Letnia Integracja 2018

W tym roku odbyła się kolejna edycja naszej letniej integracji!

Wiemy, że czasami trudno jest oderwać się od swoich obowiązków w środku tygodnia, wykorzystaliśmy więc możliwość w postaci dni wolnych. W okolicach święta Bożego Ciała zorganizowaliśmy naszą coroczną integrację!

Kiedy i gdzie?

30 maja – 3 czerwca 2018

Ostróda, Ośrodek Bajka -> http://turnusy.owbajka.pl/

Dlaczego zorganizowaliśmy integracje?

Chcemy, żeby każdy przedsiębiorca mógł skutecznie rozwijać swój biznes i osiągać jeszcze większe sukcesy. Integracje, które organizujemy regularnie to nie tylko wykłady, pokazujące różne sposoby podejścia do zarabiania pieniędzy, ale przede wszystkim możliwość spotkania się z innymi przedsiębiorcami i inwestorami, którzy osiągnęli sukces i chętnie dzielą się swoją wiedzą. Kilka wspólnie spędzonych dni z pewnością zaowocowało nowymi pomysłami na rozwój firmy, sposobami usprawnienia obecnych mechanizmów biznesowych, rozwojem w dziedzinie inwestycji i przedsiębiorczości oraz bezcennymi kontaktami.

Tak się bawiliśmy ostatnio!

Ludzie, Atmosfera, Biznes

Każdego dnia mogliśmy spędzić czas na łonie natury oraz na wykładach. To jednak nie wszystko, bo razem z nami było kilkadziesiąt przedsiębiorczych osób prowadzących własne biznesy lub przymierzających się do tego, żeby uruchomić swój pomysł.

Często dochodzą do nas informacje o projektach biznesowych, które powstały właśnie dlatego, że kilka osób spotkało się na ASBIRO i zaczęło rozmawiać. Wyjazdy tworzą do tego idealny klimat, bo jest dużo czasu na to, żeby rozmawiać, czy to w przerwach, przy posiłkach, czy wieczorami. Interakcje między uczestnikami są niesamowite.

Tylko praktyczna wiedza

Każdego roku uczestnicy wyjazdów ASBIRO wracają z nowymi pomysłami na rozwój swoich firm. To dla Ciebie zapraszamy tylko i wyłącznie doświadczonych przedsiębiorców. Na ASBIRO nie spotkasz teoretyków! Niektórzy z naszych wykładowców prowadzą zajęcia na wyższych uczelniach poza naszymi kursami, ale jednocześnie są to osoby mające praktyczne doświadczenie w prowadzeniu własnych firm. Chodzi nam o to, że osoba biorąca udział w wykładach mogła od razu zdobytą wiedzę wprowadzać w życie, a żeby to tak działało musi dostać praktyczne rozwiązania. Takie właśnie jest ASBIRO – tylko praktyczna wiedza.

Dlaczego warto uczestniczyć w integracji ASBIRO?

Opinie naszych uczestników, którzy co roku biorą udział w wyjazdach organizowanych przez ASBIRO pokazują, że jest kilka wyjątkowych powodów, dla których warto wybrać się na wiosenną integrację.

 • Rozwojowy wypoczynek  – nie tylko odpoczniesz od codziennych obowiązków, ale również zadbasz o swój rozwój, dzięki czemu po długim weekendzie będziesz mógł wrócić do swojej firmy pełen pasji do działania i z odpowiednimi narzędziami do realizacji marzeń.
 • Wykłady doświadczonych przedsiębiorców – nie sprzedajemy książkowej wiedzy, a tylko i wyłącznie doświadczenie ludzi, którzy zmierzyli się z biznesową rzeczywistością i dzisiaj dzielą się swoją wiedzą pomagając innym, którzy nie mają za sobą wielu lat doświadczeń.
 • Bezcenne kontakty – biznes to ludzie i warto zainwestować swój czas w budowanie znaczących relacji z ludźmi, którzy podzielają Twoje wartości i chęć rozwoju biznesu.
 • Nowe pomysły i know-how – po powrocie do swoich obowiązków możesz liczyć na to, że będziesz miał narzędzia poparte doświadczeniem innych, żeby przenieść swoją działalność na jeszcze wyższy poziom!

