NAGRANIA DLA AKTYWNYCH KLUBOWICZÓW – Listopad :)

pakiet_listopad

Pierwsze oficjalne zjazdy w roku akademickim 2016/2017 już za nami. Masa praktycznej, wiedzy i doświadczeń, tylko w ASBiRO. Kogo nie było na zajęciach niech żałuje! 

Aktywni klubowicze, nie martwcie się. Mamy dla was pakiet listopadowych nagrań. Tylko samo „mięso” czyli to co przedsiębiorcy lubią najbardziej :)

Kolejny pakiet nagrań, a w nim:

  • Dawid Dudek – Przedsiębiorca, trener biznesu, autor Biblii Taniego Latania. Zajmuje się kohortowo-behawioralną analizą Big Data oraz mniejszych zbiorów danych. Uczy: technik sprzedaży, behawioralnego targetowania reklamy oraz tworzy kampanie reklamowe dla firm zewnętrznych. Podróżnik, autor Biblii Taniego Latania – podręcznika, który uczy jak tanio, a nawet za darmo latać po świecie.
  • Paweł Królak – Strateg biznesowy i twórca systemów wspierających rozwój firmy, pasjonat niestandardowego marketingu i zarządzania, przedsiębiorca, Coraz Lepszy Szef w CorazLepszaFirma.pl, właściciel Klubu Książki Tolle.pl (który stworzył mając 300 zł na start, a po kilku latach doprowadził do siedmiocyfrowych obrotów rocznych), Prezes Towarzystwa Biznesowego Lubelskiego, autor i współautor książek i niezliczonych artykułów branżowych, W wolnych chwilach bardzo dużo czyta, bo stale doskonalić trzeba też siebie. Z przyjemnością dzieli się doświadczeniem, więc jeśli masz pytania – pisz śmiało.
  • Wojtek Latoszek – Przedsiębiorca. Prowadzi sklep internetowy z gadżetami 4gift.pl. W 2015 r. w konkursie e-Commerce Polska jego sklep zdobył nagrodę za spójność marki w różnych kanałach sprzedaży. Sam Wojtek był natomiast na okładce miesięcznika „Pierwszy Milion”.
  • Maciej Stępa – Prezes i współzałożyciel spółki Profit Plus zajmującej doradztwem biznesowym skierowanym do przedsiębiorców prowadzących firmy w Polsce. Doradza i wspiera partnerów, klientów i współpracowników w budowaniu efektywnych organizacji. Jest doświadczonym przedsiębiorcą, współwłaścicielem kilku spółek, z których najwięcej uwagi obecnie poświęca spółce Profit Plus. Pełnił funkcję dyrektora finansowego w jednej ze spółek córek największej korporacji z branży IT w Polsce. Trener i mentor biznesowy. Nieustannie poszukuje utalentowanych specjalistów do realizacji nowych projektów w ramach Profit Plusa. Aktywnie angażuje się w rozwijanie ludzkiego potencjału również jako instruktor harcerski.

Co daje aktywacja konta?

Konto w Klubie ASBIRO może mieć dwa statusy. Domyślnie konto zaraz po założeniu ma status konta nieaktywnego. Ten status pozwala na logowanie, zapisywanie się na kursy, seminaria czy inne organizowane przez nas wydarzenia. Klubowicz z takim statusem ma dostęp do kilkudziesięciu darmowych wykładów jak również do nagrań z zajęć, w których brał udział.

Aktywni członkowie klubu mają dostęp do znacznie większej ilości nagrań. Dzieje się tak, gdyż do puli nagrań, które im udostępniamy, każdego miesiąca dochodzi kilka lub kilkanaście nowych godzin wykładów pochodzących z różnych naszych kursów. 

wiecej