Letnia Integracja ASBIRO

To miejsce gdzie integrujemy się w gronie #LudziASBIRO. To tutaj odpoczywamy i współpracujemy, a dzieci poprzez zabawę uczą się przedsiębiorczości.

5 – 9 sierpnia 2020

(środa-niedziela)

  BIESZCZADY

Ośrodek Bystre (klik)

Zobacz, jak bawiliśmy się ostatnio!

Ludzie, Atmosfera, Biznes

Każdego dnia spędzamy czas na łonie natury, wykładach i wspólnej wymianie doświadczeń. Nasze środowisko to kilkadziesiąt przedsiębiorczych osób prowadzących własne biznesy lub przymierzających się do tego, aby uruchomić swój pomysł. Letnia Integracja tworzy idealny klimat do rozmów o biznesie w ciepłym otoczeniu, czy to w przerwach, przy posiłkach, czy wieczorami.

Możesz być pewny, że nie zmarnujesz tu swojego czasu!

Praktyczna wiedza

Na ASBIRO nie spotkasz teoretyków! Wykładowcy to osoby mające życiowe doświadczenie z prowadzenia własnej firmy. Chodzi nam o to, żebyś biorąc udział w wykładach mógł od razu zdobytą wiedzę wprowadzać w życie, a żeby to zadziałało, musisz dostać praktyczne rozwiązania, prawda?

Dlaczego warto?

  • Rozwojowy wypoczynek  – odpoczniesz od codziennych obowiązków, ale również zadbasz o swój rozwój. Dzięki temu po długim weekendzie wrócisz do swojej firmy pełen energii do działania i z odpowiednimi narzędziami do realizacji kolejnych celów.
  • Wykłady doświadczonych przedsiębiorców –nie sprzedajemy książkowej wiedzy, a tylko i wyłącznie doświadczenie ludzi, którzy zmierzyli się z biznesową rzeczywistością. Dzisiaj dzielą się swoją wiedzą pomagając innym przedsiębiorcom w kolejnych etapach ich rozwoju.
  • Bezcenne kontakty – biznes to ludzie i warto zainwestować swój czas w budowanie znaczących relacji z tymi, którzy podzielają Twoje wartości i chęć rozwoju biznesu.
  • Nowe pomysły i know-how – po powrocie możesz liczyć na to, że będziesz miał narzędzia poparte doświadczeniem innych, żeby przenieść swoją działalność na jeszcze wyższy poziom!
  • Warsztaty MasterMind – dzielimy się własnymi wyzwaniami z innymi uczestnikami, jest burza mózgów i wspólnie rozwiązujemy problemy z naszych firm.
  • Fuck-up story – czyli uczymy się na błędach innych. Analiza i wyciąganie wniosków z popełnionych biznesowych błędów.

Opinie uczestników

POLECAM, ciekawe wykłady, inspirujące tematy, następnie kilka godzin na nartach/desce kto co woli, a jak już się ściemni powracamy na salę wykładową i kontynuujemy inspirującą naukę. Czego można się dowiedzieć? Byłem już na kilku wyjazdach ASBIRO i latem i zimą, a to co usłyszałem na wykładach zainspirowało mnie do wprowadzenie nowych rozwiązań w firmie i zmian, pomimo że sam prowadzę swoje spółki już kilka lat :) Wykłady dotyczące, zarządzania zespołem, budowaniem zespołu sprzedażowego, nieruchomości.
Bartosz Langa Uczestnik wyjazdów z ASBIRO
Dzięki temu wyjazdowi udało mi się nawiązać ciekawą współpracę związaną z realizacją dużej ilości stron internetowych! Dodatkowo kilka osób chce wspólnie działać. Uwielbiam ASBIRO :)
Jacek Uczestnik wyjazdów z ASBIRO
Wyjazd dał mi odpoczynek od codziennej bieżączki, rozwiązania na kilka problemów firmowych niecodzienna atmosfera sprawiła że od powrotu do domu uśmiech nie schodzi z ust :-) Dziękuję
Kamil Jackowski Uczestnik wyjazdów z ASBIRO
Wyjazd do Korbielowa okazał się idealnym sposobem na integrację w niewielkim gronie studentów, wykładowców, ekipy organizującej wyjazd oraz sympatyków ASBIRO. Wspaniała atmosfera już od pierwszych chwil po przyjeździe – na parkingu w oczekiwaniu na transport ratrakiem – utwierdziła mnie w przekonaniu, że jestem we właściwym miejscu i czasie. Świetni, ciekawi ludzie, interesujące wykłady i dyskusje podczas posiłków, aktywny czas na stoku, zabawa do białego rana… Narty z ASBIRO? Gorąco polecam!
Uczestnik wyjazdów z ASBIRO

Gdzie jedziemy?

