NAGRANIA DLA AKTYWNYCH KLUBOWICZÓW – CZERWIEC :)

pakiet_czerwiec

Wakacje czas zacząć! Klubowicze ASBiRO w ten szczególny dzień, udostępniamy dla was nagrania z pakietu ASBiRO. W najbliższym czasie zobaczymy się dopiero w sierpniu, nasza Iwonka przygotowała specjalną, weekendową edycję Biznes Camp. Zapraszamy! 2-6 sierpnia: https://biznes-camp.pl/klub/

W tym pakiecie Aktywnym Klubowiczom udostępniliśmy kolejne wykłady z Czerwca. Pamiętajcie, to że nagrania są udostępnione, to nie znaczy, że były nagrywane w Czerwcu :)

  • Marcin Ćwirko – Przedsiębiorca ze Śląska, właściciel firmy VALLA SYSTEM działającej w obszarze budownictwa przemysłowego. Oferują wyłącznie produkty i usługi najwyższej jakości. Współpracują tylko ze sprawdzonymi Kontrahentami, co czyni ich firmą godną zaufania. W tym nagraniu Marcin opowiada o swoich doświadczeniach w założeniu i prowadzeniu firmy zajmującej się usługami budowlanymi.
  • Andrzej Jeznach – Przedsiębiorca. Od 35-u lat żyje i pracuje w Niemczech, kilka lat pracował i mieszkał w Moskwie. W życiu nieraz przyszło mu mierzyć się z poważnymi kryzysami. Jego firma przeżyła bankructwo, na rynku funkcjonuje już 25 lat. W szczytowych momentach zatrudniał nawet 150 osób. Jest autorem książki „szef który ma czas”.  W tym nagraniu skupia się na temacie Dobrego życia. W poszukiwaniu sensu naszej pracy. Ewolucja zarządzania.
  • Zbigniew Dzideczek – Przedsiębiorca. Praktyk gospodarczy specjalizujący się w restrukturyzacjach przedsiębiorstw i negocjacjach. Z powodzeniem prowadził i finalizował wielomilionowe negocjacje handlowe na rynkach Chin, Pakistanu, Maroka, RPA i Brazylii. 
  • Sławomir Sikora – Przedsiębiorca, pierwowzór Stefana – bohatera filmu Dług Krzysztofa Krauzego i autor dwóch książek autobiograficznych. Dwóch przedsiębiorców na początku lat 90. postanowiło założyć własną firmę;  szybko padli ofiarą wymuszeń, pobić i zastraszeń. Zostali zmuszeni do spłacania niekończącego się, fikcyjnego długu. Dopuścili się zbrodni na swoich oprawcach. Po dekadzie spędzonej w więzieniu i powrocie do normalnego życia Sikora zaangażował się w działalność na rzecz innych ludzi. Założył Fundację Europejskiego Centrum Wspierania Inicjatyw Społecznych, która ma m. in. zatrudniać więźniów, by pracowali na rzecz społeczeństwa.

Co daje aktywacja konta?

Absolwentom naszych kursów, którzy utrzymują aktywne konto w Klubie ASBIRO umożliwiamy uczestnictwo w kolejnych zajęciach i zjazdach już po ukończeniu ich kursu. Skorzystanie z tej opcji podlega symbolicznej opłacie za dzień zajęć, tak aby wspólnie ze studentami dołożyć się do kosztów organizacji danego zjazdu. 

I wiele więcej :)

wiecej