Newsletter

Będziemy Cię informować o nowościach w ASBIRO.

Kontrola w firmie. Jak się do niej przygotować? – Adrian Sienkiewicz

6 stycznia 2017 | Michał Sobczyk | Aktualności

Zapraszamy do obejrzenia najnowszego wykładu na kanale YouTube ASBiRO:

Posłuchaj wykładu naszego wykładowcy Adriana Sienkiewicza, który wystąpił na naszym seminarium: „Jak przetrwać kontrole w Firmie”.

Adrian jest adwokatem, z tytułem LLM, dla którego zagadnienia kontroli urzędowych nie mają tajemnic. Stworzył serwis eKontrole.info, który wspiera przedsiębiorców i kadrę zarządzającą w tych stresujących momentach – wejścia urzędników do firmy. Na co dzień współpracuje z kancelarią Merski Radcy Prawni i Adwokaci, gdzie reprezentuje banki, towarzystwa ubezpieczeniowe, towarzystwa funduszy inwestycyjnych, sieci handlowe oraz przedsiębiorców przed sądami. Możecie się z nim skontaktować, jeśli spodziewacie się kontroli i chcecie się dowiedzieć jak postępować w czasie kontroli lub potrzebujecie pomocy odnośnie uprawnień kontrolujących.

Kiedy jesteśmy przejęci rozwijaniem naszych firm nie w głowie nam przepisy. Bardziej interesują nas modele biznesowe, sprzedaż, marketing i tak dalej. Przepisy są złem koniecznym i znamy je na tyle na ile wydaje nam się, że jest to konieczne. Ustawodawca często jest jednak innego zdania i oczekuje się od przedsiębiorców sprawnego poruszania się w tysiącach stron przepisów, których nie rozumieją nawet sami urzędnicy…

Kurs Podstawowy jest właśnie tym, jak wyobrażamy sobie, że powinny wyglądać najlepsze studia biznesowe – wykładowcami są wyłącznie przedsiębiorcy, którzy żyją tym, o czym mówią m.in tacy jak Andrzej https://www.asbiro.pl/kurs-podstawowy/

Subskrybuj nasz kanał: http://bit.ly/_sub_ASBIRO

Odwiedź nas na fb: https://www.facebook.com/ASBiRO/

O nas

ASBIRO to jedyna uczelnia w Polsce, w której wykładowcami są wyłącznie przedsiębiorcy. To co nas odróżnia od innych szkół to właśnie praktyczne podejście do przedsiębiorczości.

Naszym celem jest stworzenie przestrzeni dla osób, które prowadzą własną firmę, lub właśnie chcą ją założyć.

więcej »