Alternatywa dla Podstaw Przedsiębiorczości w Twojej szkole.

Pamiętasz te czasy, kilka miesięcy temu..

„Zajęcia w szkołach w całej Polsce są odwołane. Minister w wywiadzie powiedział, że najprawdopodobniej w tym roku szkolnym uczniowie nie wrócą już do tradycyjnej nauki.” 

I nie wrócili. Uczyli się w domach. Tego co mówiła im szkoła… ale robili też coś dla siebie i swojej przyszłości. Dla tych, którzy postanowili uczyć się alternatywnie i poszerzyć swoja wiedzę w zakresie biznesu stworzyliśmy to, co ASBiRO potrafi najlepiej. Przestrzeń dla ducha przedsiębiorczości. Alternatywny kurs Podstaw Przedsiębiorczości dla młodzieży. 

Do kursu podeszły aż 164 osoby! Wow!

W zakątkach swoich pokoi, przyszli przedsiębiorcy przygotowywali się do prezentacji (pierwszych w swoim życiu) biznesplanów. Liczyli koszty, tworzyli budżet, poznali wartość pieniądza.

W kursie skupiliśmy się na 4 filarach: Gospodarka / Ekonomia / Finanse / Przedsiębiorstwo

Z nauką on-line przedsiębiorczości bywa różnie… podręcznik nauczy Cię teorii, ale to rozmowy z człowiekiem, w którego żyłach płynie zielona krew uświadomi Ci jak wygląda życie biznesmena. Jak prowadzi się biznes w Polsce i z czym to się je.

  • 30 zajęć online
  • Wykładowcy = przedsiębiorcy
  • Live chat
  • Tworzenie biznesplanu
  • Tworzenie budżetu
  • Lean Canvas

Dziękujemy wszystkim wykładowcom Alternatywnego Kursu Podstaw Przedsiębiorczości

Andrzej Burzyński, Michał Kosel, Jan Kubań, Jacek Gniadek, Bartosz Bocheńczak, Tad Witkowicz, Andrzej Szyjkowski, Jacek Weigl, Robert Jarczyński, Elżbieta Marciniak, Sławek Muturi, Wojciech Wencel, Dawid Dowbusz, Michael Krajewski, Adam Pioch, Maciej Stępa

a w szczególności:

Dawid  Dudek – za elastyczność i ekspresową ocenę bizensplanów.

Patryk Szczabel – za formę i spójne przygotowanie oceny biznesplanów. 

Kacper Górski i Przemysław Szymczuk – za zaangażowanie się w rozmowy online z uczestnikami.

Gratulujemy każdemu, kto zaliczył kurs! Życzymy wam wolności i sukcesów! I do zobaczenia na październikowym seminarium

Jedną z obietnic ukończenia kursu był bilet na Seminarium. Poza tym uczestnik otrzymał feedback biznesplanu oraz dyplom ukończenia kursu.

„.. uważam, że jest Pan bardzo pozytywną osobą, znającą się na rzeczy i wiedzącą o czym mówi – takich ludzi lubię. Nie owija Pan w bawełnę tylko pokazuje realia. Wszystko o czym była mowa było zrozumiałe. Podoba mi się interakcja z nami(możliwość zadawania pytań na chat). Nie mogę doczekać się następnych zajęć z udziałem Pana oraz innych. Wydaje mi się i jestem pełen nadziei, że ten kurs da mi bardzo dużo nowej wiedzy, którą w późniejszym okresie będę mógł wykorzystać.” – Krystian

Czas na kolejny projekt biznesowy dla młodzieży..

Celem Igrzysk Przedsiębiorczości jest wsparcie osób w wieku szkolno – maturalnym w zmianie myślenia. Stary szkolny schemat to NIE tutaj.

My, jako Uczelnia ASBIRO chcemy pokazać młodym, którzy dopiero wkraczają w dorosłość, że można chcieć więcej, wybrać inną drogę, postawić na ciężką pracę, której efektem w przyszłości może być wolność mentalna oraz finansowa.

Jeśli chcesz czegoś więcej od życia – witamy!

Przeczytaj więcej i zapisz się tutaj.