Skuteczna sprzedaż telefoniczna krok po kroku – Barbara Piasek

Na naszym kanale YouTube udostępniamy kolejny wykład, naszego kolejnego doświadczonego przedsiębiorcy.


Zobacz na YouTube

Barbara Piasek w tym wykładzie prezentuje schemat rozmowy telefonicznej. Wyjaśnia, jak dociera do osób decyzyjnych bądź zajmujących najwyższe stanowiska w firmie. Pokazuje jak formułować pytania, zbijać obiekcje, jakimi zasadami kierować się podczas prezentacji oferty.

Basia przedsiębiorca, posiada ponad 10-letnie doświadczenie zebrane jako manager w międzynarodowych korporacjach. Jest współzałożycielem Wolves Summit – jedno z największych wydarzeń technologicznych dla startupów, inwestorów i przedstawicieli korporacji w Europie Środkowo-Wschodniej oraz See Bloggers – największego festiwalu dla twórców internetowych w Polsce.

W ciągu dwóch miesięcy wygenerowany przychód 800 tys. zł startując z nową marką od zera, a ponad 3,5 mln zł w ciągu pierwszego roku. Prowadzi 20-osobowy zespół, w którym cały dział sprzedaży został od podstaw nauczony technik sprzedażowych zarówno do MiŚ jak i korporacyjnych klientów B2B. Ambasadorka Przedsiębiorczości Kobiet.

Kurs Podstawowy jest właśnie tym, jak wyobrażamy sobie, że powinny wyglądać najlepsze studia biznesowe – wykładowcami są wyłącznie przedsiębiorcy m.in tacy jak Basia. Rekrutacja TRWA!

Wejdź na naszą stronę i dowiedz się więcej.

https://www.asbiro.pl/kurs-podstawowy