Sprzedaż wartości, czyli jak wyróżnić nasz produkt, by klient nie chciał niczego innego? | Artem Rusin

Sprzedaż jest obecnie jedną z najważniejszych i ponadczasowych kompetencji. Stykamy się o nią na każdym kroku, czy to w życiu prywatnym, czy biznesowym. Wielu sprzedawców dąży do mistrzostwa w tym zakresie, by ich wynagrodzenie wzrosło, a produkt był rozpoznawalny.

Wciąż maksymalizujemy swoje wyniki, walczymy o uwagę klientów, ulepszamy prezentację, skupiamy się na marketingu, wydając coraz to większe budżety, a nawet próbujemy znaleźć „święty gral” na doskonałe zamknięcie w rozmowie sprzedażowej.

Jest wiele metod, technik, które mogą nam w tym wszystkim pomóc. Wielu mówców naucza całego procesu, uczy odpowiednich schematów dzięki którym osiągniemy upragnione wyniki.

A gdyby tak spojrzeć na to szerzej, z innej perspektywy?
Gdyby tak, zamiast skupiać się na procesach, schematach, technice, skupić się na drugim człowieku i czarnej skrzynce, którą możesz mu zaproponować?

Jeśli jesteś ciekawy innego spojrzenia na ten temat, a także czym jest owa „czarna skrzynka” – obejrzyj nasz najnowszy wykład.

Czego się nauczysz z nagrania?

✔️ Na czym polega sprzedaż?
✔️ Jak być dobrym sprzedawcą?
✔️ Jak wygląda cykl sprzedaży?
✔️ Jak sprzedawać przez telefon?

Kim jest prowadzący?

Artem Rusin 
Działam w kilku obszarach: - BiuroDlaMiŚa - wirtualne biuro i doradztwo małym przedsiębiorcom (MIŚom) - Avega - szkolenia ze sprzedaży i obsługi klienta - Asbiro Chata - miejsce, gdzie mieszkają przedsiębiorcy - Sprzedaż IT - sprzedaję do dużych podmiotów rządowych sprzęt IT - Nieruchomości - hobbystycznie - bez większych doświadczeń.