Pomocna DŁOŃ | Konsultacje On-Line

konsultacje

Im ASBIRO staje się większe, tym częściej otrzymujemy od was prośby o kontakt do ludzi mogących pomóc rozwiązać wasze problemy.

Najczęściej są to pytania związane z księgowością, podatkami i prawem. Często pytacie również o wdrożenia płatności za pomocą Bitcoinów, chcecie skonsultować swoje pomysły na biznes oraz zapytać o rejestrowanie spółek w Anglii, gdyż nie dacie rady pojechać na nasze szkolenie.

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że aby skutecznie doradzić np. w sprawach podatkowych to nie tylko trzeba porządnie wgryźć się w sytuację, zerknąć w dokumenty firmowe czy zadać wiele pytań uzupełniających. To wymaga czasu i rzetelnego zainteresowania się sprawą. Jeżeli o pomoc, która zajmuje godzinę czasu prosi jedna czy dwie osoby w miesiącu to nie ma problemu. Kiedy jednak prosi o taką pomoc 10 czy 15 osób to już jest problem.

Dlatego też postanowiliśmy uruchomić najprostsze na świecie, płatne konsultacje za pomocą Skypa.

Co to są konsultacje?

Konsultacja to sprzedawanie swojej aktualnej wiedzy i doświadczenia, czyli innymi słowy własnego twardego dysku. Ludzie często mylą konsultacje z doradztwem i interpretacjami. Nasi konsultanci chętnie podpowiedzą ci w działaniu bazując na swoim doświadczeniu, nie podejmą jednak za Ciebie decyzji, ani też nie wezmą za nie odpowiedzialności.

Nasi Konsultanci służą swoją pomocą!

🔹 Marek Niedźwiedź
Prawo brytyjskie, Firma w UK, Holdingi
🔹 Robert Okulski
Doradca podatkowy, optymalizacja, kontrole skarbowe
🔹 Katarzyna Puszko
Księgowość, rozliczenia, podatki
🔹 Aleksander Wala
Firma w Czechach, opodatkowanie międzynarodowe
🔹 Marta Grzelak
Upadłość konsumencka i prawo w UK
🔹 Cezary Kubicki
Firma w UK
🔹 Paweł Doniec
Polskie prawo gospodarcze, nieruchomości, sukcesja
🔹 Adrian Sienkiewicz
Kontrole urzędowe, Prawa Autorskie, umowy B2B

Są to eksperci, którzy przepracowali wiele lat w swojej dziedzinie i dali się poznać naszym studentom z najlepszej strony.

Wejdź na naszą stronę i dowiedź się więcej.
https://www.asbiro.pl/konsultacje/