Studia Licencjackie

✎   Zapisz się

Biznes, wykształcenie czy doświadczenie – nie wiesz na co postawić?
Nasza uczelnia łączy te trzy zagadnienia!
Studia Licencjackie stworzone dla przedsiębiorców.

U nas NIE dowiesz się jak zostać dobrym pracownikiem.

Pokażemy Ci w jaki sposób otworzyć
i skutecznie zarządzać WŁASNĄ FIRMĄ.

 • Dla przyszłych i początkujących przedsiębiorców
 • Na roku około 100 osób
 • 3 lata (Studia weekendowe)
 • Wideo z każdego zjazdu
 • Dla absolwentów ponad 800 nagrań z wykładów
 • Dla absolwentów ponad 700 wykładów

Co zyskasz dołączając do grona Studentów ASBiRO?

 • Zdobędziesz praktyczną wiedzę z zakresu prowadzenia firmy: od otworzenia działalności, tworzenia biznesplanów, po finanse, prawo, zarządzanie czy marketing (i wiele więcej).
 • Poznasz mnóstwo przydatnych narzędzi i metod, z których korzystają przedsiębiorcy (bez teorii, która nie ma przełożenia w realnym życiu).
 • Dołączysz do największego środowiska przedsiębiorców w Polsce, dzięki czemu nawiążesz wartościowe kontakty biznesowe w każdym mieście.
 • Dzięki rozmowom z Wykładowcami i Studentami poznasz prawdziwe case study z ich firm oraz dowiesz się jakich błędów nie popełniać.
 • Nie będziesz musiał czekać na interesujące Cię przedmioty – od pierwszego roku będziesz uczył się rzeczy, które są ciekawe i przydatne.
 • Nawiążesz wyjątkowe relacje z osobami, które patrzą tak jak Ty – chcą od życia więcej, niż umożliwia to praca na etacie.
 • Po każdym zjeździe będziesz mieć dostęp do nagrań z wykładów na których byłeś obecny, w związku z tym nie umknie Ci nic z zajęć.

Dla kogo są te studia?

 • Jako wsparcie właścicieli firm w zaistnieniu na rynku, przedsiębiorców, którzy potrzebują więcej klientów i stawiają na rozwój sprzedaży jako priorytet.
 • Dla osób, które chcą w niedalekiej przyszłości założyć firmę i potrzebują wiedzy sprzedażowo-marketingowej, aby zdecydowanie wejść na rynek ze swoim biznesem od samego początku.
 • Studia są również skierowane do osób, które specjalizują się lub chcą się specjalizować w sprzedaży i marketingu jako właściciele agencji marketingowych, PRowych ale również freelancerów wiążących swoją karierę z tą branżą
 • Dla właścicieli firm, którzy chcą uzyskać wyższe wykształcenie, równocześnie rozwijając własną firmę lub firmę rodzinną.
 • Dla młodzieży, która poważnie myśli o swoim biznesie i nie potrafi znaleźć dla siebie odpowiednich Studiów – nie wierzy w to, że wykładowcy akademiccy przekażą wiedzę, która będzie przydatna i aktualna.
 • Dla wszystkich, którzy interesują się światem biznesu i nie wyobrażają sobie, żeby całe życie pracować dla kogoś,

Nasze doświadczenie w organizacji studiów licencjackich

 • 9lat
 • 435uczestników
 • 257wykładowców
 • 1982godzin wykładowych

„Jeśli chcesz zbudować rafinerię, wiedza z książek niewiele ci pomoże. Powinieneś porozmawiać z człowiekiem, który osiągnął to, o czym ty dopiero marzysz.”
Kamil Cebulski
Założyciel Uczelni ASBIRO
Przedsiębiorca, dziennikarz

Uczelnia ASBiRO stawia na praktykę! Kadrę tworzy ponad 100 osób, wśród których znajdują się aktywni przedsiębiorcy. Co więcej – ta liczba ciągle wzrasta. Naszą kadrę tworzą osoby, które na własnych biznesach testowały rozwiązania, o których często jeszcze nie napisano w książkach. W ramach studiów otrzymasz również dane kontaktowe do wykładowców prowadzących zajęcia. Wszyscy prelegenci są otwarci i angażują się w pomoc naszym Studentom. Z pewnością nikt nie odmówi Ci przedyskutowania problemu, z którym właśnie się zmagasz.

