Newsletter

Będziemy Cię informować o nowościach w ASBIRO.

NAGRANIA DLA AKTYWNYCH KLUBOWICZÓW – SIERPIEŃ:)

18 sierpnia 2017 | Michał Sobczyk | Aktualności

pakiet_sierpien

Gorący sierpień to idealny czas do wypoczynku jak i rozwoju. Środek wakacji, ten czas możesz wykorzystać w praktyczny i pożyteczny sposób. Jeśli tak jak i my, nie lubisz marnować czasu, połącz przyjemne z pożytecznym. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy letni pakiet nagrań dla aktywnych klubowiczów. Dużo praktycznej wiedzy od naszych niezwykle doświadczonych przedsiębiorców.

W tym pakiecie Aktywnym Klubowiczom udostępniliśmy kolejne wykłady z Sierpnia. Pamiętajcie, to że nagrania są udostępnione, to nie znaczy, że były nagrywane w Sierpniu :)

  • Piotr Motyl – Piotr jest przedsiębiorcą z bogatym ponad 17 letnim doświadczeniem w biznesie. Specjalizuje się w konsultingu a także dostosowywaniu rozwiązań do prowadzenia e-biznesu zdalnie w e-commerce (branże elektronika, import, sklepy internetowe). Organizator największej polskojęzycznej konferencji e-commerce w Azji „Biznes Ponad Granicami”. Mieszka na stałe od blisko 5 lat w Tajlandii. Posiada od 3 lat rezydencję podatkową tajską i wizę biznes. Działa od roku jako inwestor na giełdzie w Tajlandii i Singapurze. 
  • Paweł Sieczkiewicz – Przedsiębiorca. Współtwórca firmy Telemdi.co, będącej liderem na polskim rynku telemedycyny. Telemdi.co to tak naprawdę przychodnia lekarska. Tyle, że wirtualna. Nie ma gabinetów, są za to prawdziwi lekarze, którzy przyjmują pacjenta on-line. Przez telefon lub komputer, są gotowi udzielić porady video lub na czacie. Dziś Paweł daje pracę ponad 60 lekarzom.
  • Małgorzata Skawińska – Przedsiębiorca. Psycholog, trener warsztatu psychologicznego. Prowadzi szkolenia w tematyce zarządzania przez wartości, etyki w biznesie, umiejętności menedżerskich związanych z nowoczesnymi technikami zarządzania; zaangażowana w liczne projekty współpracy międzynarodowej z krajami Partnerstwa Wschodniego, Kazachstanu i Birmy.
  • Maciej Dutko – Przedsiębiorca, Certyfikowany Wykładowca Allegro, autor książek „Targuj się! Zen negocjacji”, „Biblia e-biznesu”, „Efekt tygrysa”. Właściciel Grupy Dutkon.pl; w jej skład wchodzą m.in.: AkademiaInternetu.pl (blog i szkolenia dla e-biznesu), Audite (poprawa skuteczności sprzedażowej ofert), Korekto (firma edytorska), e-sklep RepublikaWiedzy. Główny Twórca książki: „Biblia e-biznesu 2 Nowy Testament”, która zyskała range najlepszej książki roku z tego tematu. Przez serwis WhitePress uznany za jedną ze 100 najbardziej inspirujących osób polskiej branży interaktywnej. 

Co daje aktywacja konta?

Absolwentom naszych kursów, którzy utrzymują aktywne konto w Klubie ASBIRO umożliwiamy uczestnictwo w kolejnych zajęciach i zjazdach już po ukończeniu ich kursu. Skorzystanie z tej opcji podlega symbolicznej opłacie za dzień zajęć, tak aby wspólnie ze studentami dołożyć się do kosztów organizacji danego zjazdu. 

I wiele więcej :)

wiecej

O nas

ASBIRO to jedyna uczelnia w Polsce, w której wykładowcami są wyłącznie przedsiębiorcy. To co nas odróżnia od innych szkół to właśnie praktyczne podejście do przedsiębiorczości.

Naszym celem jest stworzenie przestrzeni dla osób, które prowadzą własną firmę, lub właśnie chcą ją założyć.

więcej »