NAGRANIA DLA AKTYWNYCH KLUBOWICZÓW – Marzec :)

pakiet_listopad

Nasi Aktywni Klubowicze otrzymują od nas pakiet 4 nagrań. Prosto od naszych wykładowców. Kolejna dawka świetnie upakowanej wiedzy. 

W tym pakiecie Aktywnym Klubowiczom udostępniliśmy kolejne wykłady na Marzec a w nim:

  • Joanna Nagadowska – W Google od ponad 7 lat. Odpowiada w Google Polska za współpracę z firmami branży technologicznej działającymi globalnie, wspierając ich ekspansję zagraniczną. Wspiera startupy w wyskalowaniu ich na świat. Wcześniej związana z branżą turystyczną, odpowiadała za rozwój i planowanie strategii polskiej branży turystycznej online. Jest absolwentką Uniwersytetu Wiedeńskiego w Austrii, EUV w Niemczech oraz Uniwersytetu Montevideo w Urugwaju. Zapalona podróżniczka, mieszkała w siedmiu różnych krajach na trzech kontynentach.
  • Maciej Turski  Przygodę z elektroniką rozpoczynał w młodości. Inteligentnymi domami zajmuje się od 2010 roku, gdy stwierdził, że w pracy nad procesami przemysłowymi brakuje mu czynnika ludzkiego. Od 2014 roku skupia się na rozwoju marki Futunext, której misją jest ukazanie ludzkiej twarzy technologii oraz podwyższanie komfortu życia w polskich domach. Przeszkolił ponad dwustu integratorów i instalatorów z zakresu projektowania automatyki domowej. 
  • Sławek Muturi Były konsultant w Andersenie oraz Deloitte. Osiągnął wolność finansową dzięki kupowaniu (od 1998 roku) mieszkań na wynajem. Autor 5 książek oraz bloga www.fridomia.pl. Założyciel Mzuri (spółka zarządza ponad 1200 mieszkań na wynajem w całej Polsce) oraz Mzuri Crowd Fund Investing – platformy do grupowego inwestowania w mieszkania i kamienice na wynajem.
  • Ronald Szczepankiewicz – Specjalista ds. kredytów hipotecznych. Doświadczenie zdobywał współpracując bezpośrednio ze wszystkimi liczącymi się bankami hipotecznymi w Polsce będąc doradcą m.in. takich firm jak Home Broker Doradcy Finansowi, Expander Advisors czy Efect Doradztwo Finansowe S.A. Obecnie jako współwłaściciel spółek RM KREDYTY Niezależne Doradztwo Kredytowe oraz ANL Najem, na co dzień pomaga polskim i zagranicznym firmom oraz klientom indywidualnym jako ich doradca kredytowy. Odbył ponad 3 tys. osobistych spotkań z klientami. Autor pierwszej na polskim rynku innowacyjnej książki dotyczącej kredytów hipotecznych pt. „Tajna Broń Kredytobiorcy”.

Co daje aktywacja konta?

Masz status aktywnego klubowicza? Świetnie! Aktywność się opłaca. Co miesiąc Aktywnym Klubowiczom udostępniamy 4 dodatkowe nagrania.

Tu znajdziesz więcej informacji o korzyściach jakie daj status Aktywnego Klubowicza ;) 

wiecej