Wykładowcy

Elżbieta Marciniak
rektor Uczelni ASBiRO
Przedsiębiorca, doktor nauk ekonomicznych, współzałożycielka, a obecnie przewodnicząca rady nadzorczej firmy Bakalland.

Zobacz pełną listę naszych wykładowców

Nagrania z każdego wykładu

Większość zajęć w Łodzi oraz webinarów online jest nagrywana. Większość, gdyż może zdarzyć się, że prowadzący nie wyrazi na to zgody. Nagrania udostępniane są Studentom obecnym na danym zjeździe.

Wraz z zakończeniem Studiów i uzyskaniem statusu Absolwenta nie odbieramy Ci dostępu do nagrań.
Mało tego! Jeżeli masz aktywne konto,
udostępnimy Ci wszystkie wykłady przeprowadzone w ramach Studiów Licencjackich.


Sprawdź nasze wykłady na kanale YouTube Uczelnia ASBiRO!

Tematy, które poruszamy podczas zajęć:

 • Ekonomia – fundament wiedzy o tym jak działa świat, gospodarka, rynek i ludzie, jakie mechanizmy nimi rządzą i jak się w nich odnaleźć, aby z sukcesami prowadzić swoje firmy, zarazem wzbogacając siebie i je.
 • Metody ilościowe w ekonomii i zarządzaniu – zajęcia, podczas których dowiesz się jak mechanizmy rządzące światem, gospodarką, rynkiem i zachowaniami konsumentów, dobrze mierzyć, analizować i wyciągać prawidłowe wnioski, na bazie których będziesz mógł podejmować dobre decyzje w życiu, biznesie i inwestycjach.
 • Zarządzanie – podstawy zarządzania organizacją i firmą, dla obecnych oraz przyszłych przedsiębiorców, ale również właścicieli agencji marketingowych i PR-owych.
 • Komunikacja w biznesie – czyli fundament efektywnej i satysfakcjonującej współpracy z innymi ludźmi w codziennym życiu, ale również w biznesie, sprzedaży, działaniach marketingowych i promocyjnych; warsztaty umiejętności miękkich.
 • Design Thinking (określenie potrzeb rynku, tworzenie produktu, produkcja, systemy zarządzania jakością, przepływ towarów, BHP).
 • Umiejętności miękkie (podstawy psychologii, warsztaty z negocjacji, komunikacja, networking, zarządzanie sobą w czasie).
 • Marketing – m.in. nowoczesny marketing, budowanie marki, strategie marketingowe, narzędzia i systemy wspierające działania marketingowe, analiza rynku, produktu, zachowań, potrzeb i ścieżki klienta, analityka marketingowa, budowa skutecznych kampanii marketingowych, współpraca z freelancerami i agencjami marketingowymi, trendy i dobre praktyki w marketingu przynoszące najlepsze rezultaty.
 • Handel i sprzedaż – m.in. projektowanie skutecznego procesu sprzedaży w firmie, narzędzia i systemy wspierające sprzedaż, budowanie zespołu sprzedażowego i zarządzanie nim.
 • Finanse – podstawy finansów dla właściciela firmy i freelancera, planowanie finansowe, prowadzenie budżetów sprzedażowych i projektowych, optymalizacje i zarządzanie finansami w życiu i biznesie.
 •  eBiznes – czyli omówienie wszystkich zagadnień i narzędzi niezbędnych do prowadzenia z sukcesami działalności w internecie, rozwój e- i m-commerce.
 • Zajęcia praktyczne i warsztatowe w ramach specjalizacji Marketing Produktu, Marki i Przedsiębiorstwa – m.in. Design Thinking, projektowanie strategii marketingowych oraz ich realizacja i optymalizacja działań, zaawansowane techniki marketingowe, nowe trendy i innowacje w branży marketingowej, zarządzanie projektami, zarządzanie zespołem.
 • Zajęcia praktyczne i warsztatowe w ramach specjalizacji Sprzedaż i Negocjacje w Biznesie – m.in. warsztaty sprzedażowe, warsztaty negocjacyjne, projektowanie strategii sprzedażowych, przywództwo, zarządzanie zespołem, zarządzanie projektami, ekspansja na rynki zagraniczne.  
 • Wybrane problemy współczesnego świata lub polityka, geopolityka i geostrategia – do wyboru studenta.
 • Zdobywanie praktyki u przedsiębiorców na każdym semestrze.