Ośrodek Bystre w BIESZCZADACH (klik)

Kompleks Wypoczynkowy BYSTRE zajmuje 16 ha. Dla naszych uczestników przygotowujemy pokoje 1, 2, 3 – osobowe z łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym. Poza tym ośrodek oferuje bogatą bazę sportową oraz mnóstwo atrakcji, m.in. : siłownię, dwa korty do tenisa ziemnego, salę do tenisa stołowego, salkę z drabinkami do ćwiczeń, bilard oraz duże boisko :)  Dodatkowo na terenie ośrodka znajduję się zadaszona „Chata Dymna” gdzie odbywać się będą wspólne ogniska.

Kompleks Wypoczynkowy Bystre położony jest na terenie Ciśnieńsko -Wetlińskiego Parku Krajobrazowego, pomiędzy Baligrodem a Cisną. Blisko stąd do pięknego Zalewu Solińskiego tzw. „Bieszczadzkiego Morza” oraz do dzikich i rozległych Połonin.

Wyjątkowy tutejszy mikroklimat korzystnie wpływa na poprawę samopoczucia, zdrowia i wypoczynek.

PROGRAM

Dzień 1 – Środa (5 sierpnia 2020) – Przyjazd i zakwaterowanie (od 15:00) w Ośrodku. Kolacja o 18:00. O 20:00 – Spotkanie Organizacyjne i Autoprezentacja uczestników. 21:00 – wieczorem integracja przy ognisku.

Dzień 2 – Czwartek (6 sierpnia 2020) – Dzień Wiedzy i Warsztatów                                                                       Śniadanie. Od rana zaczynamy wykłady / warsztaty z przedsiębiorcami. Obiad w Ośrodku. Po południu wykłady / warsztaty z przedsiębiorcami. Kolacja. Wieczorem o 20:00 – Mecz piłki nożnej! Od 21:00 – Integracja przy ognisku !

Dzień 3 – Piątek (7 sierpnia 2020) – Dzień Wiedzy i Warsztatów                                                                        Poranek zaczynamy od porannej rozgrzewki, potem 10:00 – 13:30 – wykłady / warsztaty z przedsiębiorcami. Obiad w ośrodku. Po południu 15:00 – 18:00 – wykłady z przedsiębiorcami oraz Warsztaty MasterMind. Kolacja. Wieczorem o 20:00 – Warsztaty Publicznego Przemawiania / Improwizacji / Gorących Pytań. Od 22:00 – Integracja przy ognisku.

Dzień 4 – Sobota (8 sierpnia 2020) – Dzień Wiedzy i Warsztatów
Po śniadaniu: wykłady z przedsiębiorcami. Wieczorem oficjalnie pożegnania i Uczta Grillowa przy ognisku. Wieczorna Integracja.

Dzień 5 – Niedziela (9 sierpnia 2020) – Śniadanie, czas wolny i wykwaterowanie. 

ZAPISY DO 30 CZERWCA 2020, ALBO DO WYCZERPANIA MIEJSC!

Letnia Integracja ASBIRO: 1150 zł*

*Cena dla członka Klubu ASBIRO to 990 zł

  • Cena zawiera: 4 noclegi w Ośrodku Bystre, pokoje 2-3-4 osobowe, wyżywienie (według programu -śniadania, obiad, kolacja), wykłady z przedsiębiorcami, biznesowe warsztaty MasterMind oraz Warsztaty Publicznego Przemawiania. Networking i wieczorne integracje przy ognisku.
  • Cena nie zawiera: dojazdu do Bystre oraz innych własnych wydatków.

 

NASZE ASBIRAKI!

Przedsiębiorczo- rozwojowe zajęcia dla dzieci!

Dzieci 5-12 rok życia -> 850 zł (w cenie Animacje Animuszki)

Dzieci 3-4 latka -> 750 zł (animacja z opiekunką, ale pod opieką rodzica)

Maluszki (0-3) jeśli śpią i jedza z rodzicami bez opłat.

SZCZEGÓŁOWA OFERTA ASBIRAKÓW (Wyjazd Rodzinny) -> TUTAJ !

 

Najczęściej zadawane pytania

Zebraliśmy pytania, które najczęściej zadają nam #LudzieASBiRO, więc spisaliśmy odpowiedzi. Jest duża szansa, że znajdziesz wśród nich odpowiedź na swoje pytanie.

Sprawdź najczęściej zadawane pytania

 

Jeśli osobą towarzyszącą jest dziecko, prosimy o napisanie takiej informacji w uwagach (cena proformy zostanie skorygowana po zapisie).

Ceny dla dzieci:
– 850 zł – dzieci w wieku 5-12
– 750 zł – dzieci w wieku 3-4

Zapisz się

Zapisy zakończone