NAGRANIA DLA AKTYWNYCH KLUBOWICZÓW – Kwiecień :)

pakiet_kwiecien

Klubowicze ASBiRO mamy dla was dobre wieści. Kolejne nagrania, kolejna praktyczna wiedza już teraz, jest dostępna na waszych kontach.

W tym pakiecie Aktywnym Klubowiczom udostępniliśmy kolejne wykłady z Kwietnia a w nim:

  • Dominik Tomczyk – jest prezesem notowanego na GPW Polwax S.A. (www.polwax.pl), który uzyskał nominację do tytułu „Polska Nagroda Innowacyjności 2015”. Posiada tytuł MBA warszawskiej Akademii Leona Koźmińskiego, ukończone studia podyplomowe w ramach Polsko-Austriackiego Studium Menedżerskiego na WIFI w Wiedniu oraz CEDOZ we Wrocławiu. 
  • Artur Wrzosek Od 2011r. działa czynnie w branży logistycznej a dokładniej w spedycji międzynarodowej pod marką Brugo Spedition. Firma zajmuje się organizacją transportu towarów na terenie Unii Europejskiej, a od 2017 roku również na wschodzie czyli Rosja, Kazachstan czy Uzbekistan. Głównymi klientami są firmy z Niemiec, Holandii, Belgii czy Francji.
  • Leszek Stafiej – Przedsiębiorca, założyciel i prezes Stafiej Partnerzy DKS, niezależny doradca ds. komunikacji społecznej, marketingowej i mediów. Współzałożyciel i były wiceprezes Radia Zet, Radia BRW, dziennika Życie, polskich oddziałów agencji JWT, DDB Needham. Ekspert ds. komunikacji instytucji publicznych.
  • Paweł Doniec – Radca prawny. Wspólnik zarządzający w DGP Doniec Górecki Potoplak. Zajmuje się projektami deweloperskimi, zakładaniem i przekształcaniem spółek, negocjowaniem umów handlowych i budowlanych, szeroko pojętym prawem spółek, zabezpieczaniem majątku osobistego przedsiębiorców, a także zagadnieniami związanymi z sukcesją biznesu i zwalczaniem nieuczciwej konkurencji. Współtwórca i członek zarządu akceleratora startup-ów CE Connector. 

Co daje aktywacja konta?

Konto w Klubie ASBIRO może mieć dwa statusy. Domyślnie konto zaraz po założeniu ma status konta nieaktywnego. Ten status pozwala na logowanie, zapisywanie się na kursy, seminaria czy inne organizowane przez nas wydarzenia. Klubowicz z takim statusem ma dostęp do kilkudziesięciu darmowych wykładów jak również do nagrań z zajęć, w których brał udział.

Aktywni członkowie klubu mają dostęp do znacznie większej ilości nagrań. Dzieje się tak, gdyż do puli nagrań, które im udostępniamy, każdego miesiąca dochodzi kilka lub kilkanaście nowych godzin wykładów pochodzących z różnych naszych kursów. Aby zostać aktywnym członkiem klubu możesz zapisać się do nas na zajęcia lub opłacić składkę członkowską. 

I wiele więcej :)

wiecej