Jesteś średnią pięciu osób, z którymi spędzasz najwięcej czasu.

Jim Rohn

Ludzie pełni pasji oraz determinacji do osiągania sukcesów. Przedsiębiorcze osoby, które chcą w życiu osiągnąć więcej niż standardowa pensja i praca od 8:00 do 16:00 w korporacji. W Uczelni ASBiRO tworzymy biznesową atmosferę zarówno na zajęciach jak i po….

Wieczorna integracja to stały i obowiązkowy element naszego programu. To podczas niej Studenci mają okazję bliżej się poznać i porozmawiać z wykładowcami w luźniejszej atmosferze – nawet przy piwie – o biznesie rozmawiamy wszędzie!

 NOWA REKRUTACJA

Czas rekrutacji

Rekrutacja trwa do: 8 października 2023 r.

DODATKOWA WARTOŚĆ!
Od razu po zapisie otrzymujesz od nas Aktywne Konto w Klubie ASBiRO.
Dzięki temu będziesz mógł od razu (jeszcze przed rozpoczęciem nauki) obejrzeć ponad 300 dodatkowych wykładów Uczelni ASBiRO i zacząć czerpać przedsiębiorczą wiedzę już od dziś!

Jeżeli jesteś tegorocznym maturzystą, także możesz zrekrutować się już dziś!
Wystarczy, że wypełnisz formularz zgłoszeniowy, a po przyjęciu na Studia, po rozmowie z naszym koordynatorem, opłacisz wpisowe. Dokumenty prześlesz w momencie, kiedy je uzyskasz.

WIĘCEJ INFORMACJI O STUDIACH


Najczęściej zadawane pytania

Zebraliśmy pytania, które najczęściej zadają nam kandydaci na studentów i spisaliśmy odpowiedzi. Jest duża szansa, że znajdziesz wśród nich odpowiedź na swoje pytanie.

Sprawdź najczęściej zadawane pytania

CHCESZ NAS SPRAWDZIĆ ZANIM SIĘ ZAPISZESZ?

Przyjedź na nasz zjazd bez obowiązku zapisu!

Studia są dość kosztowną formą nauki – mamy tego świadomość. Jeżeli chcesz poczuć atmosferę naszych zajęć, poznać uczestników i zobaczyć jak wyglądają wykłady możesz dołączyć do naszych Studentów podczas jednego zjazdu. Taką jednorazową możliwość za drobną opłatą mają osoby, które jeszcze nigdy nie były na naszych zajęciach Studiów Licencjackich. Zapisz się używając przycisku poniżej – na email otrzymasz od nas wszystkie szczegóły organizacyjne. Przygotuj się też na wieczorną integrację. Nasi Studenci na pewno miło Cię przywitają ;)

Przyjedź na jeden zjazd bez obowiązku zapisu

Zobacz nagrania z naszych zajęć

Zakładając konto na naszej stronie dostaniesz dostęp do kilkunastu naszych wykładów. Jeżeli jesteś zainteresowany obejrzeniem czy przesłuchaniem większej ilości nagrań to zapisz się do naszego Klubu ASBiRO. Oprócz zniżek na wydarzenia, każdemu Aktywnemu Członkowi Klubu udostępniamy co miesiąc kilka nagrań z naszych zajęć. Całkiem sporo zajęć publikujemy też na naszym kanale YouTube Uczelnia ASBiRO.


Płatności

Więcej informacjach o płatności już wkrótce

Zapisz się

Wybierz opcję:

1 Studia Licencjackie Sprzedaż i Marketing 23/24 - wpisowe

1 000,00 zł

Masz pytanie? Zadzwoń!

Wiktoria Sokół

505392422 w.sokol@asbiro.pl
✎   Zapisz się