NAGRANIA DLA AKTYWNYCH KLUBOWICZÓW – LUTY

pakiet_sierpien

Klubowicze ASBiRO mamy dla was dobre wieści, otrzymujecie od nas kolejny pakiet czterech nagrań dostępny tylko dla aktywnych członków.

Praktyczna wiedza, gotowa do zastosowania od zaraz, jest już dostępna na waszych kontach.

W tym pakiecie Aktywnym Klubowiczom udostępniliśmy kolejne wykłady w pakiecie Luty. Pamiętajcie, to że nagrania są udostępnione, to nie znaczy, że były nagrywane w Lutym :)

  • Marek Wzorek – Przedsiębiorca, ma duże doświadczenie w rozwijaniu zespołów sprzedażowych i firm w Polsce, Europie, Rosji oraz Azji. Prezes zarządu igus Sp. z o.o. i business coach pomagający managerom oraz firmom w Polsce i na świecie rosnąć. Zwolennik i propagator turkusowych organizacji. Marek w trakcie wykładu opowiada o tym jak rozwinąć swoją firmę od 0 do do 50 mln PLN w branży B2B. Pokazuje swoją drogę od Doradcy Technicznego po Prezesa Zarządu, excecutive coacha i przedsiębiorcy. Mówi o największych porażkach i nauce z nich która prowadzi do innowacyjności oraz efektu ŁAŁ u klienta i w zespole.
  • Piotr Obrębski – Przedsiębiorca, doświadczony menadżer, od wielu lat zajmujący się budowaniem efektywnych działów sprzedaży lokalnych oraz rozległych w branży B2B. Mentor osób pracujących w sprzedaży chcących stać się wartościowym doradcą klienta w długofalowej perspektywie. Aktualnie współwaściciel grupy spółek firm doradczych. Piotr w trakcie wykładu opowiada jak być profesjonalnym sprzedawcą. Pokazuje jak budować wizerunek prof. sprzedawcy czyli plan, realizacja, konsekwencja, rozliczenie sumienia. 
  • Marek Niedźwiedź – Przedsiębiorca i inwestor. Dyrektor w firmie Mar-Pro Invest Ltd, która jest właścicielem agencji pracy, firmy księgowo-konsultingowej i gazety. Marek jest naszym wykładowcą oraz ekspertem w dziedzinie prawa i podatków ze szczególnym uwzględnieniem firm polsko-brytyjskich. Stworzył firmę księgowo-doradczą AEXEA CONSULTING (www.aeXea.pl), z którą wspólnie organizujemy wyjazdy do UK na szkolenia z zakresu prowadzenia spółki w Wielkiej Brytanii. 
  • Paweł Śniadach – Przedsiębiorca. właściciel firmy zajmującej się podnajmem na terenie Warszawy Golden-ratio.pl. Paweł zarządza nieruchomościami. Podczas wykładu opowiada o byciu w biznesie nieruchomościowym, ale nie posiadając żadnej nieruchomości na własność. W tym wykładzie skupia się na swoich początkach w tej branży.

Co daje aktywacja konta?

Aktywni członkowie klubu mają dostęp do znacznie większej ilości nagrań. Dzieje się tak, gdyż do puli nagrań, które im udostępniamy, każdego miesiąca dochodzi kilka lub kilkanaście nowych godzin wykładów pochodzących z różnych naszych kursów. Aby zostać aktywnym członkiem klubu możesz zapisać się do nas na zajęcia lub opłacić składkę członkowską. 

wiecej