Winter Camp 2017

IMG_5826

Wiele osób każdego roku szuka okazji do tego, żeby oddać się zimowemu szaleństwu często trafiając do najbardziej znanych kurortów. Warunki do zimowej aktywności są świetne, ale po powrocie do naszych firm i codziennych obowiązków zawsze okazuje się, że jesteśmy dokładnie w tym samym miejscu, co przed wyjazdem.

Ideą wyjazdów ASBIRO Winter Camp jest wykorzystanie uroków zimy i oddanie się nartom i snowboardowi a jednocześnie szukanie nowych dróg rozwoju w swojej drodze zawodowej i rozwoju swoich biznesów. Wracając z Winter Campu nie tylko jesteś wypoczęty i spełniony fizycznie, ale przede wszystkim gotowy do podjęcia kolejnych biznesowych wyzwań, które pomogą Ci przenieść swoją firmę na kolejny poziom generując jeszcze większe zyski!

Kiedy i gdzie? 

15-19 lutego 2017- Ośrodek Uzdrowiskowy BIAWENA, Wysowa Zdrój

Czym jest ASBIRO Winter Camp

Wyjazdy ASBIRO niezmiennie cieszą się dużą popularnością. Kiedy organizowaliśmy Biznes Camp 2016 wszystkie miejsca była wykupione kilka tygodni przed wydarzeniem. Latem spędziliśmy ponad tydzień na Hali Miziowej, gdzie można było spotkać kilkadziesiąt przedsiębiorczych osób, którym zależy na tym, żeby rozwijać siebie i swoje firmy. Do tego zaprosiliśmy kilkunastu przedsiębiorców i inwestorów, którzy odnieśli sukces i dzielili się swoimi doświadczeniami w zarabianiu pieniędzy.

Poznaliśmy ludzi, którzy chcą pomóc Ci w biznesie

Każdego dnia mogliśmy spędzić czas na stoku oraz na wykładach. To jednak nie wszystko, bo razem z nami było kilkadziesiąt przedsiębiorczych osób prowadzących własne biznesy lub przymierzających się do tego, żeby uruchomić swój pomysł.

Często dochodzą do nas informacje o projektach biznesowych, które powstały właśnie dlatego, że kilka osób spotkało się na ASBIRO i zaczęło rozmawiać. Wyjazdy tworzą do tego idealny klimat, bo jest dużo czasu na to, żeby rozmawiać, czy to w przerwach, przy posiłkach, czy wieczorami. Interakcje między uczestnikami są niesamowite. Przysłuchując się rozmowom pewnie zauważyłeś z jak poważnymi i doświadczonymi przedsiębiorcami masz do czynienia. Różne branże, różne osobowości, różne doświadczenie, ale to wszystko sprawia, że relacje, które nawiązałeś z innymi uczestnikami dosłownie pomogą Ci zarabiać więcej.

Wiedza, która przynosi zyski

Każdego dnia mogłeś wziąć udział w kilku godzinach wykładów. Dodatkowo osoby prowadzące zajęcia były dostępne kiedy prezentacje się kończą. Na wyjazdach ASBIRO zajęcia kończą się często w późnych godzinach nocnych. Każdego wieczoru możesz porozmawiać z wykładowcą, który jest doświadczonym przedsiębiorcą i ma wiedzę, którą może się dzielić. Jeśli masz poczucie, że na wykładzie czegoś nie załapałeś, zapytaj. Każdy chętnie poświęci Ci czas, żebyś mógł stać się bogatszy o nowe doświadczenie i wiedzę, niezbędną do rozwinięcia Twojego biznesu.

Tylko praktyczna wiedza

Każdego roku uczestnicy wyjazdów ASBIRO wracają z nowymi pomysłami na rozwój swoich firm. To dla Ciebie zapraszamy tylko i wyłącznie doświadczonych przedsiębiorców. Na ASBIRO nie spotkasz teoretyków! Niektórzy z naszych wykładowców prowadzą zajęcia na wyższych uczelniach poza naszymi kursami, ale jednocześnie są to osoby mające praktyczne doświadczenie w prowadzeniu własnych firm. Chodzi nam o to, że osoba biorąca udział w wykładach mogła od razu zdobytą wiedzę wprowadzać w życie, a żeby to tak działało musi dostać praktyczne rozwiązania. Takie właśnie jest ASBIRO – tylko praktyczna wiedza.

Dlaczego warto uczestniczyć?

Pierwszym powodem była chęć stworzenia „przedsiębiorczych wakacji”, na których oprócz odpoczynku będzie można spędzić czas produktywnie. Drugim powodem jest problem, który zgłaszało wiele osób zainteresowanych udziałem w naszym Kursie Podstawowym. Podczas rekrutacji na Kurs Podstawowy ASBIRO dostawaliśmy wiele maili z pytaniami. W mailach tych, jeden problem pojawiał się nagminnie. Czemu tak krótko trwają zajęcia? Normalnie zjazdy Kursu w Warszawie organizujemy weekendowe raz w miesiącu. Lecz nie myśląc długo, postanowiliśmy zorganizować zimowy, kilku dniowy wyjazd, dopakowany solidną dawką wiedzy & odpoczynku, w naszych pięknych, Polskich górach. 

