Newsletter

Będziemy Cię informować o nowościach w ASBIRO.

Pierwsza Polska prywatna firma z branży kosmicznej – Jacek Kubrak | PlanNaSTART

1 maja 2017 | Michał Sobczyk | Aktualności

Konkurs na Start’Up:

Kamil Cebulski przeprowadził rozmowę z Jackiem Kubrakiem o Start’upach, a konkretniej o naszym konkursie PlanNaStart (http://plannastart.pl/), który organizujemy w ramach Uczelni ASBiRO​. Jacek miał okazję wystąpić w jury w pierwszej edycji tego konkursu. Nagrali razem wspólną audycję i omawiają w niej z czym wiąże się występowanie przed jury doświadczonych przedsiębiorców.

Jacek jest twórcą innowacyjnych projektów inwestycyjnych oraz rozwiązań technologicznych. Współpracował z firmami inwestycyjnymi Private Equity oraz Venture Capital.

Wspólnie z partnerami zbudował pierwszą polską prywatną firmę branży kosmicznej Creotech Instruments S.A.. Pozyskał dla niej inwestora strategicznego, jakim jest Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., przeprowadzając tym samym pierwszą inwestycję bezpośrednią Skarbu Państwa w podmiot prywatny po 1947 roku.

Warsztaty i Konkurs na biznesplan z ASBIRO. Wygraj 10 tys. zł, darmowe warsztaty i dostęp do tysięcy godzin nagrań ASBIRO! Dowiedz się więcej o konkursie na #PlanNaSTART || http://plannastart.pl/

O nas

ASBIRO to jedyna uczelnia w Polsce, w której wykładowcami są wyłącznie przedsiębiorcy. To co nas odróżnia od innych szkół to właśnie praktyczne podejście do przedsiębiorczości.

Naszym celem jest stworzenie przestrzeni dla osób, które prowadzą własną firmę, lub właśnie chcą ją założyć.

więcej »