NAGRANIA DLA AKTYWNYCH KLUBOWICZÓW – MARZEC

pakiet_sierpien

Klubowicze ASBiRO mamy dla was dobre wieści, otrzymujecie od nas kolejny pakiet czterech nagrań dostępny tylko dla aktywnych członków.

Praktyczna wiedza, gotowa do zastosowania od zaraz, jest już dostępna na waszych kontach.

W tym pakiecie Aktywnym Klubowiczom udostępniliśmy kolejne wykłady w pakiecie Marzec. Pamiętajcie, to że nagrania są udostępnione, to nie znaczy, że były nagrywane w Marcu :)

  • Paweł Biedrzycki – Aktywny inwestor giełdowy, przede wszystkim na rynku akcji polskich. Posiada 14-letnie doświadczenie, głównie z polskiego rynku kapitałowego. Założyciel i redaktor naczelny serwisu StrefaInwestorow.pl, który prowadzi nieprzerwanie od 2007 roku. Aktualnie zatrudnia kilkanaście osób. W trakcie wykładu opowiada jak skutecznie inwestować w polskie akcje.
  • Marcin Zakrzewski – Przedsiębiorca. Prowadzi firmę szkoleniową z zakresu BHP. Prywatnie fascynat tematyki z zakresu osiągania wolności finansowej. Inwestor w nieruchomości – pierwsze inwestycje rozpoczął w 2011 roku. Marcin na codzień inwestuje w wynajem garaży blaszane. Fascynuje go teoria i praktyka osiągania wolności finansowej w oparciu o nieruchomości.
  • Barbara Roslaniec – Przedsiębiorca z zawodu specjalista od marketingu i komunikacji. Profesjonalnie pracowała w marketingu IT. Potem w finansach jako makler w Australii. Jest inwestorem w nieruchomości i ma za sobą deweloperkę małych osiedli rodzinnych w Australii. Obecnie zajmuje się nieruchomościami w Polsce. W nagraniu Basia opowiada o  przygodach z nieruchomościami w Polsce po latach przebywania w Australii.
  • Maciej Pokrzywiński – Przedsiębiorca. Od ponad 10 lat wraz z Żoną prowadzę firmę IT Company. Od zawsze jest związany jestem z branżą IT. Zatrudniają kilkadziesiąt osób. Maciej przedstawia innowacyjne podejście do biznesu, opowiada historię swojej firmy IT Company. Mówi o tym, czym jest innowacja w małej firmie a także jak efektywnie zarządzać firmą na bazie nowoczesnych narzędzi.

Co daje aktywacja konta?

Klub ASBIRO to dostępna po zalogowaniu, ukryta część naszego serwisu. Dzięki posiadaniu konta w klubie, każdy nasz wykładowca, student czy zwykły internauta ma dostęp do nagrań jak również do wielu innych rzeczy jak wspólne wyjazdy, seminaria czy najzwyklejsze na świecie zniżki. Posiadanie konta wymagane jest również, aby zapisać się do nas na zajęcia lub uczestniczyć w seminariach. . 

Wejdź na naszą stronę i dowiedz się więcej.

Dowiedz się więcej!