Majowa integracja ASBIRO

Kiedy i gdzie?

26-29 maja 2016 w Tomaszowie Mazowieckim, Ośrodek Wypoczynkowy „Przystań”

Prowadzenie biznesu to nie wszystko! Osoby, które biorą za siebie odpowiedzialność i decydują się na otwarcie firmy, potrzebują czasu, żeby odpocząć, spotkać się z ludźmi, którzy myślą podobnie i dzielą wspólne wartości, po prostu spojrzeć na swoją działalność z dystansu. Właśnie dlatego organizujemy każdego roku wiosenne integracje. Wiemy, że czasami trudno jest oderwać się od swoich obowiązków w środku tygodnia, wykorzystujemy więc możliwości dni wolnych i w okolicach święta Bożego Ciała organizujemy naszą coroczną integrację! Tak było i w tym roku.

Dlaczego organizujemy integracje?

Chcemy, żeby każdy przedsiębiorca mógł skutecznie rozwijać swój biznes i osiągać jeszcze większe sukcesy. Integracje, które organizujemy to nie tylko wykłady, pokazujące różne sposoby podejścia do zarabiania pieniędzy, ale przede wszystkim możliwość spotkania się z innymi przedsiębiorcami i inwestorami, którzy osiągnęli sukces i chętnie dzielą się swoją wiedzą. Kilka wspólnie spędzonych dni z pewnością zaowocowało nowymi pomysłami na rozwój firmy, sposobami usprawnienia obecnych mechanizmów biznesowych, rozwojem w dziedzinie inwestycji i przedsiębiorczości oraz bezcennymi kontaktami.

Można zdobyć świetne wskazówki od drugiego człowieka, który już to przeszedł. W żadnej książce tego nie przeczytasz.
Damian uczestnik Biznes Camp 2015

Kto skorzystał na uczestnictwie w wyjeździe?

Jeśli zależy Ci na tym, żeby skutecznie rozwijać swoją firmą, albo po prostu z nią wystartować, to integracja ASBIRO jest dla Ciebie idealnym miejscem. Biorąc udział w tym kilkudniowym wyjeździe mogłeś nawiązać nowe kontakty, zdobyć know-how od ludzi, którzy osiągnęli sukces oraz wrócisz do domu z nowymi pomysłami na rozwijanie i ulepszanie firmy lub z modelem biznesowym na swoją działalność, o którym wcześniej w ogóle nie myślałeś.

Kiedy doświadczony inwestor czy przedsiębiorca mówi o błędach, które popełnij, to od razu wiesz, czego unikać.
Karol uczestnik Biznes Camp 2015

Jakie były tematy wykładów?

Na wiosenną integrację ASBIRO zaprosiliśmy wykładowców, którzy mają unikalne doświadczenie w rozwoju osobistym, budowaniu osobistego majątku, przychodu pasywnego, inwestycji na giełdzie oraz prowadzeniu małych i średnich firm. Każda z osób prowadzących zajęcia dzieliła się wiedzą, która wiąże się z jej doświadczeniem.

Dzięki wiedzy i informacjom, które uzyskałem na ASBIRO, nie tylko na wykładach, ale również na spotkaniach biznesowych, Biznes Campach, wyjazdach na żagle i narty, moja firma się niesamowicie rozrosła.
Bartek Langa Uczestnik wyjazdów ASBIRO

Jaki był program wiosennej integracji

Nie dostaniesz takiej wiedzy nigdzie indziej, tylko w tej szkole.
Karol uczestnik Biznes Camp 2015

Dlaczego warto było uczestniczyć w integracji ASBIRO?

Opinie naszych uczestników, którzy co roku biorą udział w wyjazdach organizowanych przez ASBIRO pokazują, że jest kilka wyjątkowych powodów, dla których warto wybrać się na wiosenną integrację.

  • Rozwojowy wypoczynek  – nie tylko odpoczniesz od codziennych obowiązków, ale również zadbasz o swój rozwój, dzięki czemu po długim weekendzie będziesz mógł wrócić do swojej firmy pełen pasji do działania i z odpowiednimi narzędziami do realizacji marzeń.
  • Wykłady doświadczonych przedsiębiorców – nie sprzedajemy książkowej wiedzy, a tylko i wyłącznie doświadczenie ludzi, którzy zmierzyli się z biznesową rzeczywistością i dzisiaj dzielą się swoją wiedzą pomagając innym, którzy nie mają za sobą wielu lat doświadczeń.
  • Bezcenne kontakty – biznes to ludzie i warto zainwestować swój czas w budowanie znaczących relacji z ludźmi, którzy podzielają Twoje wartości i chęć rozwoju biznesu.
  • Nowe pomysły i know-how – po powrocie do swoich obowiązków możesz liczyć na to, że będziesz miał narzędzia poparte doświadczeniem innych, żeby przenieść swoją działalność na jeszcze wyższy poziom!

Kilka godzin wartościowych materiałów

Zawsze dbamy o to, żeby uczestnicy zajęć organizowanych przez ASBIRO czy to w formie wykładów w Warszawie, czy wyjazdów w różne zakątki Polski, mogli wrócić do wykładów, w których brali udział dlatego wszystkie zajęcia były nagrywana a uczestnicy otrzymali do nich dostęp w swoim panelu użytkownika na stronie internetowej ASBIRO. 

Tak wyglądały ostatnie wyjazdy

Co roku organizujemy trzy krajowe wyjazdy biznesowe. Sam zobacz, jak wyglądały poprzednie wydarzenia i co na ich temat mają do powiedzenia uczestnicy.

Zapraszamy na nasz kanał na Youtube. Opublikowaliśmy tam więcej filmów dotyczących ASBIRO. Znajdziesz tam relacje z naszych imprez, z budowy szkoły w Afryce, jak również kilka kolejnych wykładów, które opublikowaliśmy w całości.