NAGRANIA DLA AKTYWNYCH KLUBOWICZÓW – WRZESIEŃ


pakiet_wrzesien

Początek roku akademickiego ASBiRO zbliża się wielkimi krokami. Mamy nadzieję, że jesteś już wypoczęty i chętny do dalszego rozwijania swojej firmy ;) Pomoże Ci w tym WRZEŚNIOWY PAKIET NAGRAŃ, który przygotowaliśmy dla  aktywnych klubowiczów. 

Pamiętaj, że nasze nagrania zawsze możesz pobrać i przesłuchać w dowolnym miejscu i czasie! 

Tym razem przygotowaliśmy wykłady przedsiębiorców z bardzo różnorodnych branż.  Jak zawsze wysyłamy Ci krótką notatkę o doświadczeniu biznesowym każdego z wykładowców.

Miłego oglądania! ;) 

  • Jakub Mazurkiewicz – Założyciel Travvil, globalnej platformy turystycznej. Jest ona oparta na blockchainie, unikalnym algorytmie wyrażonym w kryptowalutach jako uniwersalnych kanałach streamingowych związanych z otwartym systemem punktów lojalnościowych oraz rynkiem zakupów dla branży turystycznej. Przez wiele lat CEO spółki akcyjnej zajmującej się transakcjami między Chinami, a Europą. Przez kilka lat był CMO firmy informatycznej realizującej projekty dla banków, telekomów i globalnych firm loteryjnych. Podczas wykładu mówi o zastosowaniu technologi blockchain w biznesie.

  • Leszek Kozłowski – Pasjonat nowoczesnych technologii, marketingu i aplikacji internetowych. Aktualnie pomaga firmom w budowaniu pozycji i wzroście sprzedaży przez serwis LinkedIn. Dzięki autorskim narzędziom znacznie przyśpiesza proces budowy konta na LinkedIn, promocji i generowania szans sprzedaży. Interesuje się elektroniką, rowerami elektrycznymi, systemami inteligentnych budynków oraz pojazdami elektrycznymi.Temat jego wykładu to „Smart Social Selling, czyli jak sprytnie zdobywać klientów i budować wizerunek przez LinkedIn”. Opowiada w nim o swoich początkach biznesowych, marzeniu pracy z każdego miejsc na świecie i procesie generowania leadów przez LinkedIn.

  • Ryszard Jaszczyński – Przedsiębiorca oraz inwestor w nieruchomości. Aktywnie działa na giełdzie. Autor książki Droga do Zamożności. W dziedzinie finansów jest samoukiem. Przeczytane setki książek oraz (paradoksalnie) brak formalnego ekonomicznego wykształcenia zaowocowały nowatorskim, niezwykle prostym i logicznym, podejściem do zasad budowania zamożności. Wieloletnia przygoda z aktywną grą na giełdzie i docenianie zalet posiadania nieruchomości ułatwiły mu zbudowanie portfela dochodowych aktywów i osiągnięcie finansowej wolności.

  • Dawid Dudek – Przedsiębiorca, trener biznesu, zajmuje się szkoleniami z zakresu sprzedaży, technik pozyskiwania klientów i behawioralnego targetowania reklamy. Od 2 lat zajmuje się także analizą social media nastawioną na poszukiwanie okazji inwestycyjnych na rynku nieruchomości. W swoich działaniach skupia się przede wszystkim na poszukiwaniu kontaktów do osób zadłużonych, które posiadają atrakcyjne z punktu widzenia inwestora nieruchomości. Autor Biblii Taniego Latania. Uczy jak tanio latać po świecie. 

Co daje aktywacja konta?

Dostęp do większej ilości naszych wykładów i zniżki na nasze wydarzenia!
(Zobacz co przygotowaliśmy na najbliższe Seminarium)

Wejdź na naszą stronę i dowiedz się więcej.