Pierwsze zajęcia MBA w tym roku + udostępnione nagranie

Zakończyliśmy rekrutację do trzeciej już grupy naszego Kursu Zaawansowanego, czyli studiów podyplomowych MBA. Na chwilę obecną studia rozpocznie 29 osób. Pewnie się ta liczba jeszcze zmieni, gdyż ktoś zrezygnuje w ostatniej chwili, ktoś się dopisze w ostatniej chwili. Dla nas ważne jest to, że w stosunku do poprzedniego roku jest to progres i coraz większa odpowiedzialność. Coraz więcej osób pokłada w nas nadzieje, że stworzone przez nas zajęcia nie będą stratą czasu.

Pierwsze zajęcia MBA w tym roku odbędą się w najbliższy weekend. Zajęcia będą udostępnione osobom z zewnątrz w postaci seminarium. Każdy może się na nie zapisać i serdecznie to polecam. Po rozpoczęciu planujemy rozdanie dyplomów z pierwszej edycji MBA, zajmie to sekundkę, a potem przez cały weekend zajęcia prowadzić będzie Andrzej Blikle.

Jest to wspaniały człowiek, bez jego nauk o TQM ASBIRO nie działało by tak jak działa teraz i zapewne wielu przedsiębiorców myśli podobnie. Studenci MBA po jego wykładach 2 lata temu napisali do mnie petycje, aby zorganizować więcej zajęć z prof. Blikle. O czymś to świadczy.

Na koniec chciałbym tylko wspomnieć, że opublikowaliśmy do obejrzenia dla każdego jedno z nagrań. Jest to wykład Roberta Okulskiego podczas zajęć MBA z optymalizacji podatkowej. Robert ładnie tłumaczy, że firmy które oferują optymalizację ZUS poprzez pracę za granicą to oszuści, a cała taka optymalizacja jest nielegalna.

Robert Okulski – Omijanie ZUS-u pracą w Anglii nie działa
www.asbiro.pl/klub/filmy/?vid=1990222098 

Trzymajcie się ciepło.