Narty 2015

Już po raz trzeci zorganizowaliśmy wyjazd integracyjny na narty dla studentów, wykładowców oraz sympatyków ASBIRO.

Kiedy?

7 – 10 lutego 2015

Gdzie?

Hala Miziowa, Korbielów koło Żywca

O co chodzi?

Ogólnie chodzi o to, że nie można długo siedzieć w nudnej sali wykładowej. Dlatego też dwa razy do roku organizujemy wyjazd integracyjny dla wszystkich osób zaangażowanych w ASBIRO.

Podczas wyjazdu zorganizowaliśmy oczywiście wykłady w stylu ASBIRO. Mieliśmy, również sporo czasu wolnego, aby pojeździć na nartach czy zabrać znajomych i rodzinę na Pilsko i podziwiać zimowe krajobrazy z najwyższego szczytu w okolicy. Można było pojeździć skuterem śnieżnym, ratrakiem, na nartach i na wszystkim tym, na co mieliśmy ochotę.

Przedsiębiorczy ludzie

Nasze wyjazdy to dość oryginalny sposób poznania wielu przedsiębiorczych ludzi. Jest to okazja do przedyskutowania swoich problemów w firmie z bardziej doświadczonymi kolegami. Bardzo często zdarza się, że w 50 osobowej grupie uczestników naszych wyjazdów 90% z nich to przedsiębiorcy zatrudniający łącznie 2400 osób. Tak było i tym razem.

Jak dostaliśmy się do schroniska?

Każdy uczestnik podjechał do Korbielowa, gdzie na parkingu na dole zostawił auto na zamkniętym parkingu. Kilkadziesiąt metrów dalej rozpoczyna się wyciąg krzesełkowy, który kończy się w połowie drogi do schroniska na Hali Miziowej. Drugą połowę trasy pokonaliśmy wyciągiem orczykowym. Aby z niego skorzystać wymagane było posiadanie nart lub deski.

Jeżeli chodzi o powrót z Hali Miziowej to zorganizujemy to tak, że chłopaki ze schroniska do skutera dołączyli wielkie sanki. Można było, również wynająć skuter na dół lub najzwyczajniej na świecie zejść. Tak zrobił między innymi Kamil w jednym roku i przy okazji zrobił nagranie.

Rozkład zajęć

Jeżeli chodzi o wykłady to wiele z nich było prowadzonych przez naszych wykładowców, jak również wiele z nich przez naszych studentów i przez was, zwykłych uczestników.

Poniżej zamieszczamy dwa wykłady, które zostały nagrane przez nas, co prawda nie podczas wyjazdu na narty, ale odbyły się w schronisku na Hali Miziowej, na tej samej sali, którą my będziemy okupować.