Seminarium z Markiem Skousenem

Po ostatnim seminarium w Korbielowie dotyczącym wiary, przygotowaliśmy kolejną imprezę z cyklu Seminarium. Tym razem odwiedzi nas Mark Skousen, światowej sławy inwestor oraz ekonomista, oczywiście ze szkoły Austriackiej, który w inwestowaniu kieruje się teoriami Ludwika von Misesa, patrona naszej szkoły.

Wyobraźcie sobie, że Mark tworzy płatny newsletter. Taki płatny blog, oczywiście o inwestowaniu, który czyta (i płaci za niego) ponad milion ludzi na całym świecie.

Mark w Polsce jest raczej mało znany, podobnie jak u nas mało znany jest Khama Seretse, również austriak z przekonania, który przez 20 lat był premierem i prezydentem Botswany, który przez zaledwie 20 lat doprowadził kraj od najbiedniejszego w Afryce do pozycji najbogatszego. Tymczasem o takich socjalistach, którzy doprowadzili swoje kraje do ruiny jak Mugabe w Zimbabwe, Mubarak w Egipcie czy Kaddafi w Libii każdy słyszał. No ale zbaczamy z tematu.

Zapraszam wszystkich na seminarium z Markiem, który należy do zaledwie kilku światowych inwestorów, którzy przez ostatnie 10 lat mieli ponad 100% zwroty z inwestycji. Z listy tej od kryzysu w 2008 roku znikło dziesiątki nazwisk. Sam kryzys natomiast doprowadził do tego, że zwrot z inwestycji Skousena się zwiększył. Jak sam podkreśla i co pokazują jego wyniki, jest on specjalistą w dziedzinie kryzysów, gdyż dysponując dobrą teorią (austriacką) o wiele lepiej niż inni potrafi przewidzieć przyszłość.

Zapraszam na stronę seminarium, zamieściliśmy tam szczegółowy opis Marka oraz kilka jego wykładów. Na moje obecność obowiązkowa, bo ludzie takiego kalibru nie zdarzają się często.

www.asbiro.pl/seminarium

Pozdrawiam i do zobaczenia na seminarium.