Jak zarobić 40 tysięcy kupując mieszkanie – Daniel Siwiec

Jak zarobić 40 tysięcy kupując mieszkanie
– Daniel Siwiec

Na naszym kanale YouTube udostępniamy kolejny wykład, naszego kolejnego doświadczonego przedsiębiorcy.


Zobacz na YouTube

Daniel Siwiec – prowadził wykład na naszym seminarium ” Inwestowanie w nieruchomości”, w którym podzielił się swoją strategią inwestycyjną jaką stosuje w nieruchomościach.

Daniel wierzy, że w życiu nie ma przypadków. Jego największym kapitałem jest umiejętność dostrzegania rozwiązań tam, gdzie inni widzą problemy. Obecnie deweloper realizujący głównie projekty mieszkaniowe. Pieniądze traktuje jako środek, a nie cel sam w sobie. Chętnie dzieli się swoimi doświadczeniami. Działa w oparciu o różnego rodzaju dźwignie, które wykorzystuje do zwiększania zysku. Sam mając nawet niewielki kapitał, rozpoczął wielotysięczne inwestycje. Stosuje nowoczesne modele inwestycyjne, które pozwalają mu na osiągnięcie szybkiego zysku. Autor książki o inwestowaniu w nieruchomości: Nowoczesny Inwestor oraz Nowoczesny Deweloper.

Daniel wykłada na Uczelni ASBiRO na kursie Inwestowanie w Nieruchomości. To zaawansowany kurs ASBiRO, przeznaczony dla osób, które inwestują bądź swoją przyszłość wiążą z inwestycjami w nieruchomości. Rekrutacja TRWA!

wiecej