Przypływ wiosennej energii – Nowy pakiet nagrań ASBiRO!

Pakiet marzec

 
Cześć ;) Mam nadzieję, że czujesz przypływ wiosennej energii i jesteś gotowy na rozwój swoich kompetencji! Pakiet nagrań dla aktywnych klubowiczów  Marzec 2019 jest już dostępny!


Przy okazji… masz już plany na Majówkę 2019? ;) 

Jeżeli nie to zapraszamy na nasz wyjazd! Kajaki, strzelnica, praktyczna wiedza i … networking przy ognisku. Nie możemy się już doczekać! 

Wykłady poprowadzą dla nas m. in. Marta Marzec, Wojciech Bąkowski i Tomasz Burcon. Więcej informacji MAJÓWKA ASBIRO

Nasze wyjazdy integracyjne szczególnie kochają rodziny z dziećmi. Specjalnie z myślą o pociechach naszych studentów organizujemy jedyne na rynku ASBIRAKI, czyli wyjazdy dla rodzin, podczas których uczymy dzieci ducha przedsiębiorczości! (Dzięki temu rodzice mogą w spokoju zdobywać wiedzę jak rozwijać biznes)  więcej na —> www.ASBiRAKI.PL

Otworzyliśmy też zapisy na Biznesowy Tydzień w Bieszczadach, czyli Biznes Camp 2019.  Jest to 7 dniowy wyjazd dla ludzi przedsiębiorczych, który łączy BIZNES I ODPOCZYNEK. Jeżeli znasz jakiegoś przedsiębiorce, który potrzebuje wakacji, ale nie lubi leżeć bezczynnie na plaży to zaproponuj mu wyjazd z #LudźmiASBiRO (do końca weekendu możesz skorzystać niższej ceny) Więcej informacji  —> TUTAJ

Jakie wykłady udostępniliśmy dla Aktywnych Użytkowników? 

Zdzisław to przedsiębiorca, autor, inspirator. Założyciel i prezes zarządu firmy WIMED, która jest liderem produkcji znaków drogowych i urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego w Polsce i Europie. Podczas swojego wykładu opowiada jak przejąć kontrolę i panowanie nad własnym życiem, co robić, by działać na przekór przeciwnościom oraz jaką rolę odgrywają emocje w procesie przekazania władzy? (Seminarium Marzec 2019)

Michał to przedsiębiorca, artysta, manager i jeden z popularniejszych mimów w Polsce. Prowadzi agencję artystyczno-eventowa, która zatrudnia m.in. mimów, iluzjonistów, szczudlarzy, ekwilibrystów, żonglerów, klaunów, gimnastyczki, tancerzy. Podczas wykładu opowiada o największych trudnościach w biznesie, jak dzięki firmie dawać ludziom radość oraz jak zbudować dochodowy biznes, który jest oparty na hobby. (Biznes Camp 2016)

Jarka to przedsiębiorcа ze Lwowa, która w 2014 stworzyła firmę Biofabryka Kuplevskych. Jest również współwłaścicielem firmy Okularnya – Sieci Salonów Optycznych we Lwowie i regionie. W ciągu dwóch lat otworzyła 9 sklepów. Podczas wykładu  udziela praktycznych wskazówek dotyczących zarządzania na przykładzie dwóch własnych firm. Mówi o budowaniu zespołu, relacjach oraz ciągłym rozwoju zawodowym. (Kurs Podstawowy 2018)

Sławomir od 10 lat wynajmuje nieruchomości. Najpierw lokale mieszkalne, później garaże, następnie komórki lokatorskie. Tworzy wartość dodaną dla inwestorów indywidualnych inwestujących w nieruchomości, minimalizując ryzyko zakupowe, a maksymalizując korzyści finansowe. Podczas wykładu porusza ekonomiczne aspekty w praktyce inwestowania w nieruchomości. Mówi również o inwestycjach w komórki lokatorskie. (Kurs MBA Nieruchomości 2018)

CO DAJE AKTYWACJA KONTA?

Wejdź na naszą stronę i dowiedz się więcej.

Dowiedz się więcej o klubie

PS.  Cieszę się, że doczytałeś do końca! ;) 
Dla wytrwałych mam jeszcze jedną informację. Jak pewnie wiesz, prawie od początku istatnia wspieramy edukację dzieci w Afryce. Naszym hasłem jest „Dajemy wędkę, a nie rybę”. Tym razem grupa wolontariuszy Fundacji Asbiro chce wybudować świetlicę edukacyjną w zambijskich slumsach w Lusace, a dokładniej w Lindzie. Żeby zrealizować ten cel do końca maja potrzebują aż 40 000 złotych. Jeżeli chcesz razem z nami dać szansę na rozwój, naukę oraz zdobycie umiejętności przydatnych w pracy wesprzyj działania naszych wolontariuszy. Więcej informacji na www.PolakPotrafi.pl Dziękujemy!

Dużo słońca, wolności i sukcesów!
 

Weronika Matwiejczuk 

w.matwiejczuk@asbiro.pl
www.asbiro.pl