Opinie uczestników wyjazdów ASBIRO

POLECAM, ciekawe wykłady, inspirujące tematy, następnie kilka godzin na nartach/desce kto co woli, a jak już się ściemni powracamy na salę wykładową i kontynuujemy inspirującą naukę. Czego można się dowiedzieć? Byłem już na kilku wyjazdach ASBIRO i latem i zimą, a to co usłyszałem na wykładach zainspirowało mnie do wprowadzenie nowych rozwiązań w firmie i zmian, pomimo że sam prowadzę swoje spółki już kilka lat :) Wykłady dotyczące, zarządzania zespołem, budowaniem zespołu sprzedażowego, nieruchomości.
Bartosz Langa Uczestnik wyjazdów z ASBIRO
Dzięki temu wyjazdowi udało mi się nawiązać ciekawą współpracę związaną z realizacją dużej ilości stron internetowych! Dodatkowo kilka osób chce wspólnie działać. Uwielbiam ASBIRO :)
Jacek Uczestnik wyjazdów z ASBIRO
Wyjazd dał mi odpoczynek od codziennej bieżączki, rozwiązania na kilka problemów firmowych niecodzienna atmosfera sprawiła że od powrotu do domu uśmiech nie schodzi z ust :-) Dziękuję
Kamil Jackowski Uczestnik wyjazdów z ASBIRO
Wyjazd do Korbielowa okazał się idealnym sposobem na integrację w niewielkim gronie studentów, wykładowców, ekipy organizującej wyjazd oraz sympatyków ASBIRO. Wspaniała atmosfera już od pierwszych chwil po przyjeździe – na parkingu w oczekiwaniu na transport ratrakiem – utwierdziła mnie w przekonaniu, że jestem we właściwym miejscu i czasie. Świetni, ciekawi ludzie, interesujące wykłady i dyskusje podczas posiłków, aktywny czas na stoku, zabawa do białego rana… Narty z ASBIRO? Gorąco polecam!
Uczestnik wyjazdów z ASBIRO

Letnia Integracja ASBIRO

30 maja – 3 czerwca 2018 (środa- niedziela)

Ośrodek Bajka

Więcej infromacji: http://turnusy.owbajka.pl/

Jak wyglądał Program Letniej Integracji

 1. Dzień 1 – Środa (30 maja 2018) – Przyjazd i zakwaterowanie w Ośrodku. Zakwaterowanie od 14:00.
  Wspólna obiadokolacja o 18:00.
 2. O 20:00 – Spotkanie Organizacyjne i Autoprezentacja uczestników. Wieczorem integracja.
 3. Dzień 2 – Czwartek (31 maja 2018) – Dzień Wiedzy i  Atrakcji
 4. Poranek zaczęliśmy od porannej rozgrzewki :)
 5. Tego dnia odbyły się atrakcje sportowe typu: Archery Tag, Bubble Football. Popołudniu odbyły się spotkania z zaproszonymi przedsiębiorcami.
  Wieczorem mieliśmy integrację przy ognisku.
 6. Dzień 3 – Piątek (1 czerwca 2018) – Dzień Sportu i Wiedzy
 7. Poranek zaczęliśmy od porannej rozgrzewki :)
 8. Po śniadaniu wyruszyliśmy na pobliską strzelnicę, gdzie odbyły się szkolenia i zawody strzeleckie.
  Na obiad wróciliśmy do ośrodka. Popołudniu słuchaliśmy wykładów z przedsiębiorcami, aż do kolacji. 
 9.  Kolacja. Wieczorem odbyła się integracja przy ognisku i inne atrakcje.
 10. Dzień 4 – Sobota (2 czerwca 2018) – Dzień Wiedzy i Atrakcji
  Po śniadaniu odbył się spływ kajakowy (oraz łódkami) po jeziorze. Po obiedzie były kolejne spotkania z przedsiębiorcami.
 11. Wieczorem mieliśmy podsumowanie wyjazdu i pożegnalną ucztę grillową przy ognisku. Pożegnanie! 
 12. Dzień 5 – Niedziela (3 czerwca 2017) – Śniadanie, czas wolny i wykwaterowanie.

Najczęściej zadawane pytania

Zebraliśmy pytania, które najczęściej zadają nam kandydaci na studentów KP i spisaliśmy odpowiedzi. Jest duża szansa, że znajdziesz wśród nich odpowiedź na swoje pytanie.

Sprawdź najczęściej zadawane pytania