Newsletter

Będziemy Cię informować o nowościach w ASBIRO.

NAGRANIA DLA AKTYWNYCH KLUBOWICZÓW – Grudzień :)

30 grudnia 2016 | Michał Sobczyk | Aktualności

pakiet_listopad

Nowy rok tuż tuż. Z tej okazji chcielibyśmy wam życzyć w nadchodzącym, 2017 samych sukcesów i jeszcze więcej wolności, aby nadchodzący rok otworzył dla was mnóstwo szans rozwoju siebie jak i swoich własnych możliwości biznesowych.

Aby umilić wam ostatnie chwile w 2016 roku, aktywni klubowicze otrzymują od nas porcję świątecznych nagrań. Kolejne nagrania, kolejne możliwości rozwoju. Udanego sylwestra, a my słyszymy się już w 2017 :)

Kolejny pakiet nagrań, a w nim:

  • Angelika M. Talaga – Przedsiębiorca. Przedstawicielka nurtu nowoczesnej pedagogiki. Prowadzi firmę Godmother Sp. z o.o. zajmującą się intelektualnym rozwojem dzieci. Jako przedstawicielka nurtu nowoczesnej pedagogiki, promuje niekonwencjonalne rozwiązania w tych dziedzinach. Marzy, by każde dziecko wykorzystywało potencjał swojego umysłu i rozwijało swoje indywidualne talenty.
  • Krzysztof Burzyński – Przedsiębiorca. Od 2003 roku w branży zoologicznej. Od sprzedawcy po managera sieci sklepów. Od 2012 roku specjalizuje się w doradztwie, szkoleniach, rekrutacji i know-how założenia oraz prowadzenia sklepu zoologicznego. Poza tym dziennikarz, podcaster, autor książek i poradników, redaktor w czasopismach branżowych, bloger. Założyciel internetowego radia dla pasjonatów zoologii ZOOcast.
  • Marcin Osman – Przedsiębiorca. Zajmuje się kreowaniem i prowadzeniem przedsięwzięć internetowych już od ponad pięciu lat. W swojej karierze tworzył i prowadził projekty tworzone zarówno z funduszami VentureCapital jak i inne samodzielne spółki. Obecnie cały czas działa w branży internetowej, oraz jako szkoleniowiec i mówca. Autor książki „Biznes ci ucieka”
  • Ryszard Jaszczyński – Przedsiębiorca. Wydał książkę Droga do zamożności, która osiągnęła fenomenalny sukces, pierwszy nakład sprzedał się w ciągu 2 dni. Książka opisuje drogę przeciętnego człowieka w drodze do zamożności i potwierdza że każdy może osiągnąć satysfakcjonujący poziom życia. Ryszard obecnie jest rentierem a hobbystycznie interesuje się giełdą.

Co daje aktywacja konta?

Dla posiadaczy konta nieaktywnego udostępniliśmy zaledwie kilka/kilkanaście pokazowych nagrań. Dla ludzi posiadających konto aktywne co miesiąc udostępniamy kilka nowych nagrań z zajęć ASBIRO. Nagrania te udostępniamy od ładnych kilku lat, więc w momencie aktywacji konta dostaniesz potężną dawkę wiedzy, a każdego miesiąca dojdzie kolejna i kolejna. 

I wiele więcej!

wiecej

O nas

ASBIRO to jedyna uczelnia w Polsce, w której wykładowcami są wyłącznie przedsiębiorcy. To co nas odróżnia od innych szkół to właśnie praktyczne podejście do przedsiębiorczości.

Naszym celem jest stworzenie przestrzeni dla osób, które prowadzą własną firmę, lub właśnie chcą ją założyć.

więcej »