NAGRANIA DLA AKTYWNYCH KLUBOWICZÓW – SIERPIEŃ:)

pakiet_sierpien

Gorący sierpień to idealny czas do wypoczynku jak i rozwoju. Środek wakacji, ten czas możesz wykorzystać w praktyczny i pożyteczny sposób. Jeśli tak jak i my, nie lubisz marnować czasu, połącz przyjemne z pożytecznym. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy letni pakiet nagrań dla aktywnych klubowiczów. Dużo praktycznej wiedzy od naszych niezwykle doświadczonych przedsiębiorców.

W tym pakiecie Aktywnym Klubowiczom udostępniliśmy kolejne wykłady z Sierpnia. Pamiętajcie, to że nagrania są udostępnione, to nie znaczy, że były nagrywane w Sierpniu :)

  • Piotr Motyl – Piotr jest przedsiębiorcą z bogatym ponad 17 letnim doświadczeniem w biznesie. Specjalizuje się w konsultingu a także dostosowywaniu rozwiązań do prowadzenia e-biznesu zdalnie w e-commerce (branże elektronika, import, sklepy internetowe). Organizator największej polskojęzycznej konferencji e-commerce w Azji „Biznes Ponad Granicami”. Mieszka na stałe od blisko 5 lat w Tajlandii. Posiada od 3 lat rezydencję podatkową tajską i wizę biznes. Działa od roku jako inwestor na giełdzie w Tajlandii i Singapurze. 
  • Paweł Sieczkiewicz – Przedsiębiorca. Współtwórca firmy Telemdi.co, będącej liderem na polskim rynku telemedycyny. Telemdi.co to tak naprawdę przychodnia lekarska. Tyle, że wirtualna. Nie ma gabinetów, są za to prawdziwi lekarze, którzy przyjmują pacjenta on-line. Przez telefon lub komputer, są gotowi udzielić porady video lub na czacie. Dziś Paweł daje pracę ponad 60 lekarzom.
  • Małgorzata Skawińska – Przedsiębiorca. Psycholog, trener warsztatu psychologicznego. Prowadzi szkolenia w tematyce zarządzania przez wartości, etyki w biznesie, umiejętności menedżerskich związanych z nowoczesnymi technikami zarządzania; zaangażowana w liczne projekty współpracy międzynarodowej z krajami Partnerstwa Wschodniego, Kazachstanu i Birmy.
  • Maciej Dutko – Przedsiębiorca, Certyfikowany Wykładowca Allegro, autor książek „Targuj się! Zen negocjacji”, „Biblia e-biznesu”, „Efekt tygrysa”. Właściciel Grupy Dutkon.pl; w jej skład wchodzą m.in.: AkademiaInternetu.pl (blog i szkolenia dla e-biznesu), Audite (poprawa skuteczności sprzedażowej ofert), Korekto (firma edytorska), e-sklep RepublikaWiedzy. Główny Twórca książki: „Biblia e-biznesu 2 Nowy Testament”, która zyskała range najlepszej książki roku z tego tematu. Przez serwis WhitePress uznany za jedną ze 100 najbardziej inspirujących osób polskiej branży interaktywnej. 

Co daje aktywacja konta?

Absolwentom naszych kursów, którzy utrzymują aktywne konto w Klubie ASBIRO umożliwiamy uczestnictwo w kolejnych zajęciach i zjazdach już po ukończeniu ich kursu. Skorzystanie z tej opcji podlega symbolicznej opłacie za dzień zajęć, tak aby wspólnie ze studentami dołożyć się do kosztów organizacji danego zjazdu. 

I wiele więcej :)

wiecej