Skuteczne lejki sprzedażowe.

„Nie buduj stron. Twórz lejki” Co kryje się za tym hasłem? Czym właściwie są lejki sprzedażowe? Tego dowiesz już w najbliższą środę o godzinie 19:00 podczas bezpłatnego webinaru na naszej platformie, którego gościem będzie Marek Piasek – autor bestsellerowych książek „Zrozumieć Marketing” oraz „Jak Sprzedawać Kursy”

Lejek sprzedażowy to inaczej mówiąc szereg działań marketingowych, podzielonych na kolejne etapy, które mają na celu wyłonienie Klientów zainteresowanych Twoją ofertą i sfinalizowanie sprzedaży. Lejek symbolizuje to, jak wewnątrz niego przesuwają się Twoi Klienci. Na górze lejka są potencjalni Klienci, jest ich bardzo dużo. Na dole lejka są te osoby, które spośród tłumów zostają Twoimi Klientami, być może nawet stałymi. Po drodze każda z osób, która dotrze na sam koniec mija pewne etapy. To od jakości tego, co robisz w ramach marketingu swojej firmy na poszczególnych etapach zależy to, ile osób dotrwa do samego końca.

Marek Piasek porównuje budowanie lejka do planu budowy domu. Plan przygotowuje zazwyczaj architekt, a następnie egzekwuje inżynier. Przedsiębiorca w przypadku budowania lejka marketingowego jest architektem, który odpowiada za wybudowanie struktury, przez którą będzie przechodził klient, a poszczególne osoby z danej organizacji, są inżynierami, czyli osobami, które będą odpowiedzialne za stworzenie tej infrastruktury, żeby ona działała.

Podczas webinaru dowiesz się:

– Czym są lejki marketingowo – sprzedażowe, czyli ścieżki zakupowe i jak je wykorzystać, aby zwiększyć ilość klientów?

– Jakie błędy popełnił Marek i co musiał zrobić, aby zrozumieć marketing i sprzedaż online?

– Co zrobić, aby zwiększyć skuteczność pozyskiwania kontaktów do potencjalnych klientów?

Jedną z najważniejszych wartości lejka sprzedażowego jest możliwość określenia długości cyklu sprzedażowego, pozwalającego stworzyć plan działania zmierzający do osiągnięcia celu biznesowego. Dodatkowo lejek pozwala określić skuteczność podjętych działań. Budując lejek sprzedażowy dostarczasz wartościowe leady i poznajesz prawdziwe oczekiwania Klientów, co pozwala dobrać odpowiednie działania dla każdego z nich.

Aby lepiej zrozumieć mechanizm lejka sprzedażowego musisz być z nami!!!

ŚRODA 12 maja 2021 godz. 19:00
Platforma webinarowa ASBiRO

⬇ Załóż bezpłatne konto i bądź z nami! ⬇

ZAŁÓŻ BEZPŁATNE KONTO!

Kim jest prowadzący?

Marek Piasek to współzałożyciel i ojciec marek takich jak: Wolves Summit, Wolves Gate, See Bloggers, Partner w Wolves Match i IncredBots. Tworzy narzędzia i rozwiązania, które wspierają na co dzień tysiące przedsiębiorców, sprzedawców i marketerów: Evenea, Wolves Ventures, Web To Learn, Webmetro, Wilki. Strateg współodpowiedzialny za sukces dziesiątek 6- i 7-cyfrowych kampanii marketingowych, zarówno w swoich markach, jak i w roli konsultanta dla klientów z Polski, Wielkiej Brytanii oraz Stanów Zjednoczonych Ameryki.

Doświadczony przedsiębiorca, który zawsze sięga po więcej i dąży do perfekcji we wszystkim, co robi; nie interesuje go 2 pozycja, uważa ją za równorzędną z czterdziestą. Jego kariera przyjmowała wiele zwrotów, a każdy z nich był dla Marka ważną lekcją, o których pamięta i stosuje do dziś. Wie co oznacza stracić 2 mln złotych, a co ważniejsze, jak przekuć tę stratę w 7- i 8-cyfrowe biznesy, które w krótkim czasie stają się numerem 1 w swoich niszach.


Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców, którzy czują, że powinni zdobyć wiedzę związaną z tworzeniem lejków sprzedażowych.

Będziesz mieć również okazję zadać każde pytanie, które wpadnie Ci do głowy ;) Do zobaczenia w środę o 19:00 💚