Ludzie ASBIRO

O sobie...

Ekspert ds. rynku pracy oraz legalizacji pracy i pobytu cudzoziemców.

CEO 7HR agencji pracy, a także CEO Legal HR - cała legalizacja pracy i pobytu cudzoziemców w jednym miejscu. Założyciel fundacji 2BeFair.
Dyrektor Przedstawicielstwa Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej w Szczecinie. Absolwent Executive MBA na Akademii Leona Koźmińskiego.
Twórca narzędzia dla pracodawców i ich działów HR do szybkiej i automatycznej legalizacji pracy i pobytu cudzoziemców pod nazwą Moduł Obsługi Cudzoziemców.
Moduł został wyróżniony przez Pracuj Ventures z Grupy Pracuj.pl na Mapie Polskiego Ekosystemu HRTech w kategorii HR Automation. I aktualnie jest w gronie najlepszych narzędzi #HRTech w Polsce.
Od 2020 roku aktywny członek zespołów roboczych ds. zatrudniania cudzoziemców, legalizacji pobytu i zatrudniania cudzoziemców, e-dokumentów składanych przez przedsiębiorców, outsourcingu pracowniczego, współpracy nauki z biznesem przy Rzeczniku MŚP.
Członek Rady Pracodawców działającej przy Wydziale Ekonomii, Finansów i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego dla kierunku studiów: przedsiębiorczość i inwestycje.

Kontakt

Te informacje są dostępne tylko dla aktywnych członków Klubu ASBiRO.