Techniki storytellingu, które pomogą Ci rozkręcić biznes.

Techniki storytellingu znajdziesz wszędzie – w mailach ofertowych, które wysyłasz do klientów, w rozmowach biznesowych, w opisach produktów i w prowadzeniu mediów społecznościowych. Paweł pokaże Ci takie, które są łatwe i szybko pomogą Ci rozkręcić Twój biznes. Poznasz je już w najbliższą środę o godzinie 19:00 podczas bezpłatnego webinaru na naszej platformie.

Za każdym biznesem kryje się jakaś historia – czy ma to związek z opracowaniem nowego produktu, czy rozwojem firmy. Jeżeli opowiesz tę historię i podasz kontekst, Twoi klienci będą wiedzieć, dlaczego warto zainwestować w Twoją usługę lub produkt. Techniki storytellingu

Korzystanie z narracji w ten sposób pomaga odbiorcom nawiązać z Tobą lepszy kontakt i dużo szybciej wzbudzić zaufanie do Twojej marki. Wszyscy wolimy nawiązywać relacje z człowiekiem, a nie firmą. Dzieje się tak zwłaszcza w przypadku, gdy historia jest prosta i praktycznie każdy może się z nią utożsamić. Ma to również dodatkową zaletę – łatwiej i szybciej zapada w pamięć, ponieważ jest istotna dla każdego osobiście – odbiorca może zobaczyć siebie jako postać w historii.

  • Czym jest storytelling?
  • Jak możesz go wykorzystać w swoim biznesie?
  • Jak zainteresować klientów swoją historią?
  • Jak wyróżnić się na tle konkurencji?
  • Z jakich prostych technik storytellingu możesz korzystać?

ŚRODA 24 lutego 2021 godz. 19:00
Platforma webinarowa ASBiRO

⬇ Załóż bezpłatne konto i bądź z nami! ⬇

ZAŁÓŻ BEZPŁATNE KONTO!

Kim jest prowadzący?

Paweł Tkaczyk – Przedsiebiorca, strateg marki z ponad 20 letnim doświadczeniem, prezes agencji MIDEA specjalizującej się w projektowaniu identyfikacji wizualnej i budowaniu strategii marketingowej firmy i marki. Współpracował m. in. z  SONY, HBO, Orange, LiveChat czy Brand24. Napisał trzy książki: „Zakamarki marki”, „Grywalizacja” oraz „Narratologia”– wszystkie znalazły się na pierwszym miejscu listy bestsellerów OnePress. Dodatkowo „Zakamarki marki” zdobyły tytuł Marketingowej książki roku 2011.


Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców, którzy czują, że powinni zdobyć wiedzę związaną z marketingiem. Coś dla siebie znajdą również osoby, które dopiero myślą o biznesie.

Będziesz mieć również okazję zadać każde pytanie, które wpadnie Ci do głowy ;) Do zobaczenia w środę o 19:00 💚