Newsletter

Będziemy Cię informować o nowościach w ASBIRO.

NAGRANIA DLA AKTYWNYCH KLUBOWICZÓW – Na Październik :)

31 października 2016 | Michał Sobczyk | Aktualności

pakiet_październik

Dziękujemy wam nasi drodzy ASBiROwicze za obecność podczas naszego minionego seminarium „Jak przetrwać kontrole w firmie”. Kolejny rok akademicki 2016/2017 na ASBiRO ruszył pełną parą. Dziękujemy wam za zaufanie, obiecujemy stanąć na wysokości zadania :)

Dla naszych aktywnych klubowiczów jeszcze na październik mamy pakiet nagrań prosto od naszych wykładowców. Kolejna dawka wiedzy i inspiracji, tak na rozpoczęcie roku :)

Udostępniamy kolejny pakiet nagrań na Październik, a w nim:

  • Ewa Zmysłowska – Wszechstronnie wykształcony inżynier, doktor nauk technicznych. Od ośmiu lat z powodzeniem prowadzi firmę informatyczną 3A, dostarczającą dedykowane oprogramowanie internetowe. Wśród Klientów 3A znajdują się firmy z USA, Wielkiej Brytanii, Kanady, Australii, a także Niemiec i Polski. 
  • Marek Niedźwiedź – Przedsiębiorca. Dyrektor zarządzający w Mar-Pro Invest Holding Ltd. Holding jest właścicielem kilku firm działających w Anglii, m.in. aeXea Consulting Ltd (księgowość) i Polmar Lettings Ltd (nieruchomości). Marek jest współautorem książki „Prawo w e-biznesie”. Zasiada w komisji najbardziej wpływowej organizacji pro-biznesowej w UK – Federation of Small Businesses.
  • Marek Kowalczyk – Przedsiębiorca, ekspert w zarządzaniu projektami na czas metodą łańcucha krytycznego Goldratta. Wraz z zespołem pomógł zrealizować największe IPO w Europie — Polskiej Grupy Energetycznej — zespół projektowy składał się z 2000 osób, a wartość projektu wyniosła 2 miliardy dolarów. Marek jest również wydawcą i organizatorem TEDx.
  • Marcin Pieleszek – Doradza w zakresie infrastruktury, narzędzi i bezpieczeństwa IT w firmach. Posiada 19 letnie doświadczenie w zakresie prowadzenia różnego rodzaju programów edukacyjnych, na różnych szczeblach kształcenia. Jest autoryzowanym inżynierem systemowym i trenerem technologii Microsoft. EasyITsecurity.pl to konsultacje i szkolenia stacjonarne oraz elektroniczne pozwalające zmniejszyć do minimum ryzyko biznesowe wykorzystania narzędzi IT.

Co daje aktywacja konta?

Dla posiadaczy konta nieaktywnego udostępniliśmy zaledwie kilka/kilkanaście pokazowych nagrań. Dla ludzi posiadających konto aktywne co miesiąc udostępniamy kilka nowych nagrań z ostatnich zajęć ASBIRO. Nagrania te udostępniamy od ładnych kilku lat, więc w momencie aktywacji konta dostaniesz potężną dawkę wiedzy, a każdego miesiąca dojdzie kolejna i kolejna. 

Absolwentom naszych kursów, którzy utrzymują aktywne konto w Klubie ASBIRO umożliwiamy uczestnictwo w kolejnych zajęciach i zjazdach już po ukończeniu ich kursu. Skorzystanie z tej opcji podlega symbolicznej opłacie za dzień zajęć, tak aby wspólnie ze studentami dołożyć się do kosztów organizacji danego zjazdu. 

I wiele więcej :)

wiecej

O nas

ASBIRO to jedyna uczelnia w Polsce, w której wykładowcami są wyłącznie przedsiębiorcy. To co nas odróżnia od innych szkół to właśnie praktyczne podejście do przedsiębiorczości.

Naszym celem jest stworzenie przestrzeni dla osób, które prowadzą własną firmę, lub właśnie chcą ją założyć.

więcej »