Poznaj biznes Białoruś & Filipiny

WYJAZD 
___________________

BIAŁORUŚ

Ustrój kraju, o którym już pewnie słyszałeś, sprawia, że nie kojarzymy Białorusi z jakimikolwiek biznesowymi możliwościami. Po niedawnym zniesieniu wiz dla Polaków można jeszcze łatwiej się tam wybrać i dołączyć do grona firm, które zarabiają więcej właśnie dzięki możliwościom, które są słabo odkryte.

Podczas wyjazdu poznasz przedsiębiorców z różnych branż, którzy już działają na Białorusi oraz osoby z otoczenia biznesu takich jak księgowi i prawnicy. Dzięki temu uda nam się jeszcze lepiej poznać lokalne uwarunkowania.

Okazuje się, że Białoruś może okazać się jeszcze ciekawszym miejsce. Jest tak głównie dlatego, że do dzisiaj jest znacznie mniej odkryta, niż Ukraina dlatego wciąż robienie biznesu właśnie na Białorusi jest działaniem dość pionierskim. Szukając tam możliwości rozwoju może się szybko okazać, że zyskamy ogromną przewagę konkurencyjną.

Kiedy?  14-17 września 2017

Gdzie?  Mińsk, Białoruś

Dowiedz się więcej.

www.asbiro.pl/wyjazdy/poznaj-biznes-na-bialorusi

 
 WYJAZD
___________________

FILIPINY

Tym razem zabieramy Was na wyjazd „Poznaj Biznes na Filipanach” – będzie to połączenie konferencji związanej z możliwościami biznesowymi tego kraju z odpoczynkiem na dzikiej filipińskiej plaży.

Filipiny to nie tylko kraj z ogromnymi możliwościami dostępu do siły roboczej, ale również szeroki rynek zbytu, co gwarantuje dwunasta pozycja na świecie pod względem liczby ludności!

Wzrost gospodarczy na poziomie 6,5% sprzyja działalności gospodarczej, a strategiczne położenie przy najważniejszych szlakach handlowych świata zapewnia niemal nieograniczony dostęp do wszystkich najważniejszych ośrodków handlowych, gospodarczych czy przemysłowych.

Nigdzie indziej tego się nie dowiesz. Poznajesz Filipiny biznesowo i turystycznie!

Kiedy?  8-22 stycznia 2018 

Gdzie? Manila, Filipiny

Dowiedz się więcej.

www.asbiro.pl/wyjazdy/poznaj-biznes-na-filipinach