Ludzie ASBIRO

O sobie...

💡 Jestem ekspertem, praktykiem i pasjonatem Zarządzania Projektami. Już ponad 17 lat prowadzę projekty, uczę projektów oraz rozwiązuję w nich problemy. Na co dzień zajmuję się międzynarodowymi projektami oraz warsztatami dla menedżerów firm. Uczę, jak ciąć niepotrzebne koszty i ograniczać straty poprzez świadome zarządzanie.

💡 Jestem właścicielem eksperckiego butiku „Leadership Center”. Jako członek zarządu fundacji „Spartanie Dzieciom” jestem oddany projektom charytatywnym. Nieustannie poszukuję nowych wolontariuszy, którzy chcą pomagać dzieciom i pod moimi skrzydłami uczyć się zarządzania projektami.

Pasjonuje mnie upraszczanie zarządzania projektami (bo mam więcej pomysłów niż czasu).
Efektem tego jest świetna książka, którą napisałem pt. „Zarządzanie krok po kroku”.
Skąd wiem, że jest świetna? Czytelnicy tak mówią, a ja im wierzę. 📖

💡 W poszukiwaniu Świętego Graala Project Managementu odkryłem metodę 12 pytań KISS PM, dzięki której zarządzanie projektami robi się łatwiejsze. Zarządzanie projektami nie jest i nie musi być trudne.
Moje prywatne życie to projekt sam w sobie. Mój osobisty to „Projekt 100” (niektórzy mówią na to bucket list 😉). To realizacje, które warto zrobić w życiu, takich jak maraton, triathlon, czy skok ze spadochronem. 🏆

🏫 Wykładam zarządzanie projektami na Politechnice Warszawskiej, Akademii Leona Koźmińskiego oraz prowadzę zajęcia „Zarządzanie Projektami w Praktyce” dla studentów MBA Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Jeśli masz problemy z:
👉🏻 Opóźnieniami i “utykaniem projektów”
👉🏻 Brakiem zaangażowania członków zespołu
👉🏻 Niemożliwymi wymaganiami (za dużo do zrobienia, a budżet jest za mały)
👉🏻 Problemami komunikacyjnymi
👉🏻 Brakiem narzędzi i usystematyzowaniem pracy

Kontakt

Te informacje są dostępne tylko dla aktywnych członków Klubu ASBiRO.