NAGRANIA DLA AKTYWNYCH KLUBOWICZÓW – Grudzień :)

pakiet_listopad

Nowy rok tuż tuż. Z tej okazji chcielibyśmy wam życzyć w nadchodzącym, 2017 samych sukcesów i jeszcze więcej wolności, aby nadchodzący rok otworzył dla was mnóstwo szans rozwoju siebie jak i swoich własnych możliwości biznesowych.

Aby umilić wam ostatnie chwile w 2016 roku, aktywni klubowicze otrzymują od nas porcję świątecznych nagrań. Kolejne nagrania, kolejne możliwości rozwoju. Udanego sylwestra, a my słyszymy się już w 2017 :)

Kolejny pakiet nagrań, a w nim:

  • Angelika M. Talaga – Przedsiębiorca. Przedstawicielka nurtu nowoczesnej pedagogiki. Prowadzi firmę Godmother Sp. z o.o. zajmującą się intelektualnym rozwojem dzieci. Jako przedstawicielka nurtu nowoczesnej pedagogiki, promuje niekonwencjonalne rozwiązania w tych dziedzinach. Marzy, by każde dziecko wykorzystywało potencjał swojego umysłu i rozwijało swoje indywidualne talenty.
  • Krzysztof Burzyński – Przedsiębiorca. Od 2003 roku w branży zoologicznej. Od sprzedawcy po managera sieci sklepów. Od 2012 roku specjalizuje się w doradztwie, szkoleniach, rekrutacji i know-how założenia oraz prowadzenia sklepu zoologicznego. Poza tym dziennikarz, podcaster, autor książek i poradników, redaktor w czasopismach branżowych, bloger. Założyciel internetowego radia dla pasjonatów zoologii ZOOcast.
  • Marcin Osman – Przedsiębiorca. Zajmuje się kreowaniem i prowadzeniem przedsięwzięć internetowych już od ponad pięciu lat. W swojej karierze tworzył i prowadził projekty tworzone zarówno z funduszami VentureCapital jak i inne samodzielne spółki. Obecnie cały czas działa w branży internetowej, oraz jako szkoleniowiec i mówca. Autor książki „Biznes ci ucieka”
  • Ryszard Jaszczyński – Przedsiębiorca. Wydał książkę Droga do zamożności, która osiągnęła fenomenalny sukces, pierwszy nakład sprzedał się w ciągu 2 dni. Książka opisuje drogę przeciętnego człowieka w drodze do zamożności i potwierdza że każdy może osiągnąć satysfakcjonujący poziom życia. Ryszard obecnie jest rentierem a hobbystycznie interesuje się giełdą.

Co daje aktywacja konta?

Dla posiadaczy konta nieaktywnego udostępniliśmy zaledwie kilka/kilkanaście pokazowych nagrań. Dla ludzi posiadających konto aktywne co miesiąc udostępniamy kilka nowych nagrań z zajęć ASBIRO. Nagrania te udostępniamy od ładnych kilku lat, więc w momencie aktywacji konta dostaniesz potężną dawkę wiedzy, a każdego miesiąca dojdzie kolejna i kolejna. 

I wiele więcej!

wiecej