Ludzie ASBIRO

Łukasz Wiktorek

O sobie...

Jestem przedsiębiorcą z pasją do eksploracji nowych możliwości i osiągania wyjątkowych rezultatów. Od 2008 roku prowadzę różne firmy, począwszy od obsługi technicznej imprez masowych, realizację projektów finansowanych z dotacji a skończywszy na inwestycjach w trudne nieruchomości. Mój duch przedsiębiorczości nie zna granic - z sukcesem obsługiwałem prestiżowe wydarzenia na stadionach i festiwalach muzycznych, współpracowałem z wiodącymi firmami eventowymi, a także odniosłem znaczące zwroty z inwestycji w nieruchomości.

To, co wyróżnia mnie na rynku, to moje zaangażowanie w nowoczesne technologie i ciągłe dążenie do doskonałości. Pragnę skalować swój biznes i dotrzeć do klientów na całym świecie, wykorzystując potencjał świata online i elastyczność pracy zdalnej.

Jako przedsiębiorca kieruję się wartościami uczciwości, ciągłego rozwoju oraz dążenia do win-win w relacjach biznesowych. Poza pracą zawodową pasjonuje mnie podróżowanie po świecie, literatura sukcesu i inspirujący ludzie, którzy osiągnęli wielkie rzeczy.

Jedno jest pewne - moja droga przedsiębiorcy to historia ciągłego rozwoju, poszukiwania nowych wyzwań i inspirujących sukcesów ale i porażek. Gotowy jestem na kolejne etapy mojej przygody biznesowej i nieustannie dążę do tworzenia czegoś wyjątkowego.

Kontakt

Te informacje są dostępne tylko dla aktywnych członków Klubu ASBiRO.