Dobra firma = dobry właściciel | Paweł Korycki

Jeżeli czujesz się jak „motivational junkie” i musisz cały czas się ładować, żeby być zmotywowanymi do działania to nie wchodź w biznes, bo motywacja, która napływa z zewnątrz, a nie wewnątrz szybko się kończy…

Dlaczego firmy upadają? Czynników jest kilka. Właściciel, szybkie zmiany i niedostosowanie się do nich np. przez brak posiadania odpowiednich procesów czy wdrożonych programów, ale przede wszystkich reakcja na nie.

Z wykładu Pawła Koryckiego dowiecie się jakie zachowania przedsiębiorców niszczą ich biznes?

5 powodów dla których firmy upadają?

Z wykładu udostępnionego na Youtube, poznasz 5 powodów dla których firmy upadają i co kryje się pod hasłami „siła wyższa”, „państwo”, „wydarzenia”, „rynek”, „ludzie”. Mamy różne podejścia do działania, jedni prowadzą biznes z dnia na dzień, inni planują 5 lat do przodu, jeszcze inni tylko na rok, mają jedną wspólną cechę. Jaką? Odpowiedź znajdziesz w trakcie wykładu.

Nauka poza Youtube

Warto korzystać z bezpłatnych materiałów. Internet jest przepełniony najróżniejszą wiedzą w temacie biznesu. Nic jednak nie zastąpi spotkań face to face z przedsiębiorcą, który zjadł zęby w drodze po swój własny sukces. Jeśli czujesz, że chciałbyś czegoś więcej od życia niż praca w korporacji to zapraszam Cie na Kurs Podstawowy podczas którego spotkasz przedsiębiorców z różnych branż i zdecydujesz, czy prowadzenie firmy, faktycznie jest takie „proste” jak mówią.

Paweł Korycki

Storyteller & Storymaker. Mówca publiczny, założyciel klubów profesjonalnych mówców Toastmasters Poznań i TM Piła. Współautor książki „Biblia e-biznesu 2”. Ekspert z marketingu internetowego i storytellingu.