NAGRANIA DLA AKTYWNYCH KLUBOWICZÓW – Styczeń :)

pakiet_listopad

Nowa dawka solidnie dopakowanej wiedzy z konkretnymi przykładami prosto od naszych wykładowców już dostępna :) Kolejne nagrania dla naszych klubowiczów.

W tym pakiecie Aktywnym Klubowiczom udostępniliśmy kolejne wykłady za Styczeń a w nim:

  • Stanisław Kałuski – Przedsiębiorca. Swoje firmy buduje w oparciu o podstawowe zasady polegające na służeniu pomocą, firmom oraz indywidualnym klientom w zakresie tworzenia konsorcjów firm sprzątających oraz tworząc zupełnie nowy sposób sprzedaży samochodów używanych, szukają, weryfikują i dostarczają do klientów „pod dom” używane auta. Autoklasa.pl
  • Bartosz Langa Przedsiębiorca, zajmuje się tworzeniem marek, marketingiem i zarządza projektami. Jest twórcą Axidro, firma skupia się na wszystkim co z dronami jest związane, od sprzedaży po szkolenia. Tę markę stworzyła jego agencja marketingowa BalanGO, dobre marki pokazują tylko z tej lepszej strony.
  • Grzegorz Turniak Przedsiębiorca, inspirujący mówca. Niestrudzony orędownik i pasjonat idei networkingu. Mingling maven – poprowadził ponad 1000 sesji networkingowych dla przeszło 100.000 uczestników. W lutym 2006 wprowadził na rynek krajowy firmę BNI Polska. Obecnie jest prezesem spółki szkoleniowo-doradczej Akademia Rekomendacji. 
  • Bartłomiej Sosna – Przedsiębiorca, współwłaściciel hurtowni elektrycznej NTS Sp. z o.o., oraz sklepu internetowego z innowacyjnym oświetleniem LED LEDOVO. Prowadzi bloga bartlomiejsosna.pl, na którym opisuje zagadnienia związane z biznesem, motywacją oraz rozwojem osobistym. Autor książki „TWOJA FIRMA Zmiana myślenia drogą do sukcesu”. Inwestor w nieruchomości.

Masz status aktywnego klubowicza? Świetnie! Aktywność się opłaca. Co miesiąc Aktywnym Klubowiczom udostępniamy 4 dodatkowe nagrania.

Tu znajdziesz więcej informacji o korzyściach jakie daj status Aktywnego Klubowicza ;) 

wiecej