Majówka ASBIRO

To miejsce gdzie integrujemy się w gronie #LudziASBIRO. To tutaj odpoczywamy i współpracujemy, a dzieci poprzez zabawę uczą się przedsiębiorczości.

1-5 maja 2019

(środa-niedziela)

  Ostróda, Ośrodek Bajka (klik)

Zobacz, jak bawiliśmy się ostatnio!

Ludzie, Atmosfera, Biznes

Każdego dnia spędzamy czas na łonie natury, wykładach i wspólnej wymianie doświadczeń. Nasze środowisko to kilkadziesiąt przedsiębiorczych osób prowadzących własne biznesy lub przymierzających się do tego, aby uruchomić swój pomysł. Majówka ASBIRO tworzy idealny klimat do rozmów o biznesie w ciepłym otoczeniu, czy to w przerwach, przy posiłkach, czy wieczorami.

Możesz być pewny, że nie zmarnujesz tu swojego czasu!

Praktyczna wiedza

Na ASBIRO nie spotkasz teoretyków! Wykładowcy to osoby mające życiowe doświadczenie z prowadzenia własnej firmy. Chodzi nam o to, żebyś biorąc udział w wykładach mógł od razu zdobytą wiedzę wprowadzać w życie, a żeby to zadziałało, musisz dostać praktyczne rozwiązania, prawda?

Dlaczego warto?

  • Rozwojowy wypoczynek  – odpoczniesz od codziennych obowiązków, ale również zadbasz o swój rozwój. Dzięki temu po długim weekendzie wrócisz do swojej firmy pełen energii do działania i z odpowiednimi narzędziami do realizacji kolejnych celów.
  • Wykłady doświadczonych przedsiębiorców –nie sprzedajemy książkowej wiedzy, a tylko i wyłącznie doświadczenie ludzi, którzy zmierzyli się z biznesową rzeczywistością. Dzisiaj dzielą się swoją wiedzą pomagając innym przedsiębiorcom w kolejnych etapach ich rozwoju.
  • Bezcenne kontakty – biznes to ludzie i warto zainwestować swój czas w budowanie znaczących relacji z tymi, którzy podzielają Twoje wartości i chęć rozwoju biznesu.
  • Nowe pomysły i know-how – po powrocie możesz liczyć na to, że będziesz miał narzędzia poparte doświadczeniem innych, żeby przenieść swoją działalność na jeszcze wyższy poziom!
  • Warsztaty MasterMind – dzielimy się własnymi wyzwaniami z innymi uczestnikami, jest burza mózgów i wspólnie rozwiązujemy problemy z naszych firm.

Opinie uczestników

POLECAM, ciekawe wykłady, inspirujące tematy, następnie kilka godzin na nartach/desce kto co woli, a jak już się ściemni powracamy na salę wykładową i kontynuujemy inspirującą naukę. Czego można się dowiedzieć? Byłem już na kilku wyjazdach ASBIRO i latem i zimą, a to co usłyszałem na wykładach zainspirowało mnie do wprowadzenie nowych rozwiązań w firmie i zmian, pomimo że sam prowadzę swoje spółki już kilka lat :) Wykłady dotyczące, zarządzania zespołem, budowaniem zespołu sprzedażowego, nieruchomości.
Bartosz Langa Uczestnik wyjazdów z ASBIRO
Dzięki temu wyjazdowi udało mi się nawiązać ciekawą współpracę związaną z realizacją dużej ilości stron internetowych! Dodatkowo kilka osób chce wspólnie działać. Uwielbiam ASBIRO :)
Jacek Uczestnik wyjazdów z ASBIRO
Wyjazd dał mi odpoczynek od codziennej bieżączki, rozwiązania na kilka problemów firmowych niecodzienna atmosfera sprawiła że od powrotu do domu uśmiech nie schodzi z ust :-) Dziękuję
Kamil Jackowski Uczestnik wyjazdów z ASBIRO
Wyjazd do Korbielowa okazał się idealnym sposobem na integrację w niewielkim gronie studentów, wykładowców, ekipy organizującej wyjazd oraz sympatyków ASBIRO. Wspaniała atmosfera już od pierwszych chwil po przyjeździe – na parkingu w oczekiwaniu na transport ratrakiem – utwierdziła mnie w przekonaniu, że jestem we właściwym miejscu i czasie. Świetni, ciekawi ludzie, interesujące wykłady i dyskusje podczas posiłków, aktywny czas na stoku, zabawa do białego rana… Narty z ASBIRO? Gorąco polecam!
Uczestnik wyjazdów z ASBIRO

Gdzie jedziemy?

Ośrodek Bajka (klik)

PROGRAM

Dzień 1 – Środa (1 maja 2019) – Przyjazd i zakwaterowanie (od 14:00) w Ośrodku. 
Od 16:00 – 18:30 – Warsztaty MasterMind. Obiadokolacja o 18:30. O 20:00 – Spotkanie Organizacyjne i Autoprezentacja uczestników. 21: 00 – wieczorem integracja przy ognisku.

Dzień 2 – Czwartek (2 maja 2019) – Dzień Wiedzy i  Atrakcji                                                                    Śniadanie. Od rana zaczynamy aktywnie – wyruszamy na Strzelnicę, gdzie odbędą się zawody strzeleckie. Obiad w Ośrodku. Po południu od 15:00 do 18:30 – wykłady z przedsiębiorcami, m.in.: Marta Marzec „Słodki Biznes”, Wojciech Bąkowski ” Rodzinny biznes z Pasją”, Tomasz Burcon o nieruchomościach. Kolacja. Wieczorem o 21:00 – integracja przy ognisku z kiełbaskami.

Dzień 3 – Piątek (3 maja 2019) – Dzień Sportu i Warsztaty                                                                            Poranek zaczynamy od porannej rozgrzewki. Po śniadaniu – KAJAKI na jeziorze! Obiad w ośrodku. Po południu Warsztaty MasterMind (3h). Kolacja. Wieczorem o 21:00 – integracja przy ognisku.

Dzień 4 – Sobota (4 maja 2019) – Dzień Wiedzy i Atrakcji
Po śniadaniu Wycieczka Rowerowa po lesie. (możliwość wypożyczenia roweru). Po obiedzie wykłady z przedsiębiorcami. Wieczorem pożegnalna Uczta Grillowa i Integracja.

Dzień 5 – Niedziela (5 maja 2019) – Śniadanie, czas wolny i wykwaterowanie.                                       Oficjalne pożegnanie i podsumowanie Majówki ASBIRO :)

MAJÓWKA  ASBIRO: 970 zł*

*Cena dla członka Klubu ASBIRO to 870 zł

  • Cena zawiera: 4 noclegi w drewnianych domkach  4/5 osobowych w Ośrodku Bajka, wyżywienie (według programu -śniadania, obiad, podwieczorek, kolacja), wykłady z przedsiębiorcami, biznesowe warsztaty MasterMind. Zawody i szkolenie na Strzelnicy Sportowej. Kajaki i atrakcje sportowe. Networking i dobra zabawa gwarantowana.
  • Cena nie zawiera: dojazdu do Ostródy, innych własnych wydatków.

 

NASZE ASBIRAKI!

Czyli jedyne na rynku przedsiębiorcze zajęcia dla dzieci.

Szczegółowa oferta dla rodzin z dziećmi – MAJÓWKA ASBIRAKI 2019 -> ASBIRAKI.pl

 

Najczęściej zadawane pytania

Zebraliśmy pytania, które najczęściej zadają nam #LudzieASBiRO, więc spisaliśmy odpowiedzi. Jest duża szansa, że znajdziesz wśród nich odpowiedź na swoje pytanie.

Sprawdź najczęściej zadawane pytania

Zapisz się

Zapisy zakończone