Newsletter

Będziemy Cię informować o nowościach w ASBIRO.

Żagle 2015

zagle2015

Kiedy?

Od czwartku 4 czerwca 2015
Do niedzieli 7 czerwca 2015

Gdzie?

Jeziorem Bełdany, Kamień PTTK

www.kamien.spanie.pl

 

mapa

A nawet od środy 3 czerwca

Chociaż oficjalnie zjazd zaczął się w czwartek to ekipa ASBIRO była na miejscu już od środy.

Zakwaterowanie i wyżywienie

W ośrodku mieliśmy do dyspozycji domki letniskowe 4 osobowe. Wszystkie były podobne. W każdym były dwie sypialnie oraz łazienka. Jeżeli zaś chodzi o jedzenie to nie trzeba się było nic martwić. W opłacie za wyjazd wliczone jest pełne wyżywienie, a piwo można kupić na miejscu.

zdjecia

Tutaj znajdziecie więcej zdjęć z ośrodka:
www.noclegi.pl/kamien4

Atrakcje, czyli co robiliśmy?

Oczywiście nie byłby to wyjazd ASBIRO, gdybyśmy oprócz ciekawych atrakcji nie zapewnili również pożywki edukacyjnej związanej z rozwijaniem własnego biznesu. Były godziny rozmów, dyskusji, wykładów, warsztatów. Popływaliśmy na kajakach, żaglówkach, pograliśmy w piłkę. No ale po kolei:

Warsztaty Start-upowe

Jeden dzień imprezy przeznaczony był na tajemniczo brzmiące warsztaty start-upowe. Ich zorganizowania podjął się jeden z naszych studentów Mateusz Gruszka. Ogólnie chodzi o to, że podzieliliśmy się na grupy, każda grupa miała za zadanie wymyślić prosty pomysł na firmę lub produkt, wykonać jego prototyp, a pod koniec zajęć go zaprezentować. Pomysły były różne. Począwszy od kosmicznego piwa, które przed wypiciem za pomocą balonów z helem wystrzeliwaliśmy w powietrze, przez różne wersje gier karcianych czy planszowych, aż po tajemnicze pojazdy z serii zjazdy na byle czym. Były to godziny wspaniałej zabawy z deskami czy kartonami. Było dużo wycinania, klejenia, testowania i zdenerwowania na szybko uciekający czas. To tyle na teraz. Więcej informacji dostaniecie bezpośrednio od Mateusza.

1

Regaty

W 2013 roku również zorganizowaliśmy wyjazd na żaglówki. Wynajęliśmy wtedy kilka 6 osobowych łodzi, całymi dniami pływaliśmy i nocowaliśmy na w portach. Zabawa była przednia jednak rozwiązanie to miało jedną wadę. Ludzie ciągle spędzali czas w małych 6 osobowych grupach. Było mało interakcji między uczestnikami z różnych łódek. W tym roku postanowiliśmy wynająć domki do nocowania jednak nadal będziemy mieć do dyspozycji żaglówki jak również planujemy zorganizowaliśmy regaty z nagrodami. Ścigaliśmy się na 5 osobowych żaglówkach Sportina 600.

2

Wykłady

Oczywiście nie byłby to wyjazd ASBIRO gdybyśmy nie zorganizowali kilku ciekawych wykładów/historii ludzi, którzy zdobyli sporo doświadczenia prowadząc własne firmy.

3

Piwo, ognisko i godziny rozmów

Nieprzerwanie, niezmiennie, nie wyobrażamy sobie integracyjnego zjazdu ASBIRO bez dyskusji przy piwie, ognisku czy innych sprzyjających żywej dyskusji atrakcjach.

Tak bawiliśmy się ostatnio

Tak bawiliśmy się w 2013 roku

Tak bawiliśmy się w 2012 roku

 


Zapraszamy na nasz kanał na Youtube. Opublikowaliśmy tam więcej filmów dotyczących ASBIRO. Znajdziesz tam relacje z naszych imprez, z budowy szkoły w Afryce, jak również kilka kolejnych wykładów, które opublikowaliśmy w całości.

O nas

ASBIRO to jedyna uczelnia w Polsce, w której wykładowcami są wyłącznie przedsiębiorcy. To co nas odróżnia od innych szkół to właśnie praktyczne podejście do przedsiębiorczości.

Naszym celem jest stworzenie przestrzeni dla osób, które prowadzą własną firmę, lub właśnie chcą ją założyć.

więcej »