NAGRANIA DLA AKTYWNYCH KLUBOWICZÓW – Na Październik :)

pakiet_październik

Dziękujemy wam nasi drodzy ASBiROwicze za obecność podczas naszego minionego seminarium „Jak przetrwać kontrole w firmie”. Kolejny rok akademicki 2016/2017 na ASBiRO ruszył pełną parą. Dziękujemy wam za zaufanie, obiecujemy stanąć na wysokości zadania :)

Dla naszych aktywnych klubowiczów jeszcze na październik mamy pakiet nagrań prosto od naszych wykładowców. Kolejna dawka wiedzy i inspiracji, tak na rozpoczęcie roku :)

Udostępniamy kolejny pakiet nagrań na Październik, a w nim:

  • Ewa Zmysłowska – Wszechstronnie wykształcony inżynier, doktor nauk technicznych. Od ośmiu lat z powodzeniem prowadzi firmę informatyczną 3A, dostarczającą dedykowane oprogramowanie internetowe. Wśród Klientów 3A znajdują się firmy z USA, Wielkiej Brytanii, Kanady, Australii, a także Niemiec i Polski. 
  • Marek Niedźwiedź – Przedsiębiorca. Dyrektor zarządzający w Mar-Pro Invest Holding Ltd. Holding jest właścicielem kilku firm działających w Anglii, m.in. aeXea Consulting Ltd (księgowość) i Polmar Lettings Ltd (nieruchomości). Marek jest współautorem książki „Prawo w e-biznesie”. Zasiada w komisji najbardziej wpływowej organizacji pro-biznesowej w UK – Federation of Small Businesses.
  • Marek Kowalczyk – Przedsiębiorca, ekspert w zarządzaniu projektami na czas metodą łańcucha krytycznego Goldratta. Wraz z zespołem pomógł zrealizować największe IPO w Europie — Polskiej Grupy Energetycznej — zespół projektowy składał się z 2000 osób, a wartość projektu wyniosła 2 miliardy dolarów. Marek jest również wydawcą i organizatorem TEDx.
  • Marcin Pieleszek – Doradza w zakresie infrastruktury, narzędzi i bezpieczeństwa IT w firmach. Posiada 19 letnie doświadczenie w zakresie prowadzenia różnego rodzaju programów edukacyjnych, na różnych szczeblach kształcenia. Jest autoryzowanym inżynierem systemowym i trenerem technologii Microsoft. EasyITsecurity.pl to konsultacje i szkolenia stacjonarne oraz elektroniczne pozwalające zmniejszyć do minimum ryzyko biznesowe wykorzystania narzędzi IT.

Co daje aktywacja konta?

Dla posiadaczy konta nieaktywnego udostępniliśmy zaledwie kilka/kilkanaście pokazowych nagrań. Dla ludzi posiadających konto aktywne co miesiąc udostępniamy kilka nowych nagrań z ostatnich zajęć ASBIRO. Nagrania te udostępniamy od ładnych kilku lat, więc w momencie aktywacji konta dostaniesz potężną dawkę wiedzy, a każdego miesiąca dojdzie kolejna i kolejna. 

Absolwentom naszych kursów, którzy utrzymują aktywne konto w Klubie ASBIRO umożliwiamy uczestnictwo w kolejnych zajęciach i zjazdach już po ukończeniu ich kursu. Skorzystanie z tej opcji podlega symbolicznej opłacie za dzień zajęć, tak aby wspólnie ze studentami dołożyć się do kosztów organizacji danego zjazdu. 

I wiele więcej :)

wiecej