Opinie uczestników wyjazdów ASBIRO

POLECAM, ciekawe wykłady, inspirujące tematy, następnie kilka godzin na nartach/desce kto co woli, a jak już się ściemni powracamy na salę wykładową i kontynuujemy inspirującą naukę. Czego można się dowiedzieć? Byłem już na kilku wyjazdach ASBIRO i latem i zimą, a to co usłyszałem na wykładach zainspirowało mnie do wprowadzenie nowych rozwiązań w firmie i zmian, pomimo że sam prowadzę swoje spółki już kilka lat :) Wykłady dotyczące, zarządzania zespołem, budowaniem zespołu sprzedażowego, nieruchomości. POLECAM!
Bartosz Langa Uczestnik wyjazdów z ASBIRO
W Korbielowie śniegu po kolana, a wieczorny mróz nie odpuszcza. Ale atmosfera już po drodze do schroniska jest gorąca. Najpierw w oczekiwaniu na ratrak, później w ratraku, następnie w schronisku. Także podczas kolejnych dni przy zajmujących wykładach, długich nocnych rozmowach jak i szaleństwie na śniegu. A wszystko to było możliwe dzięki niesamowitemu towarzystwu przedsiębiorczych ludzi, którzy się rozumieją, wiedzą czego w życiu chcą i wiedzą jak to osiągnąć. Jak również chętnie pomogą i doradzą. Gdy ktoś odniesie wrażenie, że temperatura spada, to czeka na niego rozgrzewka w rytmach zumby. Ze względu na to wszystko uważam, że grzechem jest nie wziąć udziału w takim wyjeździe! Niecierpliwie czekam na kolejny:)
Piotr Firańczyk Uczestnik wyjazdu na Narty 2015
Wyjazd do Korbielowa okazał się idealnym sposobem na integrację w niewielkim gronie studentów, wykładowców, ekipy organizującej wyjazd oraz sympatyków ASBIRO. Wspaniała atmosfera już od pierwszych chwil po przyjeździe – na parkingu w oczekiwaniu na transport ratrakiem – utwierdziła mnie w przekonaniu, że jestem we właściwym miejscu i czasie. Świetni, ciekawi ludzie, interesujące wykłady i dyskusje podczas posiłków, aktywny czas na stoku, zabawa do białego rana… Narty z ASBIRO? Gorąco polecam!
Mateusz Stożek Uczestnik wyjazdu Narty 2015

Organizujemy duże ognisko!

Taki wypad w góry obowiązkowo musiał spotkać się z dużym ogniskiem.

Jak co roku staramy się dopiąć wszystkich szczegółów aby nasza integracyjna atmosfera sprzyjała nam jak najdłużej. Dzięki temu ognisku nasi uczestnicy mogli integrować się do późnych godzin w tym mroźnym czasie.

Jednak ognień ma to coś w sobie.. :)

IMG_7736 (Large)

Winter Camp 2017

15-19 lutego 2017

Ośrodek Uzdrowiskowy BIAWENA,

Wysowa Zdrój

Kilka zdjęć z Wysowej Zdrój

Więcej infromacji: http://www.uzdrowisko-wysowa.pl/

Program Winter Camp

 1. Dzień 1 – Środa (15 lutego 2017) – Przyjazd i zakwaterowanie w Ośrodku Uzdrowiskowym BIAWENA. Wieczorem kolacja, oraz spotkanie organizacyjne i integracja.
 2. Dzień 2 – Czwartek (16 lutego 2017) – Konferencja.
  • Spotkanie z Panem Włodzimierzem Kubiakiem – jego historia przedsiębiorcy oraz innymi przedsiębiorcami z regionu.
  • Po południu zwiedzanie fabryki – Rozlewni Wód Mineralnych w Wysowej.
  • Wieczorem integracja i ognisko pod wiatą :)
 3. Dzień 3 – Piątek (17 lutego 2017) – Dzień zwiedzania i atrakcji.
  • Wycieczka piesza z przewodnikiem po okolicy.
  • Po obiedzie Kulig z ogniskiem w Regietowie.
  • Wieczorem wspólna kolacja i integracja. :)
 4. Dzień 4 – Sobota (18 lutego 2017) – Dzień sportu.
  • Dla narciarzy – możliwość podjechania do Krynicy na narty. W Wysowej – możliwość wypożyczenia biegówek.  Po obiedzie Park Wodny (basen, sauna, jacuzzi)
  • Wieczorem biesiada w Gościnnej Chacie – lokalna kuchnia łemkowska.
 5. Dzień 5 – Niedziela (19 lutego 2017) – Śniadanie, czas wolny i wykwaterowanie.