NAGRANIA DLA AKTYWNYCH KLUBOWICZÓW – LIPIEC :)

pakiet_lipiec

Okres wakacyjny trwa w najlepsze. Nasi ASBiROwcy porozjeżdżali się po różnych stronach świata. Dla osób które, jak i my, nie lubią marnować czasu i łączą przyjemne z pożytecznym przygotowaliśmy specjalny, letni pakiet nagrań dla aktywnych klubowiczów.  Jak zwykle, solidna porcja praktycznej wiedzy, prosto od naszych wykładowców.

W tym pakiecie Aktywnym Klubowiczom udostępniliśmy kolejne wykłady z Lipca. Pamiętajcie, to że nagrania są udostępnione, to nie znaczy, że były nagrywane w Lipcu :)

  • Trader 21 – Przedsiębiorca. Najbardziej zagadkowa postać europejskich (a może i globalnych) finansów. Niewiele o sobie mówi, za to zdążył już się dorobić i ruszyć w wielki świat finansów. Jest jednym z niewielu Polaków, który zrozumiał ideę emigrowania bez emigracji. Zajmuje się doradztwem inwestycyjnym, zaś jego blog Independent Trader uchodzi za najlepszy polski portal inwestycyjno – doradczy. W tym wykładnie Trader 21 opowiada o optymalizacji podatkowej z wykorzystaniem firmy w Estonii.
  • Mariusz Spirydowicz – Przedsiębiorca. Produkcją mebli zajmuje się około 20 lat. Około trzy lata temu rozpoczęli wprowadzać na rynek markę mebli łazienkowych FURNI. Jego firma została największym sprzedawcą na allegro w kategorii Meble – Łazienka i toaleta. Stworzyli sklep internetowy Furnimeble, który po kilku miesiącach zaczął generować większą sprzedaż niż na allegro. W ostatnim roku powiększyli park maszynowy o nowoczesne numeryczne centra obróbcze.
  • Paweł Królak – Przedsiębiorca. Strateg biznesowy i architekt systemów przyspieszających rozwój firmy, pasjonat niestandardowego marketingu i zarządzania, przedsiębiorca. Coraz Lepszy Szef w Coraz Lepszej Firmie, właściciel Klubu Książki Tolle.pl, prezes Towarzystwa Biznesowego Lubelskiego, wykładowca na studiach MBA, autor i współautor książek i niezliczonych artykułów branżowych. Doradza Klientom Coraz Lepszej Firmy w zakresie strategii biznesowej i zarządzania.
  • Damian Kleczewski – Przedsiębiorca, Inwestor na rynku nieruchomości od 2010r. Autor książek: Skuteczne sposoby inwestowania w nieruchomości. Twórca marki i prowadzący audycję Zrozumieć Nieruchomości w Radiu Kontestacja, wykładowca studiów MBA, doradca i szkoleniowiec. Specjalizuje się w wyszukiwaniu okazji inwestycyjnych w kamienicach oraz wielkiej płycie. Planuje i wyznacza strategie działań remontowych, podatkowych i optymalizacyjnych. Doradza innym jak mogą dzięki nieruchomościom zabezpieczyć swoją rodzinę i zyskać cenny czas.

Co daje aktywacja konta?

Kilka razy do roku organizujemy seminaria. Są to wyjątkowe wydarzenia, na których pojawiają się setki osób. Każdy kto posiada aktywne konto w naszym klubie może skorzystać ze specjalnej, niekiedy dochodzącej nawet do 70-90% zniżki na udział w tym wydarzeniu. 

Każdy aktywny członek klubu może na seminarium przyprowadzić dowolną liczbę znajomych po cenie takiej samej jak dla aktywnych członków Klubu ASBIRO. Jedynym warunkiem aby ta zniżka obowiązywała jest pojawienie się na seminarium osób zaproszonych jak i osoby samego zapraszającego klubowicza.

I wiele więcej :)

wiecej