Pierwsza Polska prywatna firma z branży kosmicznej – Jacek Kubrak | PlanNaSTART

Konkurs na Start’Up:

Kamil Cebulski przeprowadził rozmowę z Jackiem Kubrakiem o Start’upach, a konkretniej o naszym konkursie PlanNaStart (http://plannastart.pl/), który organizujemy w ramach Uczelni ASBiRO​. Jacek miał okazję wystąpić w jury w pierwszej edycji tego konkursu. Nagrali razem wspólną audycję i omawiają w niej z czym wiąże się występowanie przed jury doświadczonych przedsiębiorców.

Jacek jest twórcą innowacyjnych projektów inwestycyjnych oraz rozwiązań technologicznych. Współpracował z firmami inwestycyjnymi Private Equity oraz Venture Capital.

Wspólnie z partnerami zbudował pierwszą polską prywatną firmę branży kosmicznej Creotech Instruments S.A.. Pozyskał dla niej inwestora strategicznego, jakim jest Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., przeprowadzając tym samym pierwszą inwestycję bezpośrednią Skarbu Państwa w podmiot prywatny po 1947 roku.

Warsztaty i Konkurs na biznesplan z ASBIRO. Wygraj 10 tys. zł, darmowe warsztaty i dostęp do tysięcy godzin nagrań ASBIRO! Dowiedz się więcej o konkursie na #PlanNaSTART || http://plannastart.pl/