Ludzie ASBIRO

O sobie...

Ekspert z zakresu budowania marki osobistej I Doradca marek szkoleniowych

Justyna Sprawka od 2007 roku wspiera przedsiębiorców w osiąganiu biznesowych szczytów. Sprawia, że specjaliści którzy mają wiedzę, potrafią na niej zarabiać.

Na co dzień współtworzy produkty i usługi, których sprzedaż przekroczyła 100 milionów złotych. Od 5 lat koncentruje się głównie na budowaniu silnych i dochodowych marek w branży nieruchomości.

Pracowała m.in. z Danielem Siwcem, Rozsądnymi Braćmi, Flipem na Pierwotnym, Alehem Turem i wieloma innymi.

Swoich klientów prowadzi w sposób kompleksowy: audytuje, tworzy nowe produkty marki i wprowadza je na rynek, buduje i szkoli zespoły, tworzy strategie komunikacji marketingowej, integruje społeczność marki organizując m.in. wydarzenia branżowe. W procesie budowania marki współpracuje z prasą, radiem, telewizją i twórcami internetowymi.

Wykładowca i szkoleniowiec, spędziła ponad 500 godzin dzieląc się wiedzą i doświadczeniem. Prelegent na konferencjach i spotkaniach branżowych. Autorka licznych publikacji w prasie.

Skuteczna, rzetelna, nastawiona na działanie. Mówi, że “Tylko odważne marki zarabiają”, i stymuluje swoich klientów do rozwoju i przekraczania ich własnych granic.

Prywatnie, miłośniczka podróży. Zafascynowana Kubą oraz słoneczną Italią.

Kontakt

Te informacje są dostępne tylko dla aktywnych członków Klubu ASBiRO.