Konsultacje on-line

Im ASBIRO staje się większe, tym częściej otrzymujemy od was prośby o kontakt do ludzi mogących pomóc rozwiązać wasze problemy. Najczęściej są to pytania związane z księgowością, podatkami i prawem. Często pytacie również o wdrożenia płatności za pomocą Bitcoinów, chcecie skonsultować swoje pomysły na biznes oraz zapytać o rejestrowanie spółek w Anglii, gdyż nie dacie rady pojechać na nasze szkolenie.

Oczywiście nasi wykładowcy zawsze służą pomocą i o ile to jest prosta sprawa to wiele rzeczy można załatwić w minutę czy dwie zwykłym emailem. Niestety prawie nigdy sprawa nie jest prosta. W wielu sytuacjach rzetelne doradzenie komuś może zabrać nawet kilka godzin pracy i nie możemy oczekiwać od osoby, która na co dzień prowadzi firmę i pracuje po 12 godzin na dobę, aby ją zostawiła i poświęciła nam nieograniczoną ilość czasu.

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że aby skutecznie doradzić np. w sprawach podatkowych to nie tylko trzeba porządnie wgryźć się w sytuację, zerknąć w dokumenty firmowe czy zadać wiele pytań uzupełniających. To wymaga czasu i rzetelnego zainteresowania się sprawą. Jeżeli o pomoc, która zajmuje godzinę czasu prosi jedna czy dwie osoby w miesiącu to nie ma problemu. Kiedy jednak prosi o taką pomoc 10 czy 15 osób to już jest problem. Dlatego też postanowiliśmy uruchomić najprostsze na świecie, płatne konsultacje za pomocą Skypa.

Co to są konsultacje?

Konsultacja to sprzedawanie swojej aktualnej wiedzy i doświadczenia, czyli innymi słowy własnego twardego dysku. Ludzie często mylą konsultacje z doradztwem i interpretacjami. Nasi konsultanci chętnie podpowiedzą ci w działaniu bazując na swoim doświadczeniu, nie podejmą jednak za Ciebie decyzji, ani też nie wezmą za nie odpowiedzialności.

Jak umówić się na konsultacje?

Poniżej prezentujemy sylwetki osób, które zgodziły się uczestniczyć w naszym programie konsultacji on-line. Są to eksperci, którzy przepracowali wiele lat w swojej dziedzinie i dali się poznać naszym studentom z najlepszej strony. Jeżeli chcesz umówić się na rozmowę z którymś z nich postępuj proszę według prostej procedury.

 1. Załóż konto w naszym serwisie, a jeżeli takie konto masz to zaloguj się na nie.
 2. Spośród poniższej listy osób wybierz tę, z którą chcesz się umówić na rozmowę i kliknij przycisk Chcę się umówić.
 3. Następnym krokiem jest wypełnienie formularza zawierającego między innymi miejsce na opis Twojego problemu, kilka proponowanych terminów, jak również Twoje dane kontaktowe.
 4. Po wypełnieniu formularza nasz konsultant zapozna się z Twoim opisem i zdecyduje w ciągu 24 godzin czy jest w stanie pomóc w opisywanej sprawie.
 5. Jeżeli konsultant uzna, że nie jest kompetentny to zostaniesz o tym poinformowany mailem.
 6. Jeżeli konsultant uzna, że jest kompetentny w sprawie to w odpowiedzi dostaniesz potwierdzenie terminu, jak również fakturę proformę do opłacenia.
 7. W umówionym dniu i godzinie konsultant zadzwoni do Ciebie skypem lub w rzadkich przypadkach telefonicznie.
 8. Kilka dni po rozmowie poprosimy Cię o opinię i ocenę, czy osoba z którą rozmawiałeś stanęła na wysokości zadania.

Nasi eksperci

Jeśli jesteś zainteresowany zapisem na konsultacje, kliknij na przycisk przy opisie wybranego eksperta.

Gdybyś miał do nas pytania...

