NAGRANIA DLA AKTYWNYCH KLUBOWICZÓW – LISTOPAD

pakiet_sierpien

Rok akademicki uważamy za rozpoczęty i to w jakim stylu. Nasze październikowe seminarium zgromadziło na sali ponad 1000 osób zainteresowanych tematyką inwestowania w nieruchomości. Dziękujemy wam za zaufanie. 

Klubowicze ASBiRO mamy dla was dobre wieści. Dajemy wam dostęp do kolejnych nagrań w naszym klubie. Praktyczna wiedza, gotowa do zastosowania od zaraz, jest już dostępna na waszych kontach.

W tym pakiecie Aktywnym Klubowiczom udostępniliśmy kolejne wykłady w pakiecie Listopad. Pamiętajcie, to że nagrania są udostępnione, to nie znaczy, że były nagrywane w Listopadzie :)

  • Paweł AlbrechtSpecjalista w zakresie pozyskiwania ofert inwestycyjnych i ich finansowania. Pokazuje, że inwestowanie to głównie wiedza, relacje i doświadczenie. Jego zdaniem kapitał jest obecnie najmniejszym problemem. To rozległa sieć kontaktów pozwala na realizację większych i bardziej dochodowych projektów inwestycyjnych. Organizuje wiele własnych eventów networkingowych i szkoleniowych, które są źródłem bezcennych kontaktów i wiedzy. Główną działalnością Pawła jest Sourcing – czyli dostarczanie dla inwestorów okazji poniżej ceny rynkowej.
  • Maciej Stępa – Prezes i współzałożyciel spółki Profit Plus zajmującej doradztwem biznesowym skierowanym do przedsiębiorców prowadzących firmy w Polsce. Doradza i wspiera partnerów, klientów i współpracowników w budowaniu efektywnych organizacji. Jest doświadczonym przedsiębiorcą, współwłaścicielem kilku spółek, z których najwięcej uwagi obecnie poświęca spółce Profit Plus. Obecnie zatrudnia tam prawie 50 osób.
  • Andrzej Blikle – Przedsiębiorca, profesor matematyki, wykładowca akademicki i propagator doktryny jakości w zarządzaniu firmą. W 1990 roku zajął pozycję prezesa w rodzinnej firmie cukierniczej A. Blikle, założonej w 1869 roku. Kiedy zarządzał firmą, z jednej cukierni w Warszawie zatrudniającej 42 pracowników, stworzył sieć 10 cukiernio-kawiarni, 3 kawiarnio-restauracji, 3 sklepów delikatesowych w Warszawie oraz 8 cukiernio-kawiarni poza Warszawą. W 2011 roku przekazał stanowisko prezesa swojemu synowi. Propagator Turkusowych organizacji oraz twórca książki „Doktryna jakości”.
  • Witold AnuszNegocjator, trener negocjacji handlowych, mówca inspiracyjny – motywujący, przedsiębiorca, handlowiec, etc. Specjalizuje się w badaniu umiejętności negocjacyjnych w praktyce: sprzedażowych i zakupowych. Zajmuje się pomiarem umiejętności praktycznych oraz analizą utraconego potencjału handlowego. Opracowuje dedykowane narzędzia negocjacyjne oraz zajmuje się ich wdrożeniami w firmach.

Co daje aktywacja konta?

Absolwentom naszych kursów, którzy utrzymują aktywne konto w Klubie ASBIRO umożliwiamy uczestnictwo w kolejnych zajęciach i zjazdach już po ukończeniu ich kursu. Skorzystanie z tej opcji podlega symbolicznej opłacie za dzień zajęć, tak aby wspólnie ze studentami dołożyć się do kosztów organizacji danego zjazdu. 

I wiele więcej :)

wiecej