Newsletter

Będziemy Cię informować o nowościach w ASBIRO.

NAGRANIA DLA AKTYWNYCH KLUBOWICZÓW – Styczeń :)

29 stycznia 2017 | Michał Sobczyk | Aktualności

pakiet_listopad

Nowa dawka solidnie dopakowanej wiedzy z konkretnymi przykładami prosto od naszych wykładowców już dostępna :) Kolejne nagrania dla naszych klubowiczów.

W tym pakiecie Aktywnym Klubowiczom udostępniliśmy kolejne wykłady za Styczeń a w nim:

  • Stanisław Kałuski – Przedsiębiorca. Swoje firmy buduje w oparciu o podstawowe zasady polegające na służeniu pomocą, firmom oraz indywidualnym klientom w zakresie tworzenia konsorcjów firm sprzątających oraz tworząc zupełnie nowy sposób sprzedaży samochodów używanych, szukają, weryfikują i dostarczają do klientów „pod dom” używane auta. Autoklasa.pl
  • Bartosz Langa Przedsiębiorca, zajmuje się tworzeniem marek, marketingiem i zarządza projektami. Jest twórcą Axidro, firma skupia się na wszystkim co z dronami jest związane, od sprzedaży po szkolenia. Tę markę stworzyła jego agencja marketingowa BalanGO, dobre marki pokazują tylko z tej lepszej strony.
  • Grzegorz Turniak Przedsiębiorca, inspirujący mówca. Niestrudzony orędownik i pasjonat idei networkingu. Mingling maven – poprowadził ponad 1000 sesji networkingowych dla przeszło 100.000 uczestników. W lutym 2006 wprowadził na rynek krajowy firmę BNI Polska. Obecnie jest prezesem spółki szkoleniowo-doradczej Akademia Rekomendacji. 
  • Bartłomiej Sosna – Przedsiębiorca, współwłaściciel hurtowni elektrycznej NTS Sp. z o.o., oraz sklepu internetowego z innowacyjnym oświetleniem LED LEDOVO. Prowadzi bloga bartlomiejsosna.pl, na którym opisuje zagadnienia związane z biznesem, motywacją oraz rozwojem osobistym. Autor książki „TWOJA FIRMA Zmiana myślenia drogą do sukcesu”. Inwestor w nieruchomości.

Masz status aktywnego klubowicza? Świetnie! Aktywność się opłaca. Co miesiąc Aktywnym Klubowiczom udostępniamy 4 dodatkowe nagrania.

Tu znajdziesz więcej informacji o korzyściach jakie daj status Aktywnego Klubowicza ;) 

wiecej

O nas

ASBIRO to jedyna uczelnia w Polsce, w której wykładowcami są wyłącznie przedsiębiorcy. To co nas odróżnia od innych szkół to właśnie praktyczne podejście do przedsiębiorczości.

Naszym celem jest stworzenie przestrzeni dla osób, które prowadzą własną firmę, lub właśnie chcą ją założyć.

więcej »