIRO
Wyjazd do Korbielowa okazał się idealnym sposobem na integrację w niewielkim gronie studentów, wykładowców, ekipy organizującej wyjazd oraz sympatyków ASBIRO. Wspaniała atmosfera już od pierwszych chwil po przyjeździe – na parkingu w oczekiwaniu na transport ratrakiem – utwierdziła mnie w przekonaniu, że jestem we właściwym miejscu i czasie. Świetni, ciekawi ludzie, interesujące wykłady i dyskusje podczas posiłków, aktywny czas na stoku, zabawa do białego rana… Narty z ASBIRO? Gorąco polecam!
Uczestnik wyjazdów z ASBIRO

Zima to świetny czas na wyjazd!

Winter Camp 2018

6-10 lutego 2019

Pensjonat Maria 5****

Zakopane

Więcej infromacji: http://mariazakopane.pl/

Program Winter Camp_2019

  1. Dzień 1 – Środa (6 lutego) – Rozpoczęcie Winter Campu 14:00 zakwaterowanie w Pensjonacie Maria 5. Czas wolny. 16:00-18:00 -Warsztaty biznesowe MasterMind. 19:00 – Obiadokolacja. 20:00 – Oficjalne rozpoczęcie.
  2. Dzień 2 – Czwartek (7 lutego) – Wykłady oraz Zimowe atrakcje 09:00 -Śniadanie.  10:00-13:30 – Wykłady z przedsiębiorcami. Obiad w Ośrodku. 16:00 – 18:00 – Kulig z ucztą grillową. Zabawa przy góralskiej kapeli. Wieczorem Integracja.
  3. Dzień 3 – Piątek (8 lutego) – Dzień sportu (wyjście w góry lub narty)  08:00 -Śniadanie. 09:00-17:00 – Wyjście na Morskie Oko lub jazda na nartach na Nosalu. Obiad we własnym zakresie. 18:00 – Kolacja. 19:00-22:00 – Warsztaty Master Mind. (podział na grupy 4-5 osobowe). 
  4. Dzień 4 – Sobota (9 lutego) – Wykłady oraz Termy Chochołowskie 09:00 – Śniadanie. Wykłady z przedsiębiorcami. 13:30 – Obiad. 15:00 – Wyjazd busami na termy w Chochołowie. 19:00 – Kolacja. 21:00 – Wspólna Integracja w Zakopanem.
  5. Dzień 5 – Niedziela (10 lutego) – Podsumowanie Winter Campu 09:00 – Śniadanie. 10:00 – Podsumowanie Winter Camp. 12:00 – Wykwaterowanie z Ośrodka. Czas wolny w Zakopanem.

 

ZAPISY  ZAMKNIĘTE !!!

 

Koszty organizacyjne: 1070 zł

*Koszt organizacyjny dla członka Klubu ASBIRO to 970 zł

  • Cena zawiera: 4 noclegi w pokojach 2/3 osobowych w Pensjonacie Maria, wyżywienie (według programu -śniadania, obiad, kolacja), wykłady z przedsiębiorcami, biznesowe warsztaty MasterMind. Dzień sportu (wyjście w góry albo narty). Kulig z pochodniami, uczta grillowa. Networking i dobra zabawa gwarantowana.
  • Cena nie zawiera: dojazdu do Zakopanego, pozostałych atrakcji jak: wyjazd na Termy Chochołowskie.

 

ASBIRAKI NA WINTER CAMPIE

Szczegółowa oferta dla rodzin z dziećmi na stronie ASBIRAKI.pl

Koszt za dziecko: 770 zł (od 3-10 roku życia), przy 1-2 rodzicach. 

Zapisz się

Zapisy zakończone

Tatiana Majewska

517676546 majewska821@gmail.com