NAGRANIA DLA AKTYWNYCH KLUBOWICZÓW – MAJ :)

pakiet_maj

Klubowicze ASBiRO w ten szczególny dzień, udostępniamy dla was nagrania z pakietu ASBiRO. Kolejne nagrania, kolejna praktyczna wiedza już teraz, jest dostępna na waszych kontach. 

W tym pakiecie Aktywnym Klubowiczom udostępniliśmy kolejne wykłady z Maja. Pamiętajcie, to że nagrania są udostępnione, to nie znaczy, że były nagrywane w Maju :)

  • Dariusz Urbaś – Przedsiębiorca. Aktualnie prezes spółki ZETZ sp. z o.o., będącej właścicielem marki KONTRAKTORS. Zaczynał swoją działalność w branży ubezpieczeń, następnie wszedł w budowlankę i otworzył hurtownię. Kiedy biznes świetnie się kręcił padł ofiarą oszustwa i wyłudzenia, finalnie stracił firmę oraz musiał sobie radzić z długami. Dziś swoimi doświadczeniami chce dzielić się z innymi przedsiębiorcami, ponieważ wierzy, że z jego historii można wyciągnąć wiele lekcji.
  • Łukasz Marczewski Przedsiębiorca. Twórca Frool oraz LeadPRO, internetowych narzędzi, które swoim zasięgiem objęły już ponad 14 000 000 ludzi. Ekspert pozyskiwania klientów, pasjonat Big Data, psychologii sprzedaży i analityki. Na co dzień uczy pozyskiwania klientów na różne sposoby. 
  • Elżbieta Marciniak – Przedsiębiorca, doktor nauk ekonomicznych, współzałożycielka, od 2006 roku jest przewodniczącą rady nadzorczej firmy Bakalland, która była notowana na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Pani Ela ma bardzo bogate doświadczenie w zażądaniu zespołami ludzi i tworzeniu modeli Start’upowych.
  • Michał Spławski – Zawodowo od zawsze związany z branżą e-commerce. Prowadzi kilka biznesów internetowych. Serwis rejestracji domen internetowych www.Domeny.tv obsługuje aktywnie ponad 10 000 klientów dostarczając unikalną w Polsce ofertę zabezpieczania marek na całym świecie. MSERWIS.pl to supermarket usług niezbędnych dla każdego właściciela stron internetowych – serwery, certyfikaty SSL, serwis i doradztwo. Z kolei Dotinum to firma programistyczna, tworząca indywidualne rozwiązania programistyczne dla właścicieli portali internetowych, serwisów społecznościowych, czy też sklepów internetowych z Europy i USA. 

Co daje aktywacja konta?

Aktywni członkowie klubu mają dostęp do znacznie większej ilości nagrań. Dzieje się tak, gdyż do puli nagrań, które im udostępniamy, każdego miesiąca dochodzi kilka lub kilkanaście nowych godzin wykładów pochodzących z różnych naszych kursów. 

I wiele więcej :)

wiecej