Monika Duda

786861540 m.duda@asbiro.pl

Marek Niedźwiedź

Spółki brytyjskie

Marek jest naszym wykładowcą oraz ekspertem w dziedzinie podatków w Wielkiej Brytanii, oraz dziedzinie podwójnego opodatkowania pomiędzy UK i Polską. Stworzył firmę księgowo-doradczą AEXEA CONSULTING (www.aexea.co.uk), z którą wspólnie organizujemy wyjazdy do UK na szkolenia z zakresu prowadzenia spółki limited. 
Do Marka możecie uderzać w dwóch sytuacjach. Po pierwsze - spółki, podatki i prawo w UK. Po drugie - rozwój biznesów z branży Tech i e-commerce na rynki światowe, poprzez rozwiązania podatkowe w UK, finansowanie zewnętrzne i automatyzację procesów. 
 
Więcej o działalności Marka:
 • Cena konsultacji: 500.00 zł
 • Czas trwania: 60 minut
Zaloguj się lub załóż konto

Robert Okulski

Doradca podatkowy, optymalizacja, kontrole skarbowe

Robert jest doradcą podatkowym, który również prowadzi biuro rachunkowe w Warszawie. Doradza on swoim klientom od 1993 roku. Jako doradca jest o rok młodszy niż podatek dochodowy, a o kilka lat starszy niż podatek VAT w Polsce. Prowadzi zajęcia z optymalizacji podatkowej na naszym MBA. Do Roberta możecie się udać z najtrudniejszymi sprawami dotyczącymi podatków, ich optymalizacji czy dobrania odpowiedniej strategii biznesowej. Robert nie zajmuje się otwieraniem spółek w Anglii, jak również wymaga od konsultowanych osób przynajmniej podstawowej wiedzy z dziedziny podatków czy księgowości. Chętnie pomoże w trudnych i skomplikowanych sytuacjach. Ta forma nie konsultacji nie jest przeznaczona dla początkujących.

Więcej o działalności Roberta:
www.bezstresowe.com.pl

 • Cena konsultacji: 199.00 zł
 • Czas trwania: 60 minut
Zaloguj się lub załóż konto

Katarzyna Puszko

Księgowość, rozliczenia, podatki

Nasza absolwentka, a obecnie wykładowca. Kasia prowadzi biuro rachunkowe. Jest już drugim pokoleniem księgowych w swojej rodzinie. Rozlicza nie tylko część działalności ASBIRO, ale również wielu innych firm. Kasia nie jest doradcą podatkowym, jednak jest świetną księgową z bogatym doświadczeniem. Śmiało możecie do niej uderzać jeżeli macie problemy natury podatkowo-księgowej. Wszystko co dotyczy rozliczeń podatków, terminów, umów, pracowników. W pół godzinki Kasia wszystko wam wytłumaczy.

Więcej o działalności Kasi:
www.biuronano.pl

 • Cena konsultacji: 89.00 zł
 • Czas trwania: 60 minut
Zaloguj się lub załóż konto

Marta Grzelak

Upadłość konsumencka i prawo w UK

Marta od kilkunastu lat mieszka w UK, jest prawnikiem i partnerem w kancelarii McHale w Manchesterze. Od kilku lat współpracuje z nami jako wykładowca podczas szkoleń na temat prawa w UK, które organizujemy dla przedsiębiorców z Polski. Jakiś czas temu rozpoczęliśmy współpracę z Martą również w zakresie pomocy polskim bankrutom w ogłaszaniu upadłości konsumenckiej w UK. Jeżeli więc chciałbyś się dowiedzieć czegokolwiek na temat prawa w UK, a zwłaszcza upadłości konsumenckiej to Marta jest super do tego osobą.

Więcej o działalności Marty:
www.mchaleandco.co.uk

 • Cena konsultacji: 149.00 zł
 • Czas trwania: 60 minut
Zaloguj się lub załóż konto

Aleksander Wala

Firma w Czechach, opodatkowanie międzynarodowe

Olek jest doktorem nauk ekonomicznych, naszym wykładowcą i specjalistą z międzynarodowego prawa podatkowego. Jest współwłaścicielem grupy WARIDO tj firm w Polsce, Czechach, na Słowacji i w Anglii, które zajmują się księgowością, doradztwem podatkowym i usługami biegłych rewidentów. Ponadto jest biegłym sądowym i kieruje pracą Instytutu Ekspertyz Ekonomicznych w Katowicach. Olek posiada także doświadczenie w informatyzacji rachunkowości. Do Olka możecie się zwracać w celu wyjaśnienia możliwości przeniesienia firmy do Czech lub na Słowację. Może Wam także pomóc w zakresie automatyzacji masowych księgowań w Waszych firmach. Konsultacje udzielane są osobom zarówno początkującym jak i zaawansowanym.

Więcej o działalności Olka:
www.warido.com

 • Cena konsultacji: 400.00 zł
 • Czas trwania: 60 minut
Zaloguj się lub załóż konto

Kamil Gancarz

Zagraniczne konta bankowe, międzynarodowa optymalizacja podatków

Kamil jest jednym z zaledwie kilku w Polsce specjalistów, zajmujących się bankowością międzynarodową. Pomaga w otwieraniu rachunków bankowych na całym świecie, w szczególności w Szwajcarii, Liechtensteinie, a także w Mauritius, czy Hong Kongu. Doradza i optymalizuje procesy finansowe tak, aby transakcje międzynarodowe były zgodne z procedurami banków. Jest specjalistą w zakresie procedur compliance wewnątrz banków. Pomaga także zakładać spółki offshorowe np. w Panamie, Emiratach Arabskich, na Wyspach Marshalla. Może pomóc Ci też otworzyć spółki w Bułgarii, Czechach, Wielkiej Brytanii, Estonii, czy innych krajach UE. Świadczy również usługi pomocy w uzyskaniu rezydencji podatkowej lub obywatelstwa innego kraju, w tym też raju podatkowego - czyli może kompleksowo przeprowadzić firmy i ludzi podatkowo za granicę.

Więcej o działalności Kamila:
www.invest-management.pl

 • Cena konsultacji: 400.00 zł
 • Czas trwania: 60 minut
Zaloguj się lub załóż konto

Paweł Doniec

Polskie prawo gospodarcze, nieruchomości, sukcesja

Radca prawny. Wspólnik zarządzający w DGP Doniec Górecki Potoplak. Zajmuje się projektami deweloperskimi, zakładaniem i przekształcaniem spółek, negocjowaniem umów handlowych i budowlanych, szeroko pojętym prawem spółek, zabezpieczaniem majątku osobistego przedsiębiorców, a także zagadnieniami związanymi z sukcesją biznesu i zwalczaniem nieuczciwej konkurencji. Współtwórca i członek zarządu akceleratora startup-ów CE Connector. Jest oczywiście również naszym wykładowcą, a jego wykłady możecie zobaczyć po zalogowaniu w naszym systemie.

Więcej o działalności Pawła:
www.i-dgp.com

 • Cena konsultacji: 199.00 zł
 • Czas trwania: 60 minut
Zaloguj się lub załóż konto

Adrian Sienkiewicz

Kontrole urzędowe, Prawa Autorskie, umowy B2B

Adrian jest adwokatem, z tytułem LLM, dla którego zagadnienia kontroli urzędowych nie mają tajemnic. Stworzył serwis eKontrole.info, który wspiera przedsiębiorców i kadrę zarządzającą w tych stresujących momentach – wejścia urzędników do firmy. Na co dzień współpracuje z kancelarią Merski Radcy Prawni i Adwokaci, gdzie reprezentuje banki, towarzystwa ubezpieczeniowe, towarzystwa funduszy inwestycyjnych, sieci handlowe oraz przedsiębiorców przed sądami. Możecie się z nim skontaktować, jeśli spodziewacie się kontroli i chcecie się dowiedzieć jak postępować w czasie kontroli lub potrzebujecie pomocy odnośnie uprawnień kontrolujących. Dodatkowo jeśli rozważacie wejście w spór z kontrahentem, szczególnie z zakresu Praw Autorskich lub umów cywilnoprawnych, Adrian podzieli się swoim doświadczeniem. Adrian nie zajmuje się doradztwem podatkowym i nie pomoże Wam w aspektach księgowych – tutaj polecamy kontakt z innym konsultantem.

Więcej o działalności Adriana:
www.eKontrole.info

 • Cena konsultacji: 400.00 zł
 • Czas trwania: 60 minut
Zaloguj się lub załóż konto