Jak wyskalować biznes korzystając nie tylko z technologii?

Jak wyskalować biznes korzystając nie tylko z technologii?

Nowe video dostępne na YouTube ➡️ Uczelnia ASBIRO
Wykład z Czerwcowego Seminarium, w którym Basia Piasek mówi o tym, jak skalować biznes wykorzystując nie tylko technologie.

ZOBACZ na YouTube

👉 Basia Piasek 👈
Przedsiębiorca z 10-letnim doświadczeniem jako manager w międzynarodowych korporacjach. Jest współzałożycielem Wolves Summit – jedno z największych wydarzeń technologicznych dla startupów, inwestorów i przedstawicieli korporacji w Europie Środkowo-Wschodniej oraz See Bloggers – największego festiwalu dla twórców internetowych w Polsce. Aktualnie CEO & Co-founder
w IncredBots. Wykładowca na #ASBiRO.

W ciągu dwóch miesięcy wygenerowany przychód 800 tys. zł startując z nową marką od zera, a ponad 3,5 mln zł w ciągu pierwszego roku. Prowadzi 20-osobowy zespół, w którym cały dział sprzedaży został od podstaw nauczony technik sprzedażowych zarówno do MiŚ jak i korporacyjnych klientów B2B. Ambasadorka Przedsiębiorczości Kobiet.

📣 Dowiedz się:
✔️ O czym należy pamiętać zanim zaczniesz skalować biznes?
✔️ Jakie pytanie należy zadać przed wejściem na rynek?
✔️ Z jakich kanałów korzystać rozwijając biznes?
✔️ Jak automatyzować firmę?

_______________________________________

Biznesowy tydzień w Bieszczadach

28 lipca – 04 sierpnia 2019 roku

Biznes Camp too wyjazd, który łączy #BIZNES I #ODPOCZYNEK. Dzięki biznesowej atmosferze, którą tworzą nasi wykładowcy oraz #LudzieASBiRO nauczysz się, jak mądrze prowadzić firmę i pomnażać swój majątek jednocześnie korzystając z uroków górskiej natury.

 

Co czeka Cie podczas wyjazdu?

Zapisz się! Spiesz się masz czas do 14.07!