Pierwszy zjazd KP i KR wraz z ORANGE

Już za 2 dni pierwszy po wakacjach zjazd Kursu Podstawowego i pierwszy w historii zjazd studentów na organizowanych przez nas studiów licencjackich czyli po naszemu Kursu Rozszerzonego. Miło mi też poinformować, że zjazd ten odbędzie się, jak na prawdziwe studia biznesowe przystało w siedzibie naszego partnera, firmy ORANGE, każdemu z was znanego operatora komórkowego.

Kilka dni temu zakończyliśmy rekrutację na powyższe kursy i chcielibyśmy się pochwalić jej wynikami. Nowa grupa KP liczy niemal 90 osób, na studia czyli KR zapisało się ponad 20 osób. Tak dużo studentów jeszcze nie mieliśmy. Oznacza to, że wraz z 60 osobową, aktualną grupą w najbliższy weekend do Warszawy może przyjechać  nawet 180 osób. Oj będzie się działo.

Jest mi niezmiernie miło, że tylu z was zdecydowało się zaufać naszym kursom/szkoleniom. Obiecuję, że dołożę wszelkich starań, abyście się na nas nie zawiedli. Gdybyśmy jednak czymś wam podpadli to piszcie do nas od razu, abyśmy wiedzieli gdzie popełniamy błędy i mogli się poprawić.

A pierwszy weekend zajęć w tym roku zapowiada się naprawdę wyjątkowo, oto kto będzie wykładał.

Piotr Michalak – Jeden z bardziej znanych specjalistów od marketingu internetowego w kraju. Jeżeli kiedykolwiek zetknęliście się z prowadzeniem strony internetowej to to nazwisko nie może być wam obce. Piotrek jako jedna z pierwszych osób w kraju, jeszcze za czasów modemowych zdobywał wiedzę wśród amerykańskich marketerów i przedstawiał ją nam w Polsce, abyśmy mogli korzystać z zachodnich, profesjonalnych narzędzi. On np. przetłumaczył i rozprowadza program FUMP, najpopularniejsze narzędzie do rozsyłania mailingów w Polsce, którego my również używamy.

Piotr Motyl – absolwent naszego Kursu Podstawowego oraz naszych studiów podyplomowych MBA (czyli Kurs Zaawansowany). Na co dzień zajmuje się importem akcesoriów do telefonów komórkowych, ma, a raczej miał jedną z większych w Polsce hurtowni tego typu towarów. Po różnych przygodach z urzędami przeniósł się do Wielkiej Brytanii. Tzn nadal handluje w Polsce i dostarcza akcesoria do sklepów, jednak już z terytorium bardziej przyjaznego biznesowi kraju. Jego historia a także doświadczenia z prowadzeniem biznesu w formie angielskiej spółki na pewno będą nam bardzo przydatne.

Tomasz Bortkiewicz – Dawniej prezes Ursusa. Przeprowadzał w nim restrukturyzację i stworzył z firmy przynoszącej setki milionów strat, firmę przynoszącą zysk. Może ten zysk nie był w setkach milionów, ale pewnie by tak było, gdyby dalej był prezesem. Później był prezesem wodociągów w Warszawie i kilku innych spółek, które restrukturyzował. Tzn. przygotowywał do prywatyzacji lub wejścia na giełdę. Obecnie prowadzi firmę doradczą Gordion, szerzej znaną ze sporu z Elektrownią Kozienice. Jest bohaterem filmu Biurwoland, na stronie filmu możecie zobaczyć z nim obszerny wywiad www.biurwoland.pl.

Tadeusz Witkowicz – Jeden z najbogatszych Polaków na świecie. Jako pierwszy Polak stworzył zupełnie od zera i wprowadził firmę na NASDAQ. Zrobił to dwukrotnie. W swojej karierze stworzył 3 firmy. Pierwsza produkowała urządzenia dla światłowodów, druga produkowała to co dziś nazywa się router i podobne urządzenia, trzecia jego firma zajmowała się analizą ruchu na stronie internetowej. Tad zawsze postępował według prostego schematu. Stworzyć dobry produkt, rozkręcić produkcję i sprzedaż. Być lepszym od największych firm we wszystkich parametrach produktu po czym sprzedać firmę potężnej konkurencji, która nie ma 100 sprzedawców tak jak Tad tylko 10 tys. na całym świecie.

Prawda, że weekend zapowiada się sympatycznie? Do zobaczenia na zajęciach.

Naszym absolwentom, którzy posiadają aktywne członkostwo w Klubie ASBIRO przypominam, że też są mile widziani na naszych zajęciach. Po szczegóły skontaktujcie się z Dominiką.

Do zobaczenia na miejscu.