Majówka ASBIRO 2019

MAJÓWKA  ASBIRO

Wiemy, że czasami trudno jest oderwać się od swoich obowiązków w środku tygodnia, wykorzystaliśmy więc możliwość w postaci dni wolnych. 

Kiedy i gdzie?

1-5 maja 2019 (środa-niedziela)

Ostróda, Ośrodek Bajka -> http://turnusy.owbajka.pl/

Dlaczego zorganizowaliśmy integracje?

Chcemy, żeby każdy przedsiębiorca mógł skutecznie rozwijać swój biznes i osiągać jeszcze większe sukcesy. Integracje, które organizujemy regularnie to nie tylko wykłady, pokazujące różne sposoby podejścia do zarabiania pieniędzy, ale przede wszystkim możliwość spotkania się z innymi przedsiębiorcami i inwestorami, którzy osiągnęli sukces i chętnie dzielą się swoją wiedzą. Kilka wspólnie spędzonych dni z pewnością zaowocowało nowymi pomysłami na rozwój firmy, sposobami usprawnienia obecnych mechanizmów biznesowych, rozwojem w dziedzinie inwestycji i przedsiębiorczości oraz bezcennymi kontaktami.

Tak się bawiliśmy ostatnio!

Ludzie, Atmosfera, Biznes

Każdego dnia mogliśmy spędzić czas na łonie natury oraz na wykładach. To jednak nie wszystko, bo razem z nami było kilkadziesiąt przedsiębiorczych osób prowadzących własne biznesy lub przymierzających się do tego, żeby uruchomić swój pomysł.

Często dochodzą do nas informacje o projektach biznesowych, które powstały właśnie dlatego, że kilka osób spotkało się na ASBIRO i zaczęło rozmawiać. Wyjazdy tworzą do tego idealny klimat, bo jest dużo czasu na to, żeby rozmawiać, czy to w przerwach, przy posiłkach, czy wieczorami. Interakcje między uczestnikami są niesamowite.

Tylko praktyczna wiedza

Każdego roku uczestnicy wyjazdów ASBIRO wracają z nowymi pomysłami na rozwój swoich firm. To dla Ciebie zapraszamy tylko i wyłącznie doświadczonych przedsiębiorców. Na ASBIRO nie spotkasz teoretyków! Niektórzy z naszych wykładowców prowadzą zajęcia na wyższych uczelniach poza naszymi kursami, ale jednocześnie są to osoby mające praktyczne doświadczenie w prowadzeniu własnych firm. Chodzi nam o to, że osoba biorąca udział w wykładach mogła od razu zdobytą wiedzę wprowadzać w życie, a żeby to tak działało musi dostać praktyczne rozwiązania. Takie właśnie jest ASBIRO – tylko praktyczna wiedza.

Dlaczego warto uczestniczyć w integracji ASBIRO?

Opinie naszych uczestników, którzy co roku biorą udział w wyjazdach organizowanych przez ASBIRO pokazują, że jest kilka wyjątkowych powodów, dla których warto wybrać się na wiosenną integrację.

  • Rozwojowy wypoczynek  – nie tylko odpoczniesz od codziennych obowiązków, ale również zadbasz o swój rozwój, dzięki czemu po długim weekendzie będziesz mógł wrócić do swojej firmy pełen pasji do działania i z odpowiednimi narzędziami do realizacji marzeń.
  • Wykłady doświadczonych przedsiębiorców – nie sprzedajemy książkowej wiedzy, a tylko i wyłącznie doświadczenie ludzi, którzy zmierzyli się z biznesową rzeczywistością i dzisiaj dzielą się swoją wiedzą pomagając innym, którzy nie mają za sobą wielu lat doświadczeń.
  • Bezcenne kontakty – biznes to ludzie i warto zainwestować swój czas w budowanie znaczących relacji z ludźmi, którzy podzielają Twoje wartości i chęć rozwoju biznesu.
  • Nowe pomysły i know-how – po powrocie do swoich obowiązków możesz liczyć na to, że będziesz miał narzędzia poparte doświadczeniem innych, żeby przenieść swoją działalność na jeszcze wyższy poziom!
  • Warsztaty MasterMind – dzielenie się z własnymi wyzwaniami z innymi uczestnikami, wspólna burza mózgów i rozwiązywanie problemów w firmie. 

 

Opinie uczestników wyjazdów ASBIRO

POLECAM, ciekawe wykłady, inspirujące tematy, następnie kilka godzin na nartach/desce kto co woli, a jak już się ściemni powracamy na salę wykładową i kontynuujemy inspirującą naukę. Czego można się dowiedzieć? Byłem już na kilku wyjazdach ASBIRO i latem i zimą, a to co usłyszałem na wykładach zainspirowało mnie do wprowadzenie nowych rozwiązań w firmie i zmian, pomimo że sam prowadzę swoje spółki już kilka lat :) Wykłady dotyczące, zarządzania zespołem, budowaniem zespołu sprzedażowego, nieruchomości.
Bartosz LangaUczestnik wyjazdów z ASBIRO
Dzięki temu wyjazdowi udało mi się nawiązać ciekawą współpracę związaną z realizacją dużej ilości stron internetowych! Dodatkowo kilka osób chce wspólnie działać. Uwielbiam ASBIRO :)
JacekUczestnik wyjazdów z ASBIRO
Wyjazd dał mi odpoczynek od codziennej bieżączki, rozwiązania na kilka problemów firmowych niecodzienna atmosfera sprawiła że od powrotu do domu uśmiech nie schodzi z ust :-) Dziękuję
Kamil JackowskiUczestnik wyjazdów z ASBIRO
Wyjazd do Korbielowa okazał się idealnym sposobem na integrację w niewielkim gronie studentów, wykładowców, ekipy organizującej wyjazd oraz sympatyków ASBIRO. Wspaniała atmosfera już od pierwszych chwil po przyjeździe – na parkingu w oczekiwaniu na transport ratrakiem – utwierdziła mnie w przekonaniu, że jestem we właściwym miejscu i czasie. Świetni, ciekawi ludzie, interesujące wykłady i dyskusje podczas posiłków, aktywny czas na stoku, zabawa do białego rana… Narty z ASBIRO? Gorąco polecam!
Uczestnik wyjazdów z ASBIRO

Letnia Integracja ASBIRO

1 -5 maja 2019 (środa- niedziela)

Ośrodek Bajka

Więcej infromacji: http://turnusy.owbajka.pl/

Program Letniej Integracji

Dzień 1 – Środa (1 maja 2019) – Przyjazd i zakwaterowanie w Ośrodku. Zakwaterowanie od 14:00.
Od 15:00 – 17:30 – Warsztaty MasterMind. Obiadokolacja o 18:00. O 20:00 – Spotkanie Organizacyjne i Autoprezentacja uczestników. Wieczorem integracja przy ognisku.

Dzień 2 – Czwartek (2 maja 2019) – Dzień Wiedzy i  Atrakcji

Poranek zaczynamy od porannej rozgrzewki. Rano wykłady z przedsiębiorcami. Obiad w Ośrodku. Po południu atrakcje sportowe. Kolacja. Warsztaty MasterMind (2h). Wieczorem po 21:00 – integracja przy ognisku.

Dzień 3 – Piątek (3 maja 2019) – Dzień Sportu i Wiedzy

Poranek zaczynamy od porannej rozgrzewki. Po śniadaniu wyruszamy na Strzelnicę, gdzie odbędą się szkolenia i zawody strzeleckie. Na obiad wracamy do ośrodka. Po południu wykładów z przedsiębiorcami. Kolacja. Warsztaty MasterMind (2h). Wieczorem po 21:00 – integracja przy ognisku.

Dzień 4 – Sobota (4 maja 2019) – Dzień Wiedzy i Atrakcji
Po śniadaniu spływ kajakowy (oraz łódkami) po jeziorze. Po obiedzie szkolenia i warsztaty biznesowe. Wieczorem pożegnalna Uczta Grillowa.

Dzień 5 – Niedziela (5 maja 2019) – Śniadanie, czas wolny i wykwaterowanie.

Oficjalne pożegnanie i podsumowanie Majówki ASBIRO :)

MAJÓWKA  ASBIRO: 970 zł*

*Cena dla członka Klubu ASBIRO to 870 zł

  • Cena zawiera: 4 noclegi w drewnianych domkach  4/5 osobowych w Ośrodku Bajka, wyżywienie (według programu -śniadania, obiad, podwieczorek, kolacja), wykłady z przedsiębiorcami, biznesowe warsztaty MasterMind. Zawody i szkolenie na Strzelnicy Sportowej. Kajaki i atrakcje sportowe. Networking i dobra zabawa gwarantowana.
  • Cena nie zawiera: dojazdu do Ostródy, innych władanych wydatków.

 

ASBIRAKI NA MAJÓWCE!

Szczegółowa oferta dla rodzin z dziećmi na stronie ASBIRAKI.pl (Oferta w przygotowaniu)

 

Najczęściej zadawane pytania

Zebraliśmy pytania, które najczęściej zadają nam kandydaci na studentów KP i spisaliśmy odpowiedzi. Jest duża szansa, że znajdziesz wśród nich odpowiedź na swoje pytanie.

Sprawdź najczęściej zadawane pytania