NAGRANIA DLA AKTYWNYCH KLUBOWICZÓW – MAJ

pakiet_sierpien

Klubowicze ASBiRO mamy dla was dobre wieści, otrzymujecie od nas kolejny pakiet czterech nagrań dostępny tylko dla aktywnych członków.

Praktyczna wiedza, gotowa do zastosowania od zaraz, jest już dostępna na waszych kontach.

W tym pakiecie Aktywnym Klubowiczom udostępniliśmy kolejne wykłady w pakiecie Maj. Pamiętajcie, to że nagrania są udostępnione, to nie znaczy, że były nagrywane w Maju :)

  • Józef Sarach przedsiebiorca, mieszkający na Filipinach od ponad 32 lat. Józef jest obywatelem Azji i Europy. W tej chwili na zlecenie filipińskiej firmy Green Energy Machine pracuje nad tym aby skomercjalizować system i wyprodukować jego elementy w Polsce. Obecnie skupiony na rozwóju inwestycji filipińskich w Polsce dla nowego systemu energetycznego, zaangażowany w Braterstwie Chrześcijańskim Biznesmenów i profesjonalistów od prawie 20 lat na Filipinach
  • Dawid Dowbosz i Dariusz Małacha –  predsiebiorcy, dzielą się doświadczeniami inwestycyjnymi z rynku nieruchomości w UK. Przedstawiają podstawowe strategie inwestycyjne, narzędzia i możliwości finansowania. Prezentują przykładowe zrealizowane inwestycje. Przytaczają zabawne anegdotki na temat specyficznych sytuacji, które wynikają z różnic kulturowych w UK. Inwestowanie grupowe – przykład domu przerobionego na 6 kawalerek. Projekt deweloperski- osiedle 8 domków.
  • Tomasz Burcon – Przedsiębiorca, twórca marki Possession, firmy zarządzającej kilkudziesięcioma apartamentami i pokojami na wynajem krótko i długoterminowy w Trójmieście. Lider Stowarzyszenia Właścicieli Nieruchomości na Wynajem „Mieszkanicznik”. W swoim wykładzie opowiada na temat najmu krótkoterminowego w Trójmieście, kompleksowe informacje od lokalizacji, wyposażenia- po umowy i zarządzanie.
  • Tomasz Dąbrowski – Przedsiębiorca, założyciel i prezes firmy produkującej etykiety. Drukarnia KDS łączy 20-letnie doświadczenie w produkcji etykiet samoprzylepnych z innowacyjnym podejściem i nowoczesną technologią. Obsługują rocznie ponad 1200 klientów m.in. z: Polski, Litwy, Ukrainy, Czech, Słowacji, Niemiec, Szwajcarii, Portugalii i Wielkiej Brytanii. W tym wykładzie Tomasz opowiada o budowie specjalistycznej drukarni. Od pierwszej do milionowej etykiety.

Co daje aktywacja konta?

Kilka razy do roku organizujemy seminaria. Są to wyjątkowe wydarzenia, na których pojawiają się setki osób. Każdy kto posiada aktywne konto w naszym klubie może skorzystać ze specjalnej zniżki na udział w tym wydarzeniu.

Wejdź na naszą stronę i dowiedz się więcej.

Dowiedz